"Дорога добра" разом з АЗК «WOG»

Без сучасного медичного обладнання у операційній діточок не врятувати.
Тому ми разом з мережею АЗК «WOG», Машею Єфросиніною та фондом Твоя опора запускаємо акцію "Дорога добра"!
Тепер купуючи будь-який кавовий напій у благодійному горнятку на автозаправних комплексах WOG та WOG CAFE 3 гривні з його вартості перераховуються на благодійність.
Наша мета - зібрати 3 386 000 гривень на обладнання для дитячої операційної Інституту серцево-судинної хірургії ім. М.Амосова.
 Інститут серцево-судинної хірургії ім. М.Амосова – саме те місце, де дітки з вродженими вадами серця мають шанс на порятунок. За статистикою, щороку в цьому медзакладі обстежують 10-12 тисяч маленьких пацієнтів з усіх куточків України. За результатами обстежень, 700-750 малюків оперують. Проте, нажаль, обладнання, що є буквально запорукою порятунку, постійно зношується, а через критичне недофінансування придбати дорогу техніку заклад самотужки не в змозі.
Задля забезпечення лікарні сучасним медичним обладнанням, 15 липня 2020 року компанія WOG спільно з благодійним фондом "Твоя опора", Машою Єфросиніною та Українською Біржою Благодійності оголосила про початок нового етапу соціального проекту "Дорога добра".
Приєднатись до проекту також можна тут: https://dobro.ua/project/doroga_dobra_malenki_diva_dostupni_kozhnomu/ або надіславши СМС на номер 88001, тоді 20 гривень з вашого рахунку будуть перераховані на благодійність.
Саме завдяки вашій допомозі дитячі серця битимуться!

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію