Компанія Покупон разом з Українською Біржею Благодійності запустили збір коштів для боротьби із розповсюдженням COVID-19 в Україні.

"Ми маємо об'єднати загальні зусилля та стати єдиним фронтом у боротьбі з пандемією коронавірусу та його наслідками. Ми були не готові до таких подій, тому майже половина лікарень залишилися, фактично, віч-на-віч у протистоянні пандемії. Але ми впевнені, що разом зможемо подолати ситуацію, яка нависла над нами задля кращого майбутнього". - директор з маркетингу компанії Покупон, Демченко Дмитро.

Покупон перерахує на рахунок Фонду усі зібрані гроші, які підуть на закупівлю необхідного обладнання в українські лікарні: аналізатори газів та електролітів в крові та витратні матеріали до них, монітори пацієнтів, інфузомата, ЕКГ, дефібрилятори, рентген апарати, УЗД апарати та інше. А також для придбання засобів індивідуального захисту лікарів, в тому числі захисні костюми й респіратори. Без них робота лікарів з інфікованими просто неможлива, а їх критично не вистачає. Ми ж не можемо наражати на небезпеку життя тих, хто повинен рятувати інших.

Ми з Покупон віримо, що разом зможемо все.

ID: 6026
Підтримали
Покупон
10.09.2020 16:38
4560,00 грн.
Благодійна допомога
30.08.2020 22:50
152,79 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано