Разом з мережею АЗК «WOG», Машею Єфросиніною та фондом Твоя опора запускаємо акцію "Дорога добра"!
Наша мета - зібрати 3 386 000 гривень на обладнання для дитячої операційної Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.Амосова.

Зараз наша країна переживає складні часи у зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19, тому зібрані за цим номером благодійні кошти буде спрямовано на проекти, мета яких - придбати найнеобхідніше, щоб лікарні та лікарі були готові до будь-якого розвитку подій. Наша допомога дуже потрібна країні адже 70% медичного обладнання в українських закладах охорони здоров'я зношене й застаріле. Навіть найкращі лікарі не зможуть врятувати життя без необхідних сучасних медичних інструментів, техніки та захисту.

Послуга благодійної SMS доступна лише для абонентів передплаченого мобільного зв’язку Київстар, Vodafone, lifecell та абонентів 3Mob. Вартість благодійного повідомлення на номер 88001 складає безпосередньо благодійний внесок – 20 гривень. ПДВ та збір до Пенсійного Фонду не стягуються. Оператори зв’язку виконують перерахунок зібраних коштів, які надходять на номер 88001, dobro.ua один раз на місяць.  
У будь-який момент 24/7 Ви можете подивитися, на які проекти і скільки коштів було переведено, а також слідкувати за ходом реалізації проектів. Інформація про підтримані проекти та звіти доступні у закладці "Профінансовано".

З серпня ведемо збір на проект "Дорога добра

Наша мета - зібрати 3 386 000 гривень на обладнання для дитячої операційної Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.Амосова. Разом з мережею АЗК «WOG», Машею Єфросиніною та фондом Твоя опора запускаємо акцію "Дорога добра"!

З Березеня 2020 року ведеться збір на проекти допомоги лікарям та медичним закладам у боротьбі із коронавірусом COVID-19 в Україні: Сміливе серце  Мета – придбати найнеобхідніше, аби лікарні та лікарі були готові до боротьби з коронавірусом.

Підтримано:

Серпень – листопад 2019: на проект Оберіг для малюків. Його мета – придбати лампу в операційну Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні, де щодня рятують життя новонароджених малюків.

Червень 2019: на проект Дорога до серця, що творить дива. Його мета – придбати життєво необхідний УЗД-апарат для Інституту серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова. 

Лютий – травень 2019: на проект Житомир. Допомогти найменшим. Мета – придбання 4 температурних датчики для інкубаторів у відділення інтенсивної терапії новонароджених Житомирського обласного перинатального центру.

Грудень 2018 – січень 2019: на проект Твори дива – підтримай імпульс! закупівлі обладнання для ДУ "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України".

Жовтень – листопад 2018: на проект  "Їхні життя залежать від апаратів"  закупівлі обладнання для рятування передчасно народженних дітей зі всієї України. 

Червень – вересень 2018: на проект Допомога ІПАГу на систему SIEMENS Immulite у відділення інтенсивної терапії. 

 

 

18720,00
зараз у скарбничці
907708,00
профінансовано зі скарбнички
926428,00
всього зібрано