Колеги, доброго дня!

ЩОБ ПОДАТИ ПРОЕКТ НА https://dobro.ua:


КРОК 1. ЗАВАНТАЖУЙТЕ ТА ЗАПОВНЮЙТЕ ФОРМУЛЯР:
Завантажити! (адресна допомога)

Завантажити! (інші проекти)

КРОК 2. ЯКЩО ВИ ГОТУЄТЕ АДРЕСНИЙ ПРОЕКТ, ОБОВ'ЯЗКОВО ПІДПИШІТЬ ІЗ ФІЗ.ОСОБОЮ (чи її/ його батьками) НАСТУПНІ ДОКУМЕНТИ:
1) ЗАЯВА від дорослої фіз.особи, котрій необхідна допомога або ЗАЯВА від батьків дитини.
2) ДОГОВІР між Вашою благодійною організацією та фіз.особою, котрій необхідна допомога (чи її батьками). Проте Ви можете використовувати також ваш типовий договір.
3) ЗГОДА беніфіціара на обробку персональних даних.
ШАБЛОН ДОКУМЕНТІВ можна завантажити тут.

ТАКОЖ ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ!

1. Переглянути, чи немає активних проєктів по фіз.особі (для цього потрібно зайти на сайт dobro.ua та скористатися пошуком по ПІБ підопічного).
2. Переконатися, що фіз.особа/її батьки не співпрацюють з іншими ОД на dobro.ua, щоб уникнути подвійних зборів на сайті.

Якщо ви виявили, що інший Оператор допомоги вже збирає кошти для цієї фіз.особи на dobro.ua, прохання поговорити з фіз.особою/ її батьками, щоб вони ставили вас до відому, що кошти для них збирають інші фонди також. Ми наразі стараємося уникати ситуацій з паралельними зборами на одну фіз.особу (навіть, якщо кошти збираються на різні потреби для цієї людини). Просимо вас дочекатися, поки збереться поточний проєкт і подати ваш проєкт повторно після цього.


КРОК 3. ПЕРЕЙДІТЬ У ВАШ КАБІНЕТ ОПЕРАТОРА ДОПОМОГИ ТА ПОДАЙТЕ ПРОЕКТ ТАМ.

УВАГА!
1) У кабінеті Оператора допомоги Вам необхідно заповнити абсолютно всі поля!
2) На сторінці, де необхідно додати документи по проекту, Ви маєте додати наступні документи:

- для проектів, направлених на збір коштів для фізичних осіб: скановані копії паспорту фіз.особи/ св.про народження, заключення лікарів (епікриз), історію хвороби, рахунок (завірений мокрою печаттю вашої організації) на медикаменти чи рахунок (завірений мокрою печаттю вашої організації) на лікування у лікарні/ реабілітаційному центрі і .т.д. Лист-прохання про розміщення проекту з підписом та печаттю вашої організації. Оформити лист потрібно по аналогії ось із цим листом-запитом на розміщення проекту.

- для проектів направлених на збір коштів на певні речі/ медикаменти та ін.: рахунок/ комерційна пропозиція, лист-запит на розміщення проекту (див.вище).

КРІМ ЦЬОГО, У ЛИСТІ НА РОЗМІЩЕННЯ ПРОЕКТУ прошу прописати, як Ви організуєте контроль правильного використання послуг/ речей, придбаних на ці кошти. Наприклад, якщо речі передаються певній установі, яка має розподілити дані речі між кінцевими реципієнтами, то яким чином Ви зможете перевірити, що кінцеві реципієнти отримали ці речі безкоштовно і чи справді всі ці реципієнти потребували цих речей?

3) Додати у відповідне поле ФОТО гарної якості (405*215 пікселів).

4) Назви документів вказати у відповідних полях наступним чином: «св.про народження_прізвище», «паспорт_прізвище», «історія хвороби_прізвище», «висновок лікаря_прізвище», «рахунок_прізвище» і т.д.

Проект на сайті публікується трьома мовами. Текст проекту Ви пишете у відповідних полях при подачі проекту з кабінету Оператора допомоги (та дублюєте у формулярі) відразу українською, російською та англійською мовами.

Далі з вами буде підписана додаткова угода до проекту, якщо це вже не перший Ваш проект. Якщо перший, то і договір про співпрацю.

Після чого проєкт з’явиться на https://dobro.ua/.

Щойно проєкт буде опубліковано, просимо вас запустити 1-2 (можна більше) кампаній у підтримку цього проєкту та щойно запустите, напишіть нам про це на емейл [email protected], будь ласка. 
 
Прогляньте інформацію, як це зробити: інструкція по фандрейзингу на dobro.ua
 
 

ЗВІТ. Наперед продумайте, як Ви будете оформляти звіт по цьому проекту (якими первинними документами Ви будете закривати цей звіт?). З інструкцією до підготовки звіту ознайомитися ТУТ.