Благодійний розіграш
Київ
iPhone за благодійний внесок
iPhone за благодійний внесок
Благодійний розіграш
Київ
Завершений

iPhone за благодійний внесок

Зібрано
256469,46 грн.
Мета
Підтримали
931
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
 

Дякуємо всім, хто підтримав проєкт та зробив свій внесок. Завдяки вам у нас буде можливість придбати важливе медичне обладнання. Розіграш IPhone відбувся о 12:00 6 жовтня, а переможницею стала Лещенко Ірина. Вітаємо! Переглянути ефір можна за посиланням: https://www.facebook.com.

Врятувати життя дітям з вродженими вадами серця та за свій внесок отримати можливість виграти найсучасніший телефон - звучить як казка? Але в цьому світі існують дивовижні миті, коли ми хочемо зробити подарунок добрим людям. Кожна пожертва від 200 гривень на цей благодійний проєкт - це автоматична участь у розіграші самого топового  Apple iPhone 11 Pro 512 GB, який нам подарувала компанія Нова Пошта. 

Символічно наш благодійний розіграш стартує 29 вересня у Міжнародний день серця. 

Всі зібрані кошти будуть направлені на закупівлю медичного обладнання для дитячої операційної інституту серцево-судинної хірургії ім. М.Амосова. 

Інститут ім. М.Амосова – саме те місце, де дітки з вродженими вадами серця мають шанс на порятунок. За статистикою, щороку в цьому медзакладі обстежують 10-12 тисяч маленьких пацієнтів з усіх куточків України. За результатами обстежень, 700-750 малюків оперують. Проте, нажаль, обладнання, що є буквально запорукою порятунку, постійно зношується, а також через критичне недофінансування придбати дорогу техніку заклад самотужки не в змозі.  

Розіграш триває з 00:00 29 вересня до 18:00 5 жовтня. Оголошення переможця відбудеться 6 жовтня 2020 о 12:00 в прямому ефірі на сторінці dobro.ua у фейсбуці

В розіграші беруть участь лише внески від 200 гривень. 

Проєкт збирається в рамках проєкту "Дорога добра - маленькі дива доступні кожному".

 

 

Автор заходу:
ID: 6411

Архів подяк

Кожен внесок від 200 гривень на цей благодійний проєкт - це автоматична участь у розіграші Ap…

Далі

Не отримали підтвердження?

Для повторного отримання листа підтвердження подяки, введіть email який ви вказали при оплаті благодійного внеску