Бранч
Благодійний бранч до Дня захисту дітей від TYRBOTA project!
Благодійний бранч до Дня захисту дітей від TYRBOTA project!
Бранч
Завершений

Благодійний бранч до Дня захисту дітей від TYRBOTA project!

Зібрано
100044,89 грн.
Мета
Підтримали
41

Єдиний у країні сервіс з підбору гувернанток і нянь, створений за привілейованими канонами західного зразка TYRBOTA project та ГО «ПРОЗОРИЙ ВИБIР» раді публічно повідомити про велику благодійну колаборацію «Свідома Турбота», присвячену Дню захисту дітей.

1 червня в ресторані «Прага» відбудеться масштабний тематичний захід, де українські лідерки думок, публічні мами, бізнесвумен і громадські діячі, за якими ви точно спостерігаєте у своїх Instagram, поділяться своїм баченням і розумінням свідомої турботи. 

Захід відбуватиметься у форматі Public Talk. Наша ціль – заохотити як можна більше аудиторії для публічного обговорювання таких важливих питань, як:

-кіднепінг;

-статеве виховання та сексуальна освіта;

-кібербулінг, секстинг і безпека дітей в Інтернеті;

-свідоме ставлення та системний підхід до виховання дітей;

Серед запрошених спікерів заходу: 

-Поліна Неня — видавець та засновниця онлайн-видання BESTIN.UA, засновниця агентства повного циклу по створюванню особистого бренду, мотиваційний спікер і лідер громадського руху з захисту жінок і дітей #JinkyUA; 

-Олена Борисова – співзасновниця та CEO мережі «Сім’я ресторанів Діми Борисова»; 

-Ольга Руднєва – директор благодійного фонду Олени Пінчук; 

-Анастасія Дьякова – радниця з питань безпечного Інтернету при Міністрі цифрової трансформації;

-Олександра Дєргоусова – амбасадор академії духовного розвитку O&O та книги «Чотири священних секрети», засновниця бренду домашньої білизни Home me.


Наша мета — зібрати кошти та передати їх на оплату роботи двох психологів проєкту «Місто щасливих дітей», які впродовж року надаватимуть психологічну допомогу дітям, що з якихось причин були позбавлені батьківської любові та турботи!

Травми, які отримують діти, над якими знущаються та б’ють, не просто фізичні – це душевний та психологічний надлам, що може лишатися на довгі роки. Це і небажання жити, і страх, і невіра в себе. Цим дітям потрібна тривала психологічна реабілітація. Це надзвичайно складна та виснажлива робота. Змінити "-" на "+" можуть лише висококваліфіковані фахівці.

В "Центрі" працюють 2 психологів, і саме їхню роботу ми хочемо допомогти оплатити.Мета нашого проєкту – оплата зарплатні протягом 5 місяців двом психологам, які щодня працюють в Центрі та надають допомогу скаліченим дитячим душам. Ми віримо, чим більше щасливих людей буде навколо, тим щасливіші будемо всі ми!

Захід відбудеться 1 червня з 12:00-16:00 у ресторані «Прага» за адресою: проспект Академіка Глушкова, 1.

Вартість квитка: благодійний внесок у розмірі 1000 грн.

Кількість внесків необмежена.

 

ID: 7135

Архів подяк

Під час внеску, ОБОВ'ЯЗКОВО, вкажіть ПІБ - це ваш вхід на захід.

Не отримали підтвердження?

Для повторного отримання листа підтвердження подяки, введіть email який ви вказали при оплаті благодійного внеску