Зібрані за цим номером благодійні кошти буде спрямовано на проекти, мета яких – придбати найнеобхідніше, щоб лікарні та лікарі могли рятувати життя пацієнтів. Наша допомога дуже потрібна країні, адже 70% медичного обладнання в українських закладах охорони здоров'я зношене й застаріле. Навіть найкращі лікарі не зможуть врятувати життя без необхідних сучасних медичних інструментів, техніки та захисту.

Послуга благодійної SMS доступна лише для абонентів передплаченого мобільного зв’язку Київстар, Vodafone, lifecell та абонентів 3Mob. Вартість благодійного повідомлення на номер 88001 складає безпосередньо благодійний внесок – 20 гривень. ПДВ та збір до Пенсійного Фонду не стягуються. Оператори зв’язку виконують перерахунок зібраних коштів, які надходять на номер 88001, dobro.ua один раз на місяць.  

У будь-який момент 24/7 Ви можете подивитися, на які проекти і скільки коштів було переведено, а також слідкувати за ходом реалізації проектів. Інформація про підтримані проекти та звіти доступні у закладці "Профінансовано".

З Березеня 2020 року ведеться збір на проекти допомоги лікарям та медичним закладам у боротьбі із коронавірусом COVID-19 в Україні: "Сміливе серце". Мета – придбати найнеобхідніше, аби лікарні та лікарі були готові до боротьби з коронавірусом.

З серпня 2020 року ведемо збір на проект "Дорога добра". Наша мета – зібрати 3 386 000 гривень на обладнання для дитячої операційної Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.Амосова. Разом з мережею АЗК "WOG", Машею Єфросиніною та фондом "Твоя опора" запускаємо акцію "Дорога добра"!

З лютого 2021 ведеться збір на проект "Особливі "бейбі-бокси" для малюків. 3", мета якого придбати особлибі "бейбі-бокси" для дітей з муковісцидозом.

З 1 червня 2021 року ведемо збір на проект "Дорога добра". Мета – зібрати 2 712 899 гривень на обладнання для дитячої операційної Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.Амосова (2 операційні стола) та Інституту педіатрії, акушерства і гінекології (кувез). Разом з мережею АЗК "WOG", Машею Єфросиніною та фондом "Твоя опора" запускаємо акцію "Дорога добра"!

З грудня 2021 року ведемо збір на проект "Апарат УЗД у дитяче відділення Інституту ім. М.М. Амосова", мета якого – закупити надкомпактний апарат УЗД T-lite компанії Sonoscanner (Франція) у дитяче реанімаційне відділення Інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова.

Підтримано:

Серпень – листопад 2019: на проект "Оберіг для малюків". Його мета – придбати лампу в операційну Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні, де щодня рятують життя новонароджених малюків.

Червень 2019: на проект "Дорога до серця, що творить дива". Його мета – придбати життєво необхідний УЗД-апарат для Інституту серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова. 

Лютий – травень 2019: на проект "Житомир. Допомогти найменшим". Мета – придбання 4 температурних датчики для інкубаторів у відділення інтенсивної терапії новонароджених Житомирського обласного перинатального центру.

Грудень 2018 – січень 2019: на проект "Твори дива – підтримай імпульс!" закупівлі обладнання для ДУ "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України".

Жовтень – листопад 2018: на проект  "Їхні життя залежать від апаратів"  закупівлі обладнання для рятування передчасно народженних дітей зі всієї України. 

Червень – вересень 2018: на проект "Допомога ІПАГу" на систему SIEMENS Immulite у відділення інтенсивної терапії. 

3160,00
зараз у скарбничці
1319708,00
профінансовано зі скарбнички
1322868,00
всього зібрано