Протези для українців, які постраждали від війни

Протези для українців, які постраждали від війни

Війна щодня калічить українців. Важкі мінно-вибухові травми, вогнепальні поранення, опіки. Зброї ворога байдуже, кого вбивати.

Українські лікарі героїчно борються за кожного співвітчизника і повертають "з того світу" навіть найважчих пацієнтів. Однак далеко не всім вдається зберегти кінцівки. І хоч кількість ампутацій у час війни – таємниця – адже за нею ворог може вирахувати кількість поранень, зрозуміло – це сотні людей. Сотні тих, про кого Україна мусить потурбуватися.

Аби українці якомога швидше могли відновитися після бойових травм, у Центрі "Незламні" запустили програму протезування. Окрім звичайних протезів, спеціалісти Центру розпочали встановлювати пацієнтам біонічні протези.

Наша мета – забезпечити найкращими у світі біонічними протезами щонайменше півсотні українців, які постраждали від війни.

"Я з дитинства мріяв бути військовим, для мене честь і обов’язок – це не просто слова", – каже 33-річний Михайло Юрчук. Десантник. Наш з вами захисник. У березні 2022-го його бригада боронила місто Ізюм. На них вийшов танковий взвод ворога. Снаряд влучив у БТР поряд із Михайлом. Він підірвався, коли біг рятувати побратимів. Єдине, що пам’ятає – темряву.

Коли Михайло розплющив очі, руки уже не було, нога була розтрощена. Під обстрілами до місця евакуації побратими тягнули друга кілька кілометрів, хоч він і просив його покинути. І попри втрату кінцівок, жити наповну Михайло вирішив у вдячність за їхній подвиг.

У червні він знову звівся на ноги. Завдяки силі волі і сучасному протезу Михайло, зціпивши зуби, навчився ходити. Далі – протезування рки. Тим, хто втратив верхню кінцівку, зазвичай встановлюють гаки або косметичні протези. Перші – для роботи, другі – щоб люди на вулиці не озиралися. Та єдиним виходом для Михайла і таких, як він, може стати біонічна рука. Її вартість – від 20 до 50 тисяч євро. Звісно, вона ніколи не замінить втрачену руку, але завдяки сучасним сенсорам вона може зробити життя повноцінним.

Національний центр реабілітації "Незламні" UNBROKEN Ukraine на базі Першого медоб’єднання Львова – це унікальне місце, де кожен, хто постраждав від війни – і дорослий, і дитина – отримує шанс бути врятованим та реабілітованим. Саме тут відтепер українцям встановлюватимуть сучасні протези і саме тут відбуватиметься уся необхідна реабілітація. Ми відкриваємо збір на найсучасніші біонічні протези для українців, які постраждали від війни.

Допомогти українцям, які втратили кінцівки

Помочь может каждый

Помочь проще, чем вы думаете. Создайте собственнуб кампанию сбора средств и поделитесь с друзьями.
Вместе мы быстрее собираем деньги!
Вместе мы быстрее собираем деньги!

Cоздать кампанию