Зібрані за номером 88001 благодійні кошти буде спрямовано на проєкти, мета яких – допомогти хворим дітям та дорослим, а також придбати найнеобхідніше, щоб лікарні та лікарі могли рятувати життя пацієнтів.  Наша допомога дуже потрібна країні, адже 70% медичного обладнання в українських закладах охорони здоров'я зношене й застаріле. Навіть найкращі лікарі не зможуть врятувати життя без необхідних сучасних медичних інструментів, техніки та захисту.

Послуга благодійної SMS доступна лише для абонентів передплаченого мобільного зв’язку Київстар, Vodafone, lifecell та абонентів 3Mob. Вартість благодійного повідомлення на номер 88001 складає безпосередньо благодійний внесок – 20 гривень. ПДВ та збір до Пенсійного Фонду не стягуються. Оператори зв’язку виконують перерахунок зібраних коштів, які надходять на номер 88001, dobro.ua один раз на місяць.  

У будь-який момент 24/7 Ви можете подивитися, на які проєкти і скільки коштів було переведено, а також слідкувати за ходом реалізації проєктів. Інформація про підтримані проєкти та звіти доступні у закладці "Профінансовано".

З вересня 2022 року ведеться збір на закупівлю біонічних протезів для поранених військових, цивільних, дорослих та дітей в рамках проєкту "Протези для Незламних".

15320,00
зараз у скарбничці
1480608,00
профінансовано зі скарбнички
1495928,00
всього зібрано