41 = щастя
41 = щастя
Завершений

41 = щастя

Розпочато: 09.10.2020
Київ
Завершений
Всього зібрано
327569,97 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
327569,97 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Благодійність - це про змінювати світ. Останніми роками благодійність стала частиною мого життя. Я займаюся нею публічно та намагаюсь залучаючи інших людей до вирішення складних проблем.

Я завжди любила дні народження, але за останні роки вони стали особливими. Адже це чудовий привід привітати мене зі святом і одночасно врятувати комусь життя. За час всіх моїх днів народжень зібрано понад мільйон гривень. Це неймовірно хвилююче і важливо. Адже за кожним посиланням, яке я публікую у себе на сторінці в соціальній мережі, стоїть чиєсь життя.

Цей день народження не вийняток. Мета важлива. Я хочу аби ми зібрали разом кошти для нового покоління - немовлят і тим самим допомогли відразу сотням недоношених дітей, які будуть проходити лікування в Київському обласної перинатальному центрі. Щороку там передчасно народжується більше 400 дітей.

Мета – придбати 4 пульсоксиметра і 1 лампу фототерапії для виходжування малюків.

Пульсоксиметр - медичний контрольно-діагностичний прилад для неінвазивного вимірювання рівня сатурації киснем капілярної крові. У пульсоксиметра є спеціальний датчик, який приєднується до дитини і відстежує на скільки відсотків кров насичена киснем. Лікар або медсестра, маючи такі дані, можуть коригувати відсоток кисню, який подається дитині в залежності від індивідуальних потреб. Ще вкрай важливо те, що у недоношених дітей часто трапляються затримки дихання (апное). Вони можуть бути фізіологічними, внаслідок незрілості, і патологічними. Цей стан може призвести до летального результату, а за допомогою сигналу пульсоксиметра затримку дихання можна розпізнати відразу і вжити необхідних заходів, щоб дитина почала знову дихати.

Лампа фототерапії допоможе врятувати малюків від злого білірубіну, тобто жовтяниці. У всіх новонароджених є схильність до розвитку жовтяниці. Зазвичай вона з'являється через кілька днів після народження дитини і досягає критичної точки на 2-4 день у доношених дітей, і на 5-7 день у передчасно народжених. Жовтяниця виникає у 80% недоношених дітей. Відомо три причини її виникнення. Велика кількість білірубіну може призвести до пошкодження головного мозку, так як це токсична речовина і нервові клітини гинуть при високих концентраціях в крові. Існує два методи лікування або зниження білірубіну: це фототерапія (світлолікування спеціальними лампами), або переливання крові (щоб замінити кров дитини на донорську - без високого білірубіну). Переливання крові – дуже агресивний метод, що має багато ускладнень і побічних дій. Сьогодні у всьому світі головним і найефективнішим лікуванням жовтяниці новонароджених визнано фототерапію. Фототерапія - це лікування світлом, засноване на перетворенні білірубіну в водорозчинну форму, яка не є токсичною і швидко виводиться з організму.

 Завдяки вам я отримаю найкращий подарунок, а діти – можливість жити.

ID: 6475
Підтримали
Благодійна допомога
12.10.2020 17:51
34999,97 грн.
Благодійна допомога
12.10.2020 17:16
64117,03 грн.
Благодійна допомога
12.10.2020 16:43
30000,00 грн.
Благодійна допомога
12.10.2020 12:14
749,42 грн.
Благодійна допомога
12.10.2020 11:29
2039,23 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Ангели існують, і в них є крила... 3
Підтримати
Здоров'я
Ангели існують, і в них є крила... 3
Вже втретє родина Ярошевського Андрія вимушена звертатися по допомогу до донорів УББ. У квітні 2018 року…
Кураж: Mental Health
Підтримати
Здоров'я
Кураж: Mental Health
Цього року Кураж обрав темою року — тему ментального здоров'я. Увесь рік Кураж буде підтримувати ініціат…
Андрій: в пошуках виходу
Підтримати
Здоров'я
Андрій: в пошуках виходу
Щоб повернутися до колишнього активного життя, Андрію необхідно провести складну операцію на хребті. Я…
Життя Марії після аварії на ЧАЕС
Підтримати
Здоров'я
Життя Марії після аварії на ЧАЕС
Марія захворіла на парапарез – різновид паралічу хребта, а зараз наслідки опромінення проявили себе ще б…
Показати всі