Рік війни. Як він минув на dobro.ua?

Рік війни. Як він минув на dobro.ua?

24 лютого — день, що змінив життя кожного українця і неминуче паралізував роботу благодійних фондів. Однак оговтавшись, навіть у небезпеці та під обстрілами вже за лічені дні більшість поновила діяльність.

Спершу здавалося, що фонди втрачають донорів, бізнес-партнерів, а співробітники самі змушені евакуюватись та рятувати свої життя. Все це значною мірою вплинуло на роботу фондів, які в умовах війни мали шукати нові джерела фінансування та братися за нові напрямки допомоги. Допомога армії, постраждалим цивільним, пораненим дітям та дорослим, людям, що лишились без даху над головою та засобів до існування.

Дещо змінилися правила роботи в благодійному секторі. Кабмін полегшив вимоги до звітності для всіх, хто допомагає постраждалим від війни. Більшість благодійних фондів працює онлайн. Хтось сам став переселенцем всередині країни, а хтось виїхав за кордон. Ті, хто лишається в Україні, працює в умовах відключень електроенергії, звʼязку та інтернету.

Ми пишаємося кожним із вас! Ми дивуємося, як в цих умовах, як жоден фонд не просто не припинив роботи, а ще й наростив обсяги зібраних коштів.

Про те, як минув рік для благодійних фондів та як позначилася на результатах співпраця з dobro.ua ми запитали в наших Операторів допомоги.

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію