Встановили сучасний протез захиснику

Встановили сучасний протез захиснику

Захисники, які втратили кінцівки на війні, отримують нашу з вами допомогу та найсучасніші протези!

Йому усього 22 роки, а він вже втратив кінцівку на Луганському напрямку, бо підірвався на міні, коли захищав нас із вами. Після втрати кінцівки, Сергій потребував протезування. Завдяки благодійному проєкту "Протези для Незламних" захисник отримав сучасний біонічний протез, який допоможе хлопцю в реабілітації та відновленню після отриманих поранень.

29 травня коли почався артобстріл, Сергій був у полі і пам'ятає лише вибух. Цього дня була річниця знайомства з його коханою – Юлею, однак замість того, щоб святкувати цей день, Сергій захищав нас на фронті. Коли він розплющив очі, правої руки вже не було, ліва була пошкоджена, а ноги були посічені. Сергій втратив свідомість. Далі він не пам’ятає, як він потрапив в реанімацію.

Коли Сергій отямився і усвідомив, що відбулося, то вирішив, що покине Юлю. Вона ж розшукала його через побратимів і приїхала. Коли зайшла в палату – Сергій розплакався, а Юля запропонувала одружитися. Вони побралися просто в лікарні.

Війна – це важкі мінно-вибухові, уламкові, вогнепальні поранення, опіки, ампутації кінцівок… Багато болю.
Історія Сергія Костюченка – одна із тисячі. Але як каже Жадан “Любов варта всього”. Перегляньте відео і самі все зрозумієте.

З прифронтових лікарень до Львова щотижня доправляють поранених пацієнтів.

Перші евакуаційні поїзди прибули у квітні. З цього часу вони не зупиняються.

Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ на базі Першого медичного об’єднання Львова став головним тилом для поранених війною українців.

Кошти на його протез ми збирали разом на dobro.ua.

ЗБІР НА СУЧАСНІ ПРОТЕЗИ
 

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію