Українська Біржа Благодійності запустила платформу dobro.ua

 Українська Біржа Благодійності запустила благодійну платформу dobro.ua.

12 серпня 2020 року Міжнародний Благодійний Фонд  “Українська Біржа Благодійності” за підтримки Фонду Віктора Пінчука оголошує повний перезапуск: редизайн та оновлення найбільшої благодійної он-лайн -платформи України. Відтепер ubb.org.ua стає dobro.ua. Окрім нової назви, фірмового стилю та логотипу, відбудуться і більш глибокі зміни.

Останній рік команда працювала над тим, щоб розширити та масштабувати доступ людей та фондів до платформи та покращити пропускну спроможність до десятків тисяч благодійних внесків одномоментно. Подача інформації стала більш зручною, зрозумілою та детальною для користувачів. Покращена навігація, розділи стали простішими в застосуванні. Додатково запускається низка інноваційних сервісів, які допоможуть покращити взаємодію учасників процесу: благодійних організацій, бізнесу,  донорів та отримувачів допомоги.

dobro.ua - це оновлена платформа від Української Біржі Благодійності і місце, де зібрано сотні благодійних проектів від сотні перевірених організацій. На сайті 24/7 можна відслідковувати хід збору коштів на соціальні проекти у різних сферах життя: від медицини до підтримки ініціатив місцевих громад.

“Благодійність поступово крок за кроком стає частиною буденності українців. І ми робимо все, щоб стати максимально зручним сервісом, аби задовольнити цю потребу. Нова платформа dobro.ua, як повітря, необхідна українському некомерційному сектору, аби об’єднувати довколо добрих справ якомога більше небайдужих людей та збирати дедалі більше коштів на благодійні  проекти. Наш новий сайт зможе одночасно приймати понад 10 000 платежів одночасно та підтримувати тисячі соціальних проектів. І це лише початок. ”- ділиться подробицями директорка Української Біржі Благодійності Ірина Гуцал.

Серед нововведень платформи: 

- особистий кабінет користувача, де міститимуться фінансова інформація та деталі підтримати проектів з ходом їхньої реалізації

- кампанії, де кожен користувач зможе запустити власний збір коштів на будь-який з існуючих проектів та фактично матиме персоніфікований “благодійний фонд у кишені”

- заходи, де можна долучитися до концертів, виставок, лекції, тощо, а кошти будуть спрямовані на благодійність, а також взяти участь у благодійних розіграшах чи лотереях.

Мета проекту: мотивувати українців приєднуватися до благодійних ініціатив та підтримувати лише перевірені благодійні фонди та організації. Слоган проекту: світ, де кожен робить добро.

Українська Біржа Благодійності (УББ) була започаткована Фондом Віктора Пінчука у 2011 році,  як інвестиція в онлайн-філантропію з метою підтримки та розвитку благодійності в Україні шляхом активного залучення її громадян. УББ, а тепер і dobro.ua, існує за фінансової підтримки Фонду Віктора Пінчука та займається розвитком культури благодійності в країні. 

«Майже 10 років тому ми створили УББ - інтернет-платформу, де технологічні і соціальні інновації зустрічаються і підсилюють один одного. Завдяки цьому невеликі і прозорі пожертвування величезної кількості людей змогли творити дива. За цей час на благодійність було зібрано понад 300 млн гривень.

Майбутнє буде цифровим, і в України тут хороші перспективи. Я радий, що десятиліття тому ми поставили «цифру» на службу благодійності в Україні, що дозволило вивести її на новий рівень. І я впевнений, що за допомогою dobro.ua цей рівень стане ще вище» - зазначив бізнесмен і філантроп, засновник Української Біржі Благодійності, Віктор Пінчук.

ICTV, ФАКТИ сюжет 12.08.2020

 

 

Українська Біржа Благодійності – міжнародних благодійний фонд, який запустив та підтримує роботу  першої та найбільшої в Україні фандрайзингова платформа онлайн-благодійності, ефективний та сучасний інструмент для залучення коштів на різноманітні благодійні та соціальні проекти. За 9 років роботи платформа залучила на благодійність понад 313 000 000 грн, підтримала майже 6 000 проектів та стала  переможцем численних національних конкурсів та рейтингів у сфері благодійності. Українська Біржа Благодійності - професійно про добро. 

СТБ, ВІКНА, 12.08.2020

 

 

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію