Привіт!

Дякуємо, що хочеш допомогти і створити персональну кампанію в підтримку проєктів на dobro.ua. Для цього тобі потрібно зробити лише три кроки: обрати проєкт, заповнити дані та додати опис і фото – і ти зможеш змінити чиєсь життя!

Нижче ми підготували декілька порад, як зробити, щоб твоя кампанія змогла зібрати кошти на підтримку обраного проєкту.

Назва. Зроби її цікавою, короткою і чіткою. Хай вона опише проблему і дасть зрозуміти, як і чим ти хочеш допомогти. Не забувай про метафори, порівняння і епітети, це додасть назві емоційності. Не варто дублювати сюди назву проєкту, який ти підтримуєш, це лише заплутає твоїх донорів.

Фото. Найкраще тут працює особисте тематичне фото тебе/ твоєї сім’ї/ колективу/ пари тощо.

Текст. Це найважча частина, адже якщо назва і фото хороші, а на місці основного тексту одне речення "Допоможіть", навряд така кампанія збере багато коштів, навіть якщо її побачать усі твої знайомі і друзі в соц.мережах.

Тому ось декілька порад, як зробити текст кампанії цікавим і емоційним:

1.  Розпочни із того, хто ти і чому хочеш допомогти. Особисті деталі про тебе тут будуть дуже доречними.

2.  Можна вказати привід, який послужив причиною створення кампанії (це може бути не лише День народження чи річниця, а і просто бажання допомогти).

3.  Розкажи про історію знайомства із підопічним/ центром допомоги/ медичним закладом/ притулком тощо, якому ти допомагаєш.

4.  І, власне, познайом своїх донорів з історією того, кому ти хочеш допомогти: тут тобі в пригоді стане текст проєкту, який ти підтримуєш, проте копіювати його повністю не потрібно.

5.  І останнє – заклик підтримати твою кампанію. Нехай він буде ненав’язливим, проте емоційним – і це стане красивою кульмінацією твоєї розповіді.

Все! Твоя кампанія готова, аби її побачив світ. Публікуй, поширюй її у соц.мережах і закликай інших робити добро!