Нація Незламних
Нація Незламних
Активна

Нація Незламних

Початок кампанії: 13.12.2022 13:55
Зібрано
167797,60 грн.
Мета
Підтримали
19
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Кожного дня наші захисники і захисниці продовжують обороняти незалежність та свободу України. Участь у війні потребує великої жертовності, адже, на превеликий жаль, збройне протистояння часто призводить до значних втрат – втрати рідних, дому, роботи, здоров'я.

Ми, студенти Lviv HR Solutions, щиро вдячні всім тим, хто кожного дня захищає наші життя і наближає перемогу України, а також усім, хто допомагає проходити реабілітацію військовим, які отримали важкі поранення на війні. Тому ми хочемо підтримати збір коштів на протези в рамках проєкту «Протези для незламних» від  реабілітаційного центру «Незламні» та благодійної платформи dobro.ua. З цією метою ми ініціюємо благодійний аукціон «Нація незламних», який буде відбуватися з 16 грудня 2022 р. до 14 січня 2023 р. на сторінці Lviv HR Solutions у Facebook або на сторінці Lviv HR Solutions у Instagram

Взявши у ньому участь, Ви зможете придбати зустріч із цікавою людиною, професіоналом у своїй справі і, таким чином, допомогти купити протези для військовослужбовців.

Серед експертів, які вже доєдналися до нас – засновниця Lviv HR Solutions Оксана Шахова, CEO Lviv HR Solutions Валерія Самойлова, блогер і стиліст Леонід Мартинчик, тренер із карате Ярослав Горуна, засновниця та тренерка "Школи Аґрус" з ораторської майстерності Ірина Снітинська, засновниця бренду Cultnaked та інфлюенсерка Мері Фуртас, актор, гравець команди «V.I.P. Тернопіль» Тарас Стадницький, професійний фотограф Ярослав Мончак та багато інших цікавих особистостей, які репрезентують найрізноманітніші сфери діяльності (ресторанний бізнес, ІТ, журналістику, медицину, освіту тощо).

Переходьте на сторінку Lviv HR Solutions і долучайтеся до благодійного аукціону «Нація незламних». Ми, всі разом, можемо покращити якість життя наших героїв і подарувати їм надію.

Віримо в ЗСУ! Віримо в нашу перемогу!

Слава Україні!

ID: 940
Підтримали
Благодійна допомога
19.02.2023 17:56
600,00 грн.
Благодійна допомога
18.02.2023 22:42
34,00 грн.
Благодійна допомога
17.02.2023 17:27
1800,00 грн.
Благодійна допомога
03.02.2023 20:18
700,00 грн.
Усі донори
Кому ми допомагаємо
Протези для Незламних
Підтримати
Здоров'я
Протези для Незламних
Мета цього проєкту – придбати 50 біонічних протезів для військових та цивільних, дорослих і дітей.
Схожі кампанії
Даруй добро разом з Володимиром Бузовським
Підтримати
Щедрий Вівторок 2020
Володимир Бузовський: Даруй добро разом з Володимиром Бузовським
Микола Таран: Біжу, щоб допомогти
Підтримати
Благодійний забіг
Микола Таран: Біжу, щоб допомогти
Сухополов'янська об'єднана територіальна громада
Підтримати
Просто ділитися добром разом!
Дідовецький Районний Бк: Сухополов'янська об'єднана територіальна громада
РАЗОМ НАС МІЛЬЙОНИ
Підтримати
РАЗОМ НАС МІЛЬЙОНИ
Показати всі