Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічними захворюваннями, які лікуються в українських лікарнях. Якщо ви бажаєте підтримати онкохворих дітей, ви можете відправити SMS-повідомлення із сумою допомоги на номер 450011. Сума разової пожертви – від 1 грн до 3000 грн.

В рамках проєкту «Дитяча надія» компанія Київстар разом із своїми абонентами збирає кошти для того, щоб забезпечити українські лікарні, де надають допомогу дітям з хворобами серця та онкологічними захворюваннями, сучасним медичним обладнанням, медичними витратними матеріалами, а також можливістю оперативно ремонтувати існуюче обладнання.

Абоненти передплаченого зв’язку компанії Київстар можуть вибрати напрямок допомоги (онко чи кардіо), та один з п'яти регіонів країни (Київ, Дніпро, Львів, Одеса та Харків), в лікарні яких будуть спрямовані їхні благодійні пожертви. Київстар надає абонентам можливість перераховувати кошти швидко та зручно, за допомогою SMS-повідомлень на спеціальні короткі номери.

Можливість пожертвувати кошти за допомогою SMS-повідомлень є лише у абонентів передплаченого зв’язку. Абонентам контрактної форми обслуговування така можливість поки не надається.

Кошти, які абоненти жертвують через SMS, не обтяжуються податками. 100% пожертв перераховуються на потреби лікарень. Розподіл зібраних коштів можна переглянути у закладці «Профінансовано». Перелік абонентів, які підтримали проєкт, оновлюється один раз на декілька днів та доступний у закладці «Донори». 

Для підтримки проєкту за допомогою банківської картки, ви можете скористатись кнопкою «Підтримати» на цій сторінці та пожертвувати будь-яку зручну суму на допомогу онкохворим дітям.

Розділ «Вся Україна. Допомога онкохворим дітям» - це місце для загального збору пожертв на підтримку діток з онкологічними захворюваннями у п'яти регіонах України – Київ, Дніпро, Львів, Одеса та Харків. Якщо ви не можете прийняти рішення, якому регіону хочете допомогти більше - ви можете допомогти обраному Онко-напрямку і бути впевненим, що таким чином допомогли дітям у всіх регіонах одночасно, адже кошти розподіляються на потреби всіх лікарень рівними частинами.

«Вся Україна. Допомога онкохворим дітям» передбачає допомогу наступним 8 медичним закладам, де лікуються діти з онкологічними захворюваннями.

Перелік медичних закладів у м.Київ:

1. Національний інститут раку.

2. Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» МОЗ України.

3. Інститут нейрохірургії імені А.П.Ромоданова НАМН України.

Перелік медичних закладів у м.Львів:

4. Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр.

Перелік медичних закладів у м.Дніпро:

5. Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня.

Перелік медичних закладів у м.Одеса:

6. Одеська обласна дитяча клінічна лікарня.

З новинами проєкту «Дитяча надія» можна ознайомитися в закладці «Блог».

ID: 4170
Підтримали
Благодійна допомога
18.04.2024 12:43
2718,00 грн.
Благодійна допомога
18.04.2024 12:16
25,00 грн.
Благодійна допомога
17.04.2024 17:04
2613,00 грн.
Благодійна допомога
16.04.2024 16:50
2365,00 грн.
Благодійна допомога
15.04.2024 16:37
2287,00 грн.
Усі донори

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати