dobro.ua 2023 - рік перемог
День народження
dobro.ua 2023 - рік перемог
Завершена

dobro.ua 2023 - рік перемог

День народження
Початок кампанії: 15.01.2023 20:46
Зібрано
19626,80 грн.
Мета
Підтримали
31
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Друзі, 16 січня в мене день народження.

Вже 10 років  я очолюю першу та найбільшу благодійну платформу в Україні dobro.ua. Ці роки я присвятила тому, щоби зробити благодійність в Україні –  прозорою, зрозумілою і підзвітною. Разом із фантастичною командою dobro.ua, яка вже давно стала моєю другою родиною, ми прагнули, аби благодійність стала нормою для кожного. І це нарешті сталося. Але мені сумно та соромно радіти саме зараз, бо саме війна зробила так, аби кожен українець нарешті відчув задоволення від донату та щиру радість, коли уся сума зібрана, а мета вже стала реальністю.  

Платформа dobro.ua моя улюблена дитина, якою я страшенно  пишаюся. Але якою б дорослою і самостійною вона не ставала, я завжди переживаю.

Про минулий рік насправді згадувати складно, він був надважкий. Завдяки нашим неймовірним воїнам ми вижили. І захищені ними рухаємося далі до перемоги.

Сьогодні у ваших стрічках ви вже прогорнули, мабуть, сотні повідомлень з проханнями про допомогу. І навіть встигли допомогти. Дякую за те, що ця підтримка робить нас однією родиною.

dobro.ua серед тих небагатьох благодійних фондів, що відкрито збирають та витрачають кошти на конкретні благодійні цілі та на забезпечення адміністративних витрат. Отже, усі зібрані нами гроші для благодійних проєктів  йдуть саме  на ці благодійні проєкти наших операторів допомоги. А адміністративні витрати – це окрема стаття, яку ми завжди прохаємо підтримати окремо.

Саме це зворотня сторона нашої діяльності, що творить екосистему під назвою dobro.ua.

Зарплати, податки, оренда, комуналка, сервіси електронного документообігу, хостинг, ІТ-підтримка, маркетинг, дизайн, РКО, аудит  тощо.

Це необхідно, щоб ДОБРО не припиняло бути. Щоб тисячі людей щодня донатили, а ми разом із  фондами за ці гроші розв'язувати соціальні проблеми тут та зараз.

Ви можете привітати мене з днем народження, переказавши символічні 45-50 гривень на мою добру кампанію. Цей подарунок — це середня вартість відправки документів, яких ми робимо сотні. Від того, як швидко ми їх підпишемо та відправимо, залежить термін перетворення зібраних грошей в реальну допомогу.

Підтримайте, будь ласка, мою кампанію збору коштів на dobro.ua – це найкраще, що ви можете для мене зробити просто, тут та саме зараз. І саме ваші донати є потужним паливом, що рухає dobro.ua до нових перемог та досягнень!

Дякую за привітання та підтримку!

ID: 980
Підтримали
Благодійна допомога
16.03.2023 12:27
500,00 грн.
Благодійна допомога
16.02.2023 12:23
500,00 грн.
Благодійна допомога
17.01.2023 15:28
500,00 грн.
Благодійна допомога
17.01.2023 10:35
100,00 грн.
Благодійна допомога
17.01.2023 04:37
200,00 грн.
Усі донори
Кому ми допомагаємо
dobro.ua - розвиток та статутна діяльність
Підтримати
dobro.ua - розвиток та статутна діяльність
Мета цієї скарбнички – акумулювати кошти на розвиток та статутну діяльність платформи dobro.ua. Ми просимо підтримати наш проєкт, і тим самим забезпечити подальше функціонування платформи dobro.ua.
Схожі кампанії
Під час війни ми всі- одна родина !
Підтримати
День народження
Viktoriya Kretova: Під час війни ми всі- одна родина !
Бегу во благо детей
Підтримати
Хочу бути корисним
Olya_ladybel: Бегу во благо детей
MarketStar - Допомога дитячим лікарням
Підтримати
MarketStar - Допомога дитячим лікарням
Показати всі