Щедрий Вівторок 2021 на dobro.ua

Щедрий Вівторок 2021 на dobro.ua

30 листопада в Україні відбудеться Щедрий вівторок і це ваша можливість поділитися добром з усією країною

Щедрий Вівторок — міжнародний благодійний рух, який є частиною #GivingTuesday. День, який надихає мільйони людей робити добрі справи та популяризує культуру благодійності. Це глобальна ініціатива, до якої приєднуються учасники з понад 150 країн світу.

На платформі dobro.ua ви можете робити добрі справи усього у кілька кліків й будь-якою сумою та підтримувати як дітей-сиріт, так і стареньких, як культурні проєкти, так і притулки з безпритульними тваринами.

Обрати та підтримати проєкт можна тут!

Серед іншого до Щедрого вівторка на dobro.ua ви можете підтримати функціонування центру "Даун синдром", який займається реабілітацією та соціалізацією дітей із синдромом Дауна. Наша ціль – зібрати 320 000 грн, які зможуть забезпечити роботу Центру упродовж 2 місяців.

Також можете долучитися до благодійного розіграшу, де кожен, хто зробить внесок у 50 гривень на добрі справи, може стати власником крутих та корисних призів.

І, звісно ж, закликаємо вас писати, розповідати та ділитися історіями своїх добрих справ, адже добро має звучати голосно!

Загалом з 2019-го року на добрі справи до Щедрого вівторка в Україні на dobro.ua було зібрано близько 1 000 000 гривень.

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію