2-річну Діану врятує лише операція на серці
2-річну Діану врятує лише операція на серці
Завершений

2-річну Діану врятує лише операція на серці

Проєкт здійснює
Розпочато: 26.10.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
52002,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
52002,00 грн.

Шуми в серці Діани почули ще в пологовому будинку, і при виписці дали направлення до Інституту серця. Там, після обстеження, у Діани діагностували складну ваду серця – відкриту артеріальну протоку і відкрите овальне вікно. Лікарі вирішили почекати з операцією, протягом року обидва дефекта можуть закритися самостійно. Так буває, і тоді хірургічне втручання не буде потрібно. Всі вірили і чекали. Але не все склалося, як гадалося.

Але обстеження, проведене в рік, показало, що овальне вікно закрилося, а протока так і не почала зменшуватися. Тепер, дівчинці потрібно робити операцію, кажуть кардіологи. Виконати її можна щадним, ендоваскулярним способом, за допомогою оклюдера – спеціальної "латки". Саму операцію проведуть безкоштовно, але треба оплатити оклюдер. Розгледіти хворобу в білявої Діани майже неможливо. Активна, безтурботна, з цікавими очима-ґудзиками... У два роки вона вже розмовляє по телефону, радо приймає гостей і дбайливо розмішує цукор у їхньому чаї.

- Діані подобається піклуватися про інших, - розповідає мама дівчинки, Оксана. - У дворі вона часто катає інших дітей на гойдалках, а вдома дуже любить грати у лікаря і лікувати свої іграшки.

Поки маляткові невідомо, що їй самій, дуже потрібна допомога. Дивні шуми у сердечку дівчинки лікарі почули в перші години її життя. Після обстеження Діані поставили невтішний діагноз – складна вада серця. Дівчинка народилася з відкритими артеріальною протокою і овальним вікном.

- "Може само собою закриється" - заспокоювали лікарі, і час потягнувся.

Діана розвивалася "за графіком" і нічим не відрізнялася від одноліток. Після повторного обстеження батьків дівчинки чекали радісна й не дуже звістки – відкрите овальне вікно повністю закрилося, а от артеріальна протока не зменшилася, потрібно спостерігати. На цьому хороші новини закінчилися.

Зараз Діана досягла того віку, коли сподіватися на "само затягнеться" вже не доводиться. Маляткові терміново потрібна ендоваскулярна операція зі встановлення оклюдера, який би закрив артеріальну протоку і визволив би батьків від нескінченного страху за доньку.

Лікарі стверджують, що життя Діани може змінитися в будь-який момент. Вада серця загрожує дівчинці задишкою, швидкою стомлюваністю, хронічними застудами... Як наслідок – дитинство крихітки може бути приреченим на нескінченні заборони та обмеження. "У тебе вада серця, тобі не можна. Не можна застудитися, не можна бігати, не можна стрибати, не можна танцювати, не можна ходити в дитячий садок...".

У батьків Діани немає фінансової можливості самостійно оплатити вартість оклюдера. У сім'ї працює тільки батько, а згодом його зарплату доведеться ділити вже на чотирьох – зовсім скоро Діана стане старшою сестрою.

- Діаночка з нетерпінням чекає на сестричку, - ділиться мама дівчинки, - часто підбігає до мене, тулиться до живота і каже, що вже бачить лялю.

У майбутньому турботливу Діану чекає багато справ – їй потрібно носитися з сестрою, закінчити садок, вилікувати свої іграшки, а може навіть вона навчиться лікувати і людей. У житті цієї маленької дівчинки не повинно бути місця хворобам і обмеженням. Кожен із нас може зцілити серце Діани та вберегти її від біди!

 

ПІБ: Гамарник Діана Русланівна: 26.03.2013

Місто: Київ

Діагноз: вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока

ID: 1803
Підтримали
Благодійна допомога
10.11.2015 13:00
520,00 грн.
Благодійна допомога
10.11.2015 12:44
100,00 грн.
Silvento kl
10.11.2015 12:10
100,00 грн.
Благодійна допомога
10.11.2015 11:54
100,00 грн.
Благодійна допомога
10.11.2015 11:45
10,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Мрію не падати і ходити ніжками
Підтримати
Здоров'я
Мрію не падати і ходити ніжками
Діагноз "ДЦП" Мілані встановили після 4 років, а в 5-річному віці в дівчинки був перший напад епілепсії,…
Дихати вільно після підвалів окупації
Підтримати
Здоров'я
Дихати вільно після підвалів окупації
Тимурчик має статус дитини, постраждалої від бойових дій. Півтора місяця він просидів із рідними в сиром…
Денисе, ми віримо в тебе!
Підтримати
Здоров'я
Денисе, ми віримо в тебе!
Денис народився передчасно, на 26 тижні вагітності з вагою всього 900 грамів. У півторарічному віці хлоп…
Злата мріє про самостійні кроки
Підтримати
Здоров'я
Злата мріє про самостійні кроки
Перші пів року життя цієї крихітки були звичними для новонародженої дитини: Злата гарно їла та набирала …
Показати всі