Захисник повертається на фронт із протезом

Захисник повертається на фронт із протезом

Черговий біонічний протез руки в Центрі UNBROKEN!

Його отримав захисник, який після реабілітації прагне повернутися до лав ЗСУ. 

Пацієнт - 42-річний львів'янин. В перші дні великої війни чоловік добровільно приєднався до Сил оборони та став розвідником. З огляду на особливості служби і плани її продовжити, пацієнт попросив не розголошувати його імені та не показувати обличчя. 

Торік у травні він виконував бойове завдання в тилу ворога, наступив на міну та підірвався.

Хлопці кажуть, що дістали мене з того світу. Я нічого не пам'ятаю, одразу знепритомнів”, - розповідає захисник. Внаслідок важкої мінно-вибухової травми він втратив праву кисть. Також уламки пошкодили легені, голову та плече військового. 

Позаду в захисника більше 20 операцій в різних шпиталях України. До Львова - у Національний реабілітаційний центр UNBROKEN - розвідник приїхав уже на протезування та відновлення. Йому потрібна високофункціональна штучна кінцівка.

Каже: “Протез мені потрібен не тільки для того, щоб виконувати побутові речі, а й щоб повернутися у військо та ділитися досвідом з іншими”. 

Аби розвідник зміг повернутися у стрій, ми зібрали кошти на біонічну руку для нього - в межах спільного проєкту з благодійною платформою dobro.ua - “Протези для незламних”. 

Пацієнт вже отримав цю високотехнологічну кінцівку та вчиться нею керувати. Після опанування протезом та завершення реабілітації НЕЗЛАМНИЙ захисник прагне повернеться у стрій. Якщо не воювати, то бодай передавати свій бойовий досвід іншим армійцям. 

Збір на біонічні протези рук для захисників триває. Кожен охочий може зробити свій посильний внесок у якнайліпше протезування наших воїнів.

Збір на сучасні протези тут