Завершений

39=2

Проект здійснює
Розпочато: 09.10.2018
Рівненська область
Завершений
Всього зібрано
149760,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
149760,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Мені чарівні тридцять дев‘ять і я хочу цей день присвятити двом дівчинкам, чиїм серцям треба допомогти повноцінно битись. Заради життя. Я хочу бачити їх усмішки і хочу, щоб вони раділи життю, бо це великий дар. Я мама і я розумію, що для батьків немає більшого щастя, аніж здоров‘я власних дітей і більшого горя, аніж їх хвороби. Саме тому свій у день народження я відмовляюсь від квітів та подарунків. І прошу вас допомогти. Разом заради життя.

На допомогу чекають Харковець Вікуся та Тарасюк Дарина

Лист від мами Вікусі:

«Я, мама доброї,чемної,розумної дівчинки Тарасюк Даринки якій зараз 10 років. Звертаюсь до Вас за допомогою для операції нашій донечці. Даринка народилася здоровою,щасливою дівчинкою.
Останнім часом я почала помічати, що дитина погано спить, почались скарги на біль в ногах, задишки після занять з фізкультури. Тут ми і вирішили зробити дитині УЗД серця, де лікарі виявили відкриту артеріальну протоку. Після цього, щоб дійсно переконатись в тому що це так,ми маючи надію що це помилка звернулись ще в одну клініку де і остаточно підтвердився наш діагноз. Вада на жаль є, її потрібно лікувати. Саме на сьогоднішній день рекомендована нам ендоваскулярна операція із застосуванням окклюдера який коштує чималі кошти. В нашій сім'ї двоє дітей, я і чоловік працюєм, але ми не можемо нажаль забезпечити своїй дитині проведення такої операції. Одна заробітня плата в нас іде на школу ,їжу, одяг, комунальні послуги, допомога батькам пенсіонерам. Ми дуже сподіваємось на Вашу небайдужість, від щирого серця прошу розглянути можливість надати благодійну допомогу для купівлі окклюдера моїй донечці Даринці. Своїми силами, і з допомогою друзів ми зібрали тридцять тисяч. Дякую Вам за те, що Вам є не байдужа доля наших дітей. «Добро людині завжди повертається». Дякую!»

ПІБ: Харковець Вікторія Вікторівна, 30.11.2010 року.

Місто: с. Городок, Рівненська обл.

Діагноз: вродженна вада серця.

 

Лист від матусі Дариночки:

«Я, мама Харковець Вікторії, звертаючись до Благодійного фонду, хочу попросити допомоги на невідкладну операцію моєї дитинки. Ми з чоловіком виховуємо п’ятеро дітей і троє з них слабозорі. На лікування цих дітей також потрібні кошти. Я перенесла шість операцій, які дають про себе знати.
На даний час спіткала спіткала набагато більша потреба. До семи років наша дитинка вважалась здоровенькою, не враховуючи вірусні захворювання. А коли проходили комісію до школи і робили пробу Руф’є лікар виявила прискорене серцебиття. Ми зробили УЗД серця, де з тривогою повідомили нам, що у нашої донечки є велика проблема з сердечком. Ми звернулись у «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова. Київські спеціалісти сказали, що потрібно робити операцію. Сама операція проводиться безкоштовно, а імплант, котрий буде вставлятися в сердечко є дуже і дуже дорогий. З нашими можливостями і заробітками нашого татка (мого чоловіка) ми не зможемо зробити таку операцію. Від держави ми нічого не отримуємо. Біля хати є невеликий город і тримаємо 15 курочок. Зараз в нашому домі велика тривога і переживання. Ми звертаємося до всіх небайдужих людей, щоб врятувати життя нашої донечки.»

ПІБ: Тарасюк Дарина Тарасівна, 03.04.2008 року.

Місто: с. Берестовець, Рівненська обл.

Діагноз: вродженна вада серця.

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
10.10.2018 22:03
24937,47 грн.
Благодійна допомога
10.10.2018 21:26
1000,00 грн.
Благодійна допомога
10.10.2018 21:20
101,96 грн.
Благодійна допомога
10.10.2018 21:18
1019,61 грн.
Благодійна допомога
10.10.2018 21:03
3054,99 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть розправити спину! 3
Ярославу зараз 24. До 11 років він був звичайною дитиною, любив бігати, кататися на велосипеді. Але поті…
Підтримати
Здоров'я
Будуємо нову "Дачу" разом!
Кожній людині важливо відчувати себе в безпеці, мати можливість пригорнутися до рідних. Особливо дітям, …
Підтримати
Здоров'я
Тим, хто на межі між життям і смертю
"Реанімація, суми на ліки кожного дня шалені, продавати нам давно нічого", – кажуть батьки. Дитина хворі…
Підтримати
Здоров'я
Маленьким легеням потрібне повітря
Поширення вірусу Covid-19 на території України вказало нам на ще одну гостру проблему, яка існує у нашій…
Показати всі