Добрі справи завдяки вашому мобільному рахунку

Добрі справи завдяки вашому мобільному рахунку

Відтепер абоненти передплати Київстар можуть зробити будь-який благодійний внесок на платформі dobro.ua за допомогою сервісу СМАРТ-ГРОШІ. Кошти можна перерахувати у кілька кліків, а списані вони будуть з мобільного рахунку.

Для того щоб зробити внесок потрібно вказати суму та номер телефону, обрати спосіб оплати «СМАРТ-ГРОШІ» та сплатити. Підтвердження оплати буде проходити через OTP-пароль, а отже платіж абсолютно захищений. Окрім цього, така форма оплати заощаджує час користувача, адже не потрібно вводити дані банківської карти.

«dobro.ua - перша в Україні платформа добра, де будь-хто може швидко, ефективно та безпечно спрямовувати кошти на благодійні та соціальні проєкти надійних та перевірених благодійних організацій. Наші найголовніші цінності – це довіра, пізвітність, безпека та інноваційність. Саме тому ми намагаємося підключати нові та сучасні інструменти допомоги. Ми дуже раді тому, що відтепер з сервісом СМАРТ-ГРОШІ допомагати на dobro.ua стало ще простіше» – говорить Ірина Гуцал, директорка платформи dobro.ua, МБФ «Українська Біржа Благодійності».

Робити добрі справи тепер стало ще простіше!

Дізнатися більше про використання послуги СМАРТ-ГРОШІ можна тут! 

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію