Різдвяне диво для НЕЗЛАМНИХ дітей
Різдвяне диво для НЕЗЛАМНИХ дітей
Активний

Різдвяне диво для НЕЗЛАМНИХ дітей

Розпочато: 21.12.2022
Львів
Активний
Залишилось зібрати
1344395,00 грн.
Зібрано у відсотках
40%
Потрібно зібрати
2263200,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Історію 9-річної Софійки лікарі називають справжнім дивом. 4 квітня. Вибухи касетних бомб. Мама Ніна із 9-річною донечкою Софійкою на вулиці серед житлового кварталу. Уламок від касетного снаряда пройшов понад 11 см крізь увесь мозок дівчинки від лобної ділянки до потилиці... Протягом двох днів Софійка пролежала у комі в Миколаєві. Весь час Ніна молила Бога лише про одне – аби донька вижила і не втратила спогадів про неї. І не могла стримати сліз коли Софійка, прийшовши до тями скрикнула: "Мамочка!".

Далі дівчинку евакуювали до Львова, до Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ на базі Першого медоб’єднання Львова. 

Тут команда нейрохірургів провела складну операцію – видалила уламок снаряда із мозку, закривши дефект титановою пластиною. Надалі на дівчинку чекає тривала реабілітація. Софійка потроху розмовляє, активно тренується, щоб продовжити вчитися грати на музичному інструменті та втілити свою найбільшу мрію й одного дня заспівати на сцені. 

За час війни дитяча лікарня святого Миколая* у Львові стала місцем порятунку для сотень постраждалих від війни маленьких українців. Такі діти, як Софійка, транспортуються евакуаційними поїздами та автівками швидкої медичної допомоги. Тут кожен лікар, медсестра, працівник роблять все, щоб рятувати дітей, що постраждали від військової агресії. Кількість пацієнтів зросла майже втричі. А для надання якісної допомоги потрібне сучасне медичне обладнання. 

Зараз перед хірургами дитячої лікарні стоїть складний виклик – черги дітей на операції. Хірурги змушені оперувати вночі, щоб врятувати всіх дітей. Це ще супроводжується постійними відключеннями світла та повітряними тривогами. Кожного дня в лікарні святого Миколая 5-7 маленьких пацієнтів потребують операцій. А наркозна станція, яка є необхідною в проведенні хірургічних, нейрохірургічних, кардіологічних втручань – є незамінною для довготривалої анестезії.

На сьогодні лікарня має одну таку станцію, а треба мінімум 3. Це дозволить лікарям швидко та паралельно робити ще більшу кількість операцій, а дітям не доведеться чекати на їх проведення та втрачати дорогоцінний час. 

Наркозно-дихальний апарат – це устаткування, що забезпечує високу точність контролю життєво важливих функцій організму під час операцій і створює необхідний рівень безпеки для пацієнта. 

Вартість одного апарату 2.2 млн грн. Це допоможе рятувати 7 маленьких пацієнтів щодня, понад 2 тисяч дітей в рік тільки в стінах лікарні святого Миколая. 

Для того, щоб долучитись до проєкту:

1. Пожертвувати будь-яку комфортну суму на цей проєкт - натиснути зелену кнопку "Підтримати" та обрати зручний спосіб підтримки в тому числі банківські карти Visa та MC (додатково інформація для переказів у валюті SWIFT: Банківський переказ у євро та доларах США).
2. Залучити свій бізнес, спільноту, друзів, знайомих та разом подарувати найкращий різдвяний подарунок для постраждалих дітей. 

І памʼятайте, що маленької допомоги не буває і тільки разом ми можемо творити справжні різдвяні дива!

 

*Повна назва закладу: Львівське територіальне медичне об‘єднання "Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги", відокремлений підрозділ – Лікарня святого Миколая.

ID: 8468

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
07.02.2023 18:11
1000,00 грн.
Благодійна допомога
07.02.2023 16:40
100,00 грн.
Благодійна допомога
07.02.2023 12:17
100,00 грн.
Благодійна допомога
07.02.2023 09:24
200,00 грн.
Благодійна допомога
06.02.2023 14:42
1000,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Лікування жінок у військовому госпіталі
Підтримати
Здоров'я
Лікування жінок у військовому госпіталі
Завдяки цьому проєкту ми зможемо закупити гітероскоп у Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та р…
Інгаляції рятують життя. 7
Підтримати
Здоров'я
Інгаляції рятують життя. 7
Тут «ранок починається не з кави». Мами діток з важким діагнозом муковісцидоз в першу чергу поспішають …
Допомога Україні з Лос-Анджелеса
Підтримати
Здоров'я
Допомога Україні з Лос-Анджелеса
19 березня 7 жінок зібралися в одному з районів Лос-Анджелеса та приготували понад 1000 традиційних укра…
Я хочу дихати!
Підтримати
Здоров'я
Я хочу дихати!
Страшна хвороба Дюшенна позбавила Ярослава здатності ходити. На жаль, серцеві та дихальні м’язи хлопчика…
Показати всі