Хто може стати Оператором Допомоги?

Оператором Допомоги може стати організація, зареєстрована в Україні як неприбуткова (громадська або благодійна), та має статус неприбуткової, має історію успішно реалізованих благодійних проектів, може надати прозору фінансову та податкову звітність про свою діяльність (в тому числі із альтернативних джерел, ЗМІ, тощо), може підтвердити джерела фінансування поточної діяльності організації.

Така організація має бути відкритою для відвідування і може надати рекомендаційні листи від своїх партнерів (громадських і благодійних організацій). Наявність рекомендаційних листів від уже акредитованих на dobro.ua Операторів Допомоги є обов’язковою умовою.

Як стати Оператором Допомоги?

Для того, аби стати Оператором Допомоги dobro.ua, організація повинна пройти акредитацію. Для цього організація подає відповідну заявку https://ubb.bitrix24.ua/pub/form/6/zffg1a/ з усіма необхідними документами та рекомендаційними листами. Після успішної модерації заявки організація отримує відповідь, підписує договір про співпрацю, отримує статус акредитованого Оператора Допомоги і може використовувати всі інструменти dobro.ua до закінчення терміну дії договору.

Що таке рекомендаційний лист? Хто і в якому вигляді має його надіслати?

Рекомендаційний лист – це показник успішної діяльності Вашої організації. Для нас важливо отримати підтвердження того, що Ви насправді якісно і сумлінно працюєте, маєте досвід співпраці з іншими організаціями та готові до формату роботи на нашому ресурсі. Рекомендаційний лист готується у довільній формі на офіційному бланку організації, що Вас рекомендує, та надсилається разом із пакетом документів та дублюється на пошту [email protected] із пошти партнера, що Вас рекомендує. Що робити, якщо ми ще не співпрацювали з акредитованими на dobro.ua організаціями? 

Якщо Ваша організація ще досить молода і Ви не встигли працювати з іншими організаціями (і акредитованими на dobro.ua зокрема), ми радимо Вам набути досвіду, реалізувати спільно з ними благодійні акції/ проекти тощо і тоді подати заявку на акредитацію.

Віримо, що у вас все вийде!