Українська спільнота жінок-випускниць Harvard Kennedy School підтримує Школу супергероїв (уроки для дітей в лікарнях).

Урок математики чи біології – це повсякденне життя для дітей та звичайні спогади для дорослих. Але є діти, для яких школа – це найбільша мрія.  Такі діти місяцями або навіть роками проходять лікування і весь їх світ – це лікарі, ліки та стіни лікарні. 

Але ж більш за все їм хочется відчувати себе просто звичайними дітьми – грати, спілкуватися, досліджувати світ… 

Однак у хвороби свої плани. 

Навчання в лікарні – це важлива частина лікування, найбільш приємна та радісна частина. 

Воно допомагає відволіктися від сумних думок, побачити життя поза межами палати, поспілкуватися із іншими дітьми та шалено цікавими вчителями. Навчання може відкрити цілий світ та подарувати нові мрії, які в свою чергу дадуть сили та бажання жити і перемагати хворобу. 

«Багато шкільних тем мені пояснили саме лікарняні вчителі, адже я багато пропустила. Коли приходять вчителі - це найжаданіший час. Ми нарешті можемо розмовляти про щось інше, а не про хвороби. Відволікаєшся і стає так спокійно.

Школа супергероїв – це наче справжня школа, але комфортніша. Навіть якщо ти не можеш відповісти, соромишся, вчителі завжди підтримають і не поставлять погану оцінку. Вони скажуть: “Наступного разу тобі все вдасться краще! Не здавайся!”», - Аліна, 12 років.

Уроки для дітей в лікарнях – це також можливість відпочинку для батьків, які цілодобово знаходяться зі своєю дитиною в лікарні. Батьків, для яких єдина мрія – найшвидше одужання їх дітей. 

«Я щоденно молюсь, щоб мій синочок одужав. Щоб знайшовся наш донор, лікар, кошти на операцію та реабілітацію. Я радію кожній його посмішці, кожній перемозі, навіть самій маленькій. Коли я привожу Колю на візочку в Школу Супергероїв, я бачу як світяться його очі і мені стає одночасно так радісно, і так боляче...», - мама Колі, 8 клас.

Ключовим в Harvard Kennedy School Women’s Network є об’єднання навколо ідеї освіти та розвитку, тому допомога у доступі до якісної освіти для найменш захищених дітей стала ключовим напрямком благодійної складової спільноти. 

ID: 6654
Підтримали
Благодійна допомога
24.02.2021 22:11
140,00 грн.
Благодійна допомога
25.11.2020 20:53
509,81 грн.
Благодійна допомога
24.11.2020 23:20
3000,00 грн.
Благодійна допомога
24.11.2020 16:47
1000,00 грн.
Благодійна допомога
24.11.2020 16:14
509,81 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові