Вся інформація про створення Кампаній

 

Кампанія - це персональний збір благодійників на підтримку одного з активних проєктів, розміщених на dobro.ua, кошти на який їм допомагають збирати друзі.

Це НЕ проєкти наших партнерских благодійних організацій (Операторів допомоги) і НЕ проєкти dobro.ua

Це спеціальний благодійний інструмент, який дає можливість будь-якій людині підключати своє оточення для вирішення гострих соціальних проблем та відзначати будь-який привід з користю для тих, хто потребує допомоги.

Всього три кроки, щоб самостійно почати збирати кошти на благодійність:

1. Оберіть проєкт, якому хочете допомогти 

2. Відкривайте збір на dobro.ua, створюючи Кампанію

3. Зніміть сторіз чи зробіть пост про свій збір в соцмережах

Ви будете бачити кожен внесок у режимі реального часу, а кошти одразу зараховуються на проєкт, який ви підтримуєте.

   

 

Перед створенням Кампанії, обов'язково прочитайте та дотримуйтеся головних Правил публікації Кампаній:

1. Створити Кампанію може будь яка особа/компанія/група однодумців, надалі Ініціатор.

2. Ви маєте бути зареєстрованим Користувачем на платформі dobro.ua. Зареєструватися можна тут - https://dobro.ua/member/registration.

3. Створити кампанію можна через власний кабінет, доступ до якого ви отримаєте після реєстрації.

4. Ви можете обрати для своєї Кампанії лише проєкт, який вже опублікований на платформі dobro.ua

5. Щоб створити Кампанію потрібно заповнити всі обов’язкові поля у формі реєстрації Кампанії https://dobro.ua/campaign_create та вказати наступну інформацію, після чого Кампанія потрапить на премодерацію:

  1. Ініціатора Кампанії (додається автоматично)
  2. Назву Кампанії (слід придумати)
  3. Опис Кампанії (опишіть, кому та чому ви хочете допомогти)
  4. Привід для створення Кампанії (можна обрати з існуючих)
  5. Проєкт,  який ви хочете підтримати
  6. Суму, яку бажаєте зібрати (поле не обов'язкове)*
  7. Варіант персональної подяки тим, хто підтримає вашу Кампанію.

*Зверніть увагу, що збір вашої Кампанії автоматично зупиниться, щойно обраний  вами проєкт буде зібрано на 100%. Якщо ви не можете визначити суму, вкажіть у відповідному полі “0,00”.

6. Модератор dobro.ua може, у разі необхідності, звязатися з Ініціатором Кампанії за допомогою електронної пошти, щодо уточнення чи корегування наданої інформації у описі/фото та ін. Якщо протягом 7 календарних днів Ініціатор не надасть відповідь чи не внесе необхідні зміні у власну Кампанію, модератор має право відхилити Кампанію і вона не буде опублікована на платформі dobro.ua.

7. Кампанії, в описі/новинах/коментарях до яких вказано альтернативні інструменти для збору коштів - наприклад номери особистих банківських карток чи посилання на будь-які зовнішні ресурси, окрім dobro.ua, будуть відхилені та видалені модератором.

8. Після затвердження модератором та публікації Кампанії, Ініціатор може вносити зміни до неї у власному кабінеті - доповнення та пояснення в описі, змінювати фото, привід та дату. Такі зміни потребують додаткової премодарації, тож  кожного разу після внесення змін, збір Кампанії будет тимчасово призупинено, поки зміни не будуть погоджені модератором dobro.ua.  Додавання новин та коментарів не призводить до тимчасового призупинення Кампанії, але вони можуть бути видалені модератором, якщо будуть містити пункти, заборонені у п.7 та суперечитимуть п.12 даних Правил публікації Кампаній.

9. Усі внески на підтримку вашої Кампанії одразу зараховуються на пов'язаний з нею проєкт. Тож, їх одночасно можна побачити і на сторінці вашої Кампанії і в розділі “Донори” на проєкті, що ви підтримуєте. 

10. Ініціатор Кампанії у будь-який момент може  самостійно зупинити збір своєї Кампанії і вона отримає статус “завершена”. Завершені Кампанії, на підтримку яких не було зроблено жодних внесків, можна для зручності видалити у власному кабінеті і вони не будуть відображатися на вашій сторінці. 

11. Якщо ви плануєте довготермінову Кампанію, що триватиме декілька місяців чи довше, радимо обрати проєкт саме серед існуючих проєктів-скарбничок (Скарбнички усіх категорій тут - https://dobro.ua/reserve_funds).  Тоді ваша Кампанія не буде обмежена в терміні збору, тому що збір проєктів-скарбничок не припиняється, на відміну від звичайних проєктів. 

12. Ініціатор Кампанії зобов'язується:

Дотримуватися Правил, принципів та процедур діяльності платформи dobro.ua.

Не поширювати інформацію, спрямовану на пропаганду агресії, розпалювання національної, расової чи релігійної ненависті і ворожнечі, підтримку політичних партій, війни, а також іншу інформацію, що порушує вимоги українського законодавства.

Не поширювати інформацію, яка може ввести в оману dobro.ua,  благодійників платформи та учасників Кампанії.

Не порушувати прав третіх осіб при наданні інформації і проведенні Кампанії, в тому числі інтелектуальні права третіх осіб за допомогою, зокрема, неправомірного використання результатів інтелектуальної діяльності.

13. У разі першого чи повторного виявлення невідповідності наданої інформації про Кампанію даним Правилам та тим, що передбачені в Правилах, Принципах, Процедурах dobro.ua, модератор залишає за собою право без попереднього повідомлення та на свій розсуд обмежити доступ до вже розміщенної Кампанії або видалити її.

14. У разі обмеження доступу до інформації про Кампанію або її видалення, відповідно до Правил, Принципів, Процедур dobro.ua, платформа не несе ніякої відповідальності, в тому числі відповідальності у вигляді стягнення збитків, включаючи будь-які витрати, що виникли у Ініціатора чи інших осіб у зв'язку з відмовою у розміщенні зазначеної інформації, її видалення або обмеженням доступу до неї.

15. При створенні публічної Кампанії на сайті dobro.ua, Ініціатор автоматично погоджується з даними умовами та Правилами її розміщення. 

Дякуємо вам за дотримання цих правил та бажаємо успіхів у швидких зборах!