Україна СОС

Розпочато: 12.04.2022
Україна
Завершений
Всього зібрано
172163,7 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
172163,70 грн.

Фонд "Ти не один" 1+1 media оголошує єдиний благодійний збір UKRAINE SOS. Нам потрібні додаткові фінансові ресурси на термінові потреби. 

З перших днів війни телеведучі 1+1 стали волонтерами. Команди благодійних проєктів 1+1 медіа і всі 25 телеведучих плюсів – Наталія Мосейчук, Соломія Вітвіцька, Неля Шовкопляс, Людмила Барбір, Єгор Гордєєв, Лідія Таран, Наталія Островська та інші – єднаються заради порятунку життів і допомоги лікарням, центрам переселенців, громадам міст України, ЗСУ.

Команда журналістів перебуває в центрі важливої інформації і реагують на сигнали SOS – у запитах на евакуацію, гуманітарної допомоги, потреби транспортних витрат, медичних матеріалів, житла, харчування, захисної амуніції, психологічної підтримки, а також рятівного висвітлення в прямих ефірах та у соцмережах. На контакті – благодійні фонди, громадські організації, волонтерські спільноти, громади міст, тероборона та захисники.

Команда "Здійсни мрію" під патронатом 1+1 з Нелею Шовкопляс залучили гуманітарну допомогу у 12,5 тонн важливих речей для дітей, родин і людей похилого віку, зібраних батьками і школярами в іспанському містечку Картахена. Це медицина, одяг, їжа, засоби гігієни. Соломія Вітвіцька щоп’ятниці організує музичні концерти для підтримки лікарів і пацієнтів в НДСЛ "Охматдит". І ще перелік важливого і цінного.

З метою робити ще більше, команда відкриває єдину програму фонду Ukraine SOS! 

Просимо долучитися до збору на швидке реагування! Кошти підуть туди, де найбільше будуть чекати. На пальне для волонтерів-водіїв, перевезення і прийняття термінових гуманітарних вантажів, придбання бусів, оперативну якісну психологічну та іншу допомогу українським дітям із різних міст, які переживають тяжку травму чи поранення, або на очах померли батьки, сталися інші трагедії. Це адресна матеріальна підтримка родин у важких ситуаціях, допомога в евакуації, закупи медичних витратних матеріалів на звернення лікарень, придбання турнікетів. Допомога фондам-партнерам, громадським організаціям, волонтерським спільнотам для лікарень та інших важливих потреб. Нам потрібні також додаткові кошти на здійснення журналістської роботи з висвітлення надважливих тем, особливо у відрядженнях.

І дуже важливо! Ми будемо нести світло радості! Ми не зупинимося здійснювати мрії дітей, наших українських дітей війни, маленьких пацієнтів, які чекають нашої підтримки! Разом зі "Здійсни мрію" і з вами ми продовжимо втілювати найзаповітніші бажання і дарувати диво і щастя! Зміцнювати віру наших дітей в добрих людей і в майбутнє України!
Бо в будь-якій темряві завжди є місце для світла! І завжди після ночі сходить сонце!

Наближаємо всі разом здійснення головної мрії всіх – миру і перемоги!
Дякуємо за кожну гривню, долар, євро!

Довідка:
Благодійний фонд групи 1+1 media "Ти не один" було створено 5 років тому у 2017 році з метою посилення роботи відомих соціальних проєктів "Здійсни мрію", "Право на освіту", "Переможці", кураторами яких є телеведучі 1+1. Фонд є платформою розвитку важливих змін у суспільстві, зокрема, в напрямках освітньої і психологічної допомоги.

ID: 8062
Підтримали
яна кудрик
06.06.2023 15:12
1,00 грн.
Благодійна допомога
02.06.2023 09:24
300,00 грн.
Уляна Бичишин
28.05.2023 18:12
10,00 грн.
яна кудрик
06.05.2023 15:10
1,00 грн.
Благодійна допомога
30.04.2023 11:16
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допомога 45 Окремій артилерійській бригаді ЗСУ
Підтримати
Підтримка громад та України
Допомога 45 Окремій артилерійській бригаді ЗСУ
Тут ви допомагаєте у матеріально технічному забезпеченні потреб 45 Окремої артилерійської бригади ЗСУ дл…
88007 - SMS-благодійність
Підтримати
Підтримка громад та України
88007 - SMS-благодійність
Відправляючи SMS на номер 88007, Ви долучаєтесь до допомоги на обороноздатність та відбудову України. Но…
Другий тираж книги «Україна: 50 символів боротьби»
Підтримати
Підтримка громад та України
Другий тираж книги «Україна: 50 символів боротьби»
Platfor.ma випустила новий тираж книги «Україна: 50 символів боротьби» про знакові історії, що надихали …
Скарбничка категорії "Підтримка громад та України"
Підтримати
Підтримка громад та України
Скарбничка категорії "Підтримка громад та України"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на проєкти, мета яких розвиток України, шляхом підтримки та розвитку проєк…
Показати всі