Реєстрація 1 донора
Київ
Зареєструй донора кісткового мозку!
Зареєструй донора кісткового мозку!
Реєстрація 1 донора
Київ
Завершений

Зареєструй донора кісткового мозку!

Зібрано
7075,66 грн.
Мета
Підтримали
6

Приєднуйся до нас! Зареєструй донора кісткового мозку! 

Ти можеш допомогти побороти рак крові багатьом людям, які чекають на трансплантацію кісткового мозку! Для цього потрібно наповнити український реєстр донорів кісткового мозку. Чим більше донорів у реєстрі – тим вищий шанс перемогти рак крові чи інші хвороби. Ми всередині однієї нації більш споріднені, отже, українцям дуже важливо мати свою базу донорів.  Наша команда однодумців робить все, щоб трансплантація кісткового мозку стала реальною в Україні. Але в цій боротьбі нам необхідна Твоя підтримка. Аналіз одного донора у лабораторії коштує 40 євро. Твоя фінансова допомога дозволить зареєструвати кожного бажаючого стати донором кісткового мозку та наповнити український реєстр! 

Всі зібрані кошти будуть направлені виключно на реєстрацію потенційних донорів! 

В Українському реєстрі донорів кісткового мозку UBMDR зареєстровано уже понад 2250 потенційних донорів. Реєстр проводить пошук донорів для маленьких українців на запит лікарні "ОХМАТДИТ" у своїй базі та у світовому реєстрі. У 2020 році з допомогою реєстру були проведені перші в історії України чотири трансплантації кісткового мозку від неродинного донора! 

Багатьом українцям не можуть знайти донора у світовому реєстрі…Але їхній рятівник може бути десь серед нас. Допоможи зареєструвати усіх бажаючих потенційних донорів, та подарувати надію на життя людям з хворобами крові. 

Ти маєш змогу зробити внесок у 1400 грн як еквівалент реєстрації одного донора. Кількість внесків необмежена. 

Кошти збираються в рамках проєкту "Розшукується донор кісткового мозку!"

 

ID: 6757

Архів подяк

Твоя фінансова допомога дозволить зареєструвати кожного бажаючого стати донором кісткового мозку та н…

Далі

Не отримали підтвердження?

Для повторного отримання листа підтвердження подяки, введіть email який ви вказали при оплаті благодійного внеску