5-річний Вадим бореться з лейкозом. 3
5-річний Вадим бореться з лейкозом. 3
Завершений

5-річний Вадим бореться з лейкозом. 3

Проєкт здійснює
Розпочато: 21.03.2017
Полтава
Завершений
Всього зібрано
19429,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
19429,00 грн.

Вадим Мошура вже не новачок на УББ. Двічі донори Біржі збирали кошти на медикаменти для хлопчика, завдяки яким він зміг продовжити лікування (переглянути попередні проєкти). Та зараз малюк знову потребує нашої допомоги. У хлопчика гострий лімфобласний Т-лінійний лейкоз, стан ремісії. Через тривале лікування, хіміотерапію, у Вадима знижений імунітет, сприйнятливий до інфекцій.

Раз на три місяці Вадим лягає до лікарні і проходить лікування. А цього разу малюк потрапив із ларинготрахеїтом, причина якого – грибкова інфекція. У дитини висока температура, важке дихання.

Хвороба внесла свої корективи в життя дитини та її батьків. Восени Вадим має йти до школи. І хоча у першому класі він буде на індивідуальному навчанні, проте всіляко готується до цієї події: у перерві між лікуваннями відвідує підготовчі курси у школі. Хлопчик вже добре читає, адже букви вивчив ще у 2,5 роки. Вчиться писати, старається. Навіть зараз, перебуваючи у лікарні, продовжує заняття з мамою: читає тексти, потім переказує прочитане. Хлопчик допитливий, дуже розвинений: він ліпить, малює, дуже любить танцювати. Але на заняття танцями через хворобу хлопчика та знижений імунітет батьки не можуть віддати Вадима, обмежують спілкування хлопця з іншими дітьми.

Вадим дуже любить котів та собак, але лікарі забороняють тримати тварин вдома. Хлопчик дуже любить дивитися передачі про тварин. У Полтаві відкрився зоопарк – мама планує зводити туди Вадима на екскурсію. Але це буде потім, а зараз треба пройти лікування. Вадиму потрібен протигрибковий препарат "Віфенд" у кількості 7 флаконів на суму 19 429 грн. Сума дуже велика для батьків Вадима. У родині працює лише батько, який старається підтримати синочка, як тільки може. Дуже багато грошей "з’їдають" усілякі дрібниці, які треба купувати самостійно: крапельниці, шприци тощо.

У сім’ї є ще одна дитина, маленький Артемчик, якому 2,5 роки. Матеріальне становище цієї сім’ї дуже складне, тому батьки змушені звертатися про допомогу. Не залишайте їх наодинці з бідою! Без вашої допомоги їм не впоратися!

 

ПІБ: Мошура Вадим Максимович, 18.04.2011 р.

Місто: Полтава

Діагноз: гострий лімфобластний лейкоз

ID: 2955
Підтримали
Благодійна допомога
22.03.2017 22:56
0,97 грн.
Благодійна допомога
22.03.2017 22:33
7502,00 грн.
Благодійна допомога
22.03.2017 22:30
10000,00 грн.
Благодійна допомога
22.03.2017 21:51
30,64 грн.
Благодійна допомога
22.03.2017 21:24
101,96 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Боротьба за життя триває
Підтримати
Здоров'я
Боротьба за життя триває
Щодня Юлія бореться за своє життя. У неї рідкісне та складне онкологічне захворювання – нейроендокринні …
Шанс на нове життя! 2
Підтримати
Здоров'я
Шанс на нове життя! 2
Тетяна, як і багато молодих дівчат, будувала своє життя, сповнене цілей та планів. Проте в 21 рік усе ка…
Ліки, які відновлюють хлопчику мозок
Підтримати
Здоров'я
Ліки, які відновлюють хлопчику мозок
Внаслідок органічних уражень центральної нервової системи Володя має затримку мовного розвитку та метабо…
Бабуся мріє про повноцінне життя Мілани. 3
Підтримати
Здоров'я
Бабуся мріє про повноцінне життя Мілани. 3
Вроджена вада розвитку спинного мозку Spina bifida та вроджена гідроцефалія", – із таких слів розпочався…
Показати всі