Результати 2020 від dobro.ua

Результати 2020 від dobro.ua

2020-й рік був невимовно складним, але ми разом з вами продовжували рятувати життя, підтримувати тих, хто опинився у біді, давати надію на майбутнє, створювати нові можливості!

Цьогоріч Українська Біржа Благодійності запустила нову платформу dobro.ua, яка зробила благодійність для сотень тисяч українців простішою, зручнішою та яскравішою. Ми розробили сучасний сайт, де зібрані проєкти організацій, яким точно можна довіряти, а допомогти втілити їх у життя може будь-хто, підтримавши їх сумою від 1 гривні і всього за декілька кліків.

Разом ми вже зібрали у 2020 році понад 81 087 273 гривень на втілення добрих справ у життя. Ви підтримали 994 проєкта та 76 фандрайзингових кампанії, і це доброчині й соціальні проєкти від сотні перевірених нами благодійних фондів та організацій. Благодійниками на нашій платформі цьогоріч було зроблено 133 824 платежі.

Завдяки вашій допомозі, в рамках адресних проєктів ми врятувати життя 387 дітей та допомогли боротися з хворобами 132 дорослим українцям.

Добро охопило всю країни без винятку! Ми придбали життєво необхідне медичне обладнання, яке вже зараз рятує життя тисяч українців у відділеннях 99 медичних закладів, що знаходяться у 28 українських містах.

Серед переліку сотень втілених проєктів:

92 проєкти спрямовані на підтримку стареньких, сиріт, людей, що опинилися у скрутному становищі

17 проєктів з допомоги центрам, які опікуються тваринами

14 проєктів, які спрямовані на розвиток освіти й науки

8 проектів, які підтримують культурні й спортивні ініціативи.

Разом з вами та відповідальними бізнесами, ми не лишалися осторонь, коли до України прийшла пандемія вірусу COVID-19. У екстреному режимі ми допомагали вітчизняним медикам та лікарням засобами індивідуального захисту й усі необхідним обладнанням. На боротьбу з хворобою ми зібрали рекордні 23 371 893 гривень, охопивши десятки українських міст.

Не можемо оминути кількадесят бізнесів, які радо простягнули свою руку допомоги й зробили масштабні благодійні проєкти разом з нашою командою.

На нашій платформі було створено 76 кампаній від ініціативних українців та лідерів громадської думки на підтримку різних проєктів. Ми надихаємося кожним, хто своїм прикладом змінює країну на краще.

Ваша небайдужість щодня була двигуном нашої роботи, а кожен благодійний внесок на dobro.ua втілював у життя надії і сподівання, віру та впевненість у тому, що все ж таки все буде добре.

Разом ми створюємо світ, де кожен робить добро! Просто зараз, щохвилини на dobro.ua

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію