Я, Ірина Гуцал, директор Української Біржі Благодійності, з улюбленою командою тих ще бігунів, ми вирішили змінити життя однієї маленької дівчинки - Марини і подарувати їй здорове серце. У Марини вроджена вада серця і дівчинці потрібна операція з установки серцевого імпланта.Найнеулюбленішим уроком в школі мого дитинства був урок фізкультури. Я часто із заздрістю дивилася на дітей, які сиділи на лавці запасних зі «звільненням». Я їм чесно заздрила і навіть не розуміла свого щастя.

Але варто було вийти за двері школи, як нелюбов до фізичної активності тут же зникла. Велосипеди, вибивала, квач, лазання по деревах, парканах, будівництвах, лабіринти гаражів, стрибки в довжину і глибину в піщані котловани, спуски зі снігових гірок на поліетиленових пакетах і санках, катання на ковзанах до бажання повзти на колінах додому, тривалі запливи і купання в хвилях, стрибки з високих скель і багато-багато іншого. Це моє справжнє дитинство, без якого я себе не уявляю. А тут дивна заздрість до дітей з довідкою про звільнення від фізкультури?

Вже зараз я розумію, як це страшно хотіти, але не могти. Вічно чути - не можна бігати, не можна танцювати, не можна, не можна, не можна... 

Саме тому я хочу, щоб Марина почула слово МОЖНА. Можна веселитися і бігати, можна танцювати і дуркувати з друзями, можна не боятися, що серце, цей маленький моторчик, раптово зламається і зупиниться. У Марини вроджена вада серця. Дівчинка часто хворіє на простудні захворювання, відчуває слабкість і вже змушена відмовитися від своєї мрії - занять народними танцями. Без операції не обійтися. Сучасна медицина не стоїть на місці і дівчинці може допомогти малоінвазивна операція з установки серцевого імпланта - оклюдера. Операція повністю безкоштовна і буде проходити в Інституті Амосова. Необхідно зібрати гроші на покупку самого імпланту, який коштує 100 000 грн.

В рамках фандрайзингової марафону ми хочемо разом з командою тих ще бігунів зібрати необхідну суму. Кожен з нас прийняв свій challenge. Разом ми врятуємо сердечко Марини і подолаємо свою бігову дистанцію на Wizz Air Kyiv City Marathon - 2018.


Проект допомоги Марині ви можете побачити тут:

https://ubb.org.ua/project/4378

Команда #теещебегуны Української Біржі Благодійності, у рамках марафона, збирає частину від необхідної суми.

Підтримали
ТОВ "МЕДВЕДЬ" ТМ "УКР-АСТРА" GPS-моніторинг
19.09.2018 09:24
3281,00 грн.
Українська Біржа Благодійності
19.09.2018 08:34
0,11 грн.
Благодійна допомога
18.09.2018 18:36
1000,00 грн.
Благодійна допомога
18.09.2018 15:10
500,00 грн.
Благодійна допомога
18.09.2018 14:51
203,92 грн.
Усі донори