Платформа dobro.ua отримала нагороду за благодійну діяльність

Платформа dobro.ua отримала нагороду за благодійну діяльність

Команда благодійної платформи dobro.ua отримала нагороду у номінації ”Платформа добра” національної премії “Благодійна Україна”. Це висока нагорода, якою команда платформи дуже пишається.

Нагорода Благодійної України - це почесна відзнака, яку ми отримуємо щороку і якою неймовірно пишаємося, адже її отримують прозорі, відповідальні та підзвітні організації. Для нас честь відповідати високим стандартам цієї нагороди. Цьогоріч ми зайняли 2-ге місце поряд із неймовірними організаціями, які роблять значний вклад в українську благодійність,” - зізнається директорка платформи dobro.ua Ірина Гуцал.

Команді платформи особливо важливо отримувати цю почесну відзнаку під час війни, коли вся країна бореться за своє виживання, а важливість благочинності вкрай важко переоцінити, бо саме наші благодійники допомагають оснащувати лікарні сучасним обладнанням, купляти біонічні протези для захисників, боротися з лихом, яке приносить ворог, турбуватися про чотирилапих та рятувати найменших українців, які вимушені боротися із хворобами. А фонди – Оператори допомоги – беруть на себе всю реалізацію та надають фінансові звіти. Ви сьогодні на dobro.ua творите Україну, у якій ми будемо жити завтра.

Команда платформи переконана, що боротьба країни триває доти, доки ми не втрачаємо небайдужості до оточуючи та доти, доки ми здатні об’єднуватися, щоб долати проблеми.

Слава Україні!