Один День Народження врятував 15 дитячих життів

Один День Народження врятував 15 дитячих життів

Амбасадорка платформи dobro.uа та інфлюенсерка Сабіна Мусіна 28 квітня відсвяткувала свій День народження, який вже втретє присвятила допомозі дітям із вродженими вадами серця.  Протягом свята було зібрано майже       1 500 000 гривень.

Загалом, завдяки зібраним коштам, було врятовано 15 дитячих життів!

Донати благодійників дозволили сплатити придбання 15 серцевих імплантів для діточок, які мали вроджену ваду серця.

Ельдар - один із тих дітей, чиє життя врятував благодійний збір.

Ельдар народився на Донеччині у місті Бахмут. Хлопчик з’явився на світ  передчасно з вагою 2,2 кг. Про вроджену ваду серця батьки дізналися коли Ельдару було 3 місяці. Тоді лікарі дали надію, що до року дефект може сам закритися, але чуда не трапилося. Під час чергового обстеження лікарі повідомили, що потрібно буде робите оперативне втручання коли вага дитини буде становити 12-13 кг. 

Весь час Ельдар часто хворіє (бронхіт, з яким навіть потрапив до реанімації, постійні застуди, кишкові інфекції, COVID19).

Коли нарешті вага дозволяла проводити операцію і батьки запланували поїздку до Інституту М. Амосова почалася повномасштабне вторгнення. Через місяць після початку війни, родина вимушена була покинути рідне місто Бахмут  та бігти в нікуди, аби тільки вижити. Всі накопичення, які збирали  на імплант були витрачені. Наразі дім, де проживала родина знищений. Сім’я живе у місті Дніпро в орендованій квартирі. 

Виплати, які отримують як  ВПО,  йдуть на оренду та сплату  комунальних платежів. Батьки хлопчика працюють, але отримують невисокий дохід і багато коштів витрачають на ліки для синочка, який часто хворіє.

Вада почала збільшуватися й Ельдар потребував операції як найшвидше.

Днями завдяки збору Сабіни Мусіної  ми придбали імплант для хлопчика. Операція минула вдало і  тепер Ельдар здоровий.

І це тільки одна з історій порятунку дитячих життів, які нам разом вдалося врятувати за два роки, поки працює збір.

Загальна сума збору за два роки перевищила 8 000 000 гривень, що вже дозволило врятувати 91 дитяче життя.

Врятувати дитяче серце