Благодійний розіграш
Київ
iPhone за благодійний внесок
iPhone за благодійний внесок
Благодійний розіграш
Київ
Завершений

iPhone за благодійний внесок

Зібрано
256469,46 грн.
Мета
Підтримали
931
 

Дякуємо всім, хто підтримав проєкт та зробив свій внесок. Завдяки вам у нас буде можливість придбати важливе медичне обладнання. Розіграш IPhone відбувся о 12:00 6 жовтня, а переможницею стала Лещенко Ірина. Вітаємо! Переглянути ефір можна за посиланням: https://www.facebook.com.

Врятувати життя дітям з вродженими вадами серця та за свій внесок отримати можливість виграти найсучасніший телефон - звучить як казка? Але в цьому світі існують дивовижні миті, коли ми хочемо зробити подарунок добрим людям. Кожна пожертва від 200 гривень на цей благодійний проєкт - це автоматична участь у розіграші самого топового  Apple iPhone 11 Pro 512 GB, який нам подарувала компанія Нова Пошта. 

Символічно наш благодійний розіграш стартує 29 вересня у Міжнародний день серця. 

Всі зібрані кошти будуть направлені на закупівлю медичного обладнання для дитячої операційної інституту серцево-судинної хірургії ім. М.Амосова. 

Інститут ім. М.Амосова – саме те місце, де дітки з вродженими вадами серця мають шанс на порятунок. За статистикою, щороку в цьому медзакладі обстежують 10-12 тисяч маленьких пацієнтів з усіх куточків України. За результатами обстежень, 700-750 малюків оперують. Проте, нажаль, обладнання, що є буквально запорукою порятунку, постійно зношується, а також через критичне недофінансування придбати дорогу техніку заклад самотужки не в змозі.  

Розіграш триває з 00:00 29 вересня до 18:00 5 жовтня. Оголошення переможця відбудеться 6 жовтня 2020 о 12:00 в прямому ефірі на сторінці dobro.ua у фейсбуці

В розіграші беруть участь лише внески від 200 гривень. 

Проєкт збирається в рамках проєкту "Дорога добра - маленькі дива доступні кожному".

 

 

Автор заходу:
ID: 6411

Архів подяк

Кожен внесок від 200 гривень на цей благодійний проєкт - це автоматична участь у розіграші Ap…

Далі

Не отримали підтвердження?

Для повторного отримання листа підтвердження подяки, введіть email який ви вказали при оплаті благодійного внеску