Друзі, dobro.ua – це перша та найбільша в Україні фандрайзингова платформа онлайн-благодійності. Розмістити проєкт для збору коштів на dobro.ua може лише Оператор допомоги (юридична особа), БО МБФ “Українська Біржа Благодійності” не розглядає заявки про надання допомоги від фізичних осіб.
Хто такий Оператор допомоги?
Оператор допомоги (ОД) – це неприбуткова благодійна чи громадська організація, яка пройшла акредитацію на dobro.ua, підписала договір про співпрацю з БО МБФ "Українська Біржа Благодійності", отримала статус партнера dobro.ua та може розміщувати проєкти та збирати кошти на свої благодійні проєкти на платформі.
Хто може стати Оператором допомоги dobro.ua?
ОД може стати зареєстрована в Україні організація (благодійна чи громадська), яка:
- має статус неприбуткової;
- може надати прозору фінансову та податкову звітність про свою діяльність (у тому числі з альтернативних джерел, ЗМІ тощо);
- може підтвердити джерела фінансування поточної діяльності;
- має історію успішно реалізованих благодійних проєктів.
Така організація має бути відкритою для відвідування і може надати рекомендаційні листи від своїх партнерів. Наявність рекомендаційних листів* від уже акредитованих на dobro.ua Операторів допомоги є обовʼязковою умовою.
*Рекомендаційний лист – це показник успішної діяльності вашої організації. Його готує та надсилає організація, що вас рекомендує. Лист може бути в довільній формі, проте має бути оформлений на фірмовому бланку і з підписом організації, від імені якої його створено, та надіслано з електронної адреси вашого партнера на [email protected]. Цей лист також варто додати до документів вашої організації на етапі подачі заявки на акредитацію ОД.
Якщо ваша організація ще досить молода, і Ви ще не працювали з іншими організаціями (зокрема з акредитованими на dobro.ua), ми радимо вам набути досвіду, реалізувати спільно з ними благодійні акції/ проєкти тощо і тоді подавати заявку на акредитацію на dobro.ua.
Як стати Оператором допомоги?
Для проходження акредитації на dobro.ua і набуття статусу Оператора допомоги, організація повинна подати свою заявку та надіслати відповідні документи (реєстраційні, статутні, банківські) разом із логотипом організації, заповненим word-формуляром (завантажити його можна в самій заявці за посиланням нижче) і рекомендаційними листами. Зробити це можна за посиланням https://dobroua.ig24.online/.
Після успішної модерації заявки організація отримує відповідь від dobro.ua, підписує договір про співпрацю, отримує статус ОД і до закінчення терміну дії договору може використовувати всі можливі інструменти dobro.ua.
Більш детальну інформацію про діяльність dobro.ua можна дізнатися у наших правилах, принципах і процедурах.
dobro.ua – світ, де кожен робить добро.