50 копійок за годину без страждань
50 копійок за годину без страждань
Завершений

50 копійок за годину без страждань

Проект здійснює
Розпочато: 13.11.2017
Київ
Завершений
Всього зібрано
243521,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
243521,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Рак легень, що не піддався лікуванню, поступово перекриває людині кисень, буквально: пухлина блокує бронхи, лишаючи все менше простору для вдиху. Багато інших пухлин дають метастази в легені, і те саме… людина починає задихатись. Інсульт, серцева недостатність – людина починає задихатись. Помирати, страждаючи від болю і задухи, звичне уявлення, правда ж? Ламайте цей стереотип! Коли легені ушкоджені, коли здається серце – дихати може кисневий концентратор.

Вартість 1 апарату разом з витратними і сервісом у перерахунку на час роботи – 12 гривень за 1 добу, 50 копійок – за годину без страждань. Скажи, ти зміг би оплатити 1 добу? Родини пацієнтів – не можуть. Адже їм би прийшлося сплатити повну вартість одразу. В момент, коли родина вже виснажена попереднім лікуванням, коли вже продано все, що могло бути проданим… Близько 13 000 грн (роздрібна ціна апарату), які треба оплатити прямо зараз – занадто. Ми відкриваємо збір коштів на 28 б/в концентраторів, 3 концентратори-портативи і витратні матеріали до них (фільтри, канюлі, трубки, кисневі зволожувачі і т.д.) та 35 монітори пацієнтів. Чому б/в, запитаєте ви? По-перше, ціна на них вдвічі менша, а це не впливає ні на якість, ні на роботу апаратів, ні на сервіс. Натомість, купуючи дешевше, ми швидше збираємо кошти і можемо допомогти швидше і більшій кількості людей. По-друге, ми купуємо б/в концентратори "1-го класу", це означає, що в них мінімальна вироботка годин (менше 300 годин (на кожному апараті є лічильник) при тому, що вони розраховані на 40 000 годин роботи до капітального сервісу).

Важко сказати, скільком людям вони зможуть допомогти. Одному хворому апарат полегшить останні дні життя. Інший завдяки апарату зможе прожити місяці і навіть роки, яких в інакшому випадку просто не змогло би бути. Отже, киснева підтримка – це і про звільнення від страждань задухи, це і про подовження життя. Один апарат розрахований на 40 000 годин (або 4,5 роки) роботи до капітального сервісу. 12 гривень за добу. Але чи є ціна у додаткової доби життя? Кожен апарат, який ми придбаємо, врятує такі дні і ночі, як мінімум, для 5 а, можливо, і 20 людей. 

Ми впевнені, що за це варто боротись! Наша мета – аби в Києві, в Україні взагалі неможливою би стала ситуація, коли хтось задихається вдома сам-один. Сьогодні таких людей – тисячі. Вони живуть поряд з нами, у сусідніх квартирах, у будинках, повз які ми проходимо щодня… вони там, і вони задихаються. Час це змінити. Якщо ти можеш сплатити хоча би 1 добу дихання для 1 людини, ти можеш змінити цілий світ!

ID: 3546
Підтримали
Благодійна допомога
06.01.2020 00:28
0,17 грн.
Благодійна допомога
05.01.2020 23:58
13315,00 грн.
Благодійна допомога
05.01.2020 22:11
50,00 грн.
Благодійна допомога
05.01.2020 22:08
203,67 грн.
Благодійна допомога
05.01.2020 21:47
713,73 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Врятуйте сердечко Саско Єлизавети
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте сердечко Саско Єлизавети
Вашої допомоги чекає маленька Єлизавета з села Новоселівка, Донецької області. У дівчинки вроджена вада …
Інгаляції рятують життя. 7
Підтримати
Здоров'я
Інгаляції рятують життя. 7
Тут «ранок починається не з кави». Мами діток з важким діагнозом муковісцидоз в першу чергу поспішають …
Зроби безпеку лікарів реальністю
Підтримати
Здоров'я
Зроби безпеку лікарів реальністю
Оснащення лікарень сучасним обладнанням та засобами медичного призначення – одна з пріоритетних завдань,…
По той бік почуттів
Підтримати
Здоров'я
По той бік почуттів
Михайлик живе в своєму, закритому від сторонніх, світі. Але йому дуже потрібна наша допомога!
Показати всі