6-місячній Златі потрібна пересадка печінки
6-місячній Златі потрібна пересадка печінки
Завершений

6-місячній Златі потрібна пересадка печінки

Проєкт здійснює
Розпочато: 30.03.2015
Дніпропетровська область
Завершений
Всього зібрано
13380,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
13380,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

UPD: на превеликий жаль, Злата померла. Команда УББ приносить наші найщиріщі слова співчуття рідним дівчинки та дякує всім, хто підтримував Злату. Цю маленьку принцесу звати Злата. Дівчинка приїхала до Львова з жовтими очима та жовтою шкірою, животик в дівчинки був надутий як гумова кулька, а це означає одне – вроджена вада печінки. Маленькій Златі всього 6 місяців, а перед нею вже стоїть питання життя. У Львівській дитячій лікарні дівчинку підтримують до трансплантації у Польщі, а маму Злати готують як донора. Ціна цих великих оченят та курносого носика – 295 000 злотих (2 227 250 грн).

Саме на цю суму Яна (мама дівчинки) отримала рахунок від Варшавської клініки. Людське життя безцінне, але Златі саме зараз потрібна ця сума протягом місяця, адже дівчинка в дуже критичній ситуації.

Історія життя Злати, на жаль, наповнена в більшості жалю та відчаю, так як від 1,5 місяця в мами дівчинки безсонні ночі та тривожні дні. Встановивши діагноз малечі, Яна очікувала більш-менш стабілізуючого стану дівчинки і в першу ж можливість відправилась з донечкою до Львова. У Львівській лікарні за Златою пильно слідкують медичні працівники, а мама Яна готується стати донором для своєї дитини. У цих двох дівчаток всього місяць і термінова фінансова допомога їм як ніколи потрібна!

Яна – мати-одиначка, і їй доводиться самій переносити всі тяготи турботи про хвору донечку.

"У той момент, як ти вперше відчуваєш, що вже не одна, тебе переповнює щастя, і ти вже починаєш планувати ваше спільне життя наперед. Хто народиться? Яке ім'я дати? В який садок, школу, університет піде твій малюк. Мрієш про те, який він буде сильним, розумним, красивим і, головне, здоровим.

По-моєму всі матусі такі. І я не виняток.

Чекала, раділа, сподівалася. Правда УЗД показувало, що у донечки зворотне розташування внутрішніх органів – в народі зване "дзеркалом", але лікарі сказали, що це не страшно, просто моя донечка особлива.
Коли малятко народилася, то ми натішитися нею не могли. Вона хоч і була маленькою, але цілком міцною і здоровою, добре спала, добре їла, була спокійною і грайливою. Нас виписали з пологового будинку з хорошими показниками.

Приїхавши додому, ми не забували відвідувати місцевого педіатра. Вчасно проходили всі мед. огляди і в 1.5 місяці повторили УЗД, яке відхилень від норми не виявило.

Незабаром, при черговому огляді доктор звернув увагу на невелике пожовтіння шкірних покривів, сказала, що це швидше за все звичайна жовтушка новонароджених, прописала процедури, на які ми ходили майже місяць. Однак жовтушка не проходила, дівчинка стала вередливою і стали жовтіти склери очей. З підозрою на гепатит нас відправили на консультацію в обласну лікарню. Звідти нас вже не випустили.

Звідки у Злати взявся гепатит при абсолютно здорових батьках нам пояснити відразу не змогли. Стан донечки погіршувався, показники білірубіну були дуже високими. Чергове УЗД показало значне збільшення печінки і зменшення жовчного міхура. Біопсія печінки підтвердила гепатит і часткову внутрішньопечінкову атрезію жовчних шляхів.

Лікарі після обстеження сказали, що саме атрезія викликала гепатит, що ця аномалія дуже рідкісна і розвивається в 1 триместрі внутрішньоутробного розвитку, що дівчинка народилася з недорозвиненим жовчним міхуром і жовчними протоками. Єдиним варіантом лікування цієї хвороби є пересадка печінки, яку потрібно зробити до 6 місяців, тому що в противному випадку моя дитина не доживе і до 2х років.

Я правда не можу зрозуміти, чому цю вроджену, як сказали лікарі, патологію не було видно на попередніх УЗД при тому, що через «дзеркальну» особливість моєї донечки, УЗД їй робили ретельно і не раз.

Сьогодні ми лікуємося у Львові, 6 місяців вже минуло, а пересадки ще не було. Моя дівчинка чим раз тим більш капризна та не спокійна. Нам дуже важко, але ми тримаємось. Я готуюсь стати донором для Златки, але на жаль, цього замало."

Ми збираємо частину необхідної суми на трансплантацію печінки для Злати.

Цей проєкт було відмінено, зібрана сума становить 13 380 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проєкту.

 

ПІБ: Коваленко Злата Артемівна, 22.08.2014 р.

Місто: Дніпропетровська область

Діагноз: вроджена вада розвитку, атрезія жовчних шляхів. Вторинний гепатит

ID: 1417
Підтримали
Іван Іванович
06.04.2015 08:55
50,00 грн.
Благодійна допомога
05.04.2015 22:58
30,00 грн.
Благодійна допомога
05.04.2015 22:53
50,00 грн.
Благодійна допомога
05.04.2015 22:35
30,00 грн.
Благодійна допомога
05.04.2015 22:01
50,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Ян неодмінно одужає!
Підтримати
Здоров'я
Ян неодмінно одужає!
Янчик – найменша дитинка у багатодітній сімʼї, йому всього два з половиною рочки. Він народився здоровим…
УЗД для порятунку поспішайок
Підтримати
Здоров'я
УЗД для порятунку поспішайок
Збір коштів спрямований на закупівлю портативного апарату УЗД з доплером та набором датчиків для відділе…
Медична допомога дітям, постраждалим через війну!
Підтримати
Здоров'я
Медична допомога дітям, постраждалим через війну!
Завдяки проєкту ми закупимо автоматичний ендоскопічний репроцесор у Запорізьку обласну клінічну дитячу л…
Київська обласна дитяча лікарня потребує допомоги
Підтримати
Здоров'я
Київська обласна дитяча лікарня потребує допомоги
Мета нашого проєкту – придбати сучасний апарат для ультразвукового дослідження (УЗД) в КНП КОР "Київська…
Показати всі