Диво для незламних діток
Диво для незламних діток
Завершений

Диво для незламних діток

Розпочато: 21.12.2022
Львів
Завершений
Всього зібрано
2263200,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
2263200,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Після ракетного удару в рідному Бахмуті 2-річна Ліза не може ходити. 17 жовтня у вечір перед евакуацією дівчинка вечеряла на кухні з мамою і татом. У коридорі уже стояли спаковані речі – вони нарешті зважилися покинути рідне місто. Раптові вибухи. Усі троє падають на підлогу. Уламки летять у меблі, стіни і в людей. Вціліти не вдається нікому. Усі троє отримують мінно-вибухові поранення – Ліза, мама та батько. 

Павла оперують у Костянтинівці – дістають уламки з тіла. Інну та Лізу у важкому стані везуть у Дніпро. У дворічної дитини – уламок в попереку, перелом обох кісток правої гомілки, рани правого плеча, голови та спини.

Перед лікарями стоїть головне завдання – врятувати життя і стабілізувати стан. Щойно це вдається зробити, родину переводять у Національний реабілітаційний центр "Незламні" Першого медоб’єднання Львова. 

Крихітку Лізу готують до операції. Через уламок в попереку дитя не відчуває ніг, вбивчий метал треба терміново діставати. Надважке хірургічне втручання минає успішно. Фізичні терапевти та ерготерапевти продовжують боротися за кожен рух і крок дівчинки і досі. На відновлення Лізі потрібен щонайменше рік. 

У мами Інни – множинний багатоуламковий сегментарний перелом обох кісток лівого передпліччя зі зміщенням та черепно-мозкова травма. Після тривалої кількамісячної роботи рухові функції у неї відновилися. Уже тут у Львові родина дізналася: їм немає куди повертатися, після ще кількох обстрілів від рідного дому у Бахмуті лишилися тільки стіни. Павло з Інною сьогодні продовжують проходити психологічну реабілітацію та мріють про одне – поставити свою Лізочку на ноги. 
 
За час війни дитяча лікарня святого Миколая* у Львові стала місцем порятунку для сотень постраждалих від війни маленьких українців. Такі діти, як Ліза, транспортуються евакуаційними поїздами та автівками швидкої медичної допомоги. Тут кожен лікар, медсестра, працівник роблять усе, щоб рятувати дітей, що постраждали від військової агресії. Кількість пацієнтів зросла майже втричі. А для надання якісної допомоги потрібне сучасне медичне обладнання. 

Зараз перед хірургами дитячої лікарні стоїть складний виклик – черги дітей на операції. Хірурги змушені оперувати вночі, щоб врятувати всіх дітей. Це ще супроводжується постійними відключеннями світла та повітряними тривогами. Кожного дня в лікарні святого Миколая 5-7 маленьких пацієнтів потребують операцій. А наркозна станція, яка є необхідною в проведенні
хірургічних, нейрохірургічних, кардіологічних втручань – є незамінною для довготривалої анестезії.

На сьогодні лікарня має одну таку станцію, а треба мінімум 3. Це дозволить лікарям швидко та паралельно робити ще більшу кількість операцій, а дітям не доведеться чекати на їх проведення та втрачати дорогоцінний час. 

Наркозно-дихальний апарат – це устаткування, що забезпечує високу точність контролю життєво важливих функцій організму під час операцій і створює необхідний рівень безпеки для пацієнта. 

Вартість одного апарату 2.2 млн грн. Це допоможе рятувати 7 маленьких пацієнтів щодня, понад 2 тисяч дітей в рік тільки в стінах лікарні святого Миколая. 

Для того, щоб долучитися до проєкту:

1. Пожертвувати будь-яку комфортну суму на цей проєкт – натиснути зелену кнопку "Підтримати" та обрати зручний спосіб підтримки, в тому числі банківські карти Visa та MC (додатково інформація для переказів у валюті SWIFT: Банківський переказ у євро та доларах США).
2. Залучити свій бізнес, спільноту, друзів, знайомих та разом подарувати найкращий різдвяний подарунок для постраждалих дітей. 

І памʼятайте, що маленької допомоги не буває і тільки разом ми можемо творити справжні різдвяні дива!

 

*Повна назва закладу: Львівське територіальне медичне об‘єднання "Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги", відокремлений підрозділ – Лікарня святого Миколая.

UPD: назву і текст проєкту оновлено. Стара назва проєкту: "Різдвяне диво для НЕЗЛАМНИХ дітей".

ID: 8468
Підтримали
Благодійна допомога
20.04.2023 10:17
58,00 грн.
Благодійна допомога
20.04.2023 10:06
200,00 грн.
Благодійна допомога
20.04.2023 10:04
200,00 грн.
Благодійна допомога
20.04.2023 09:59
100,00 грн.
Благодійна допомога
20.04.2023 09:55
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Супергерой потребує допомоги
Підтримати
Здоров'я
Супергерой потребує допомоги
Для Андрійка найголовніше в житті – проводити час з друзями, разом гратися іграшками і складати конструк…
Острівець спокою під час війни
Підтримати
Здоров'я
Острівець спокою під час війни
Завдяки проєкту ми забезпечимо творчу майстерню дерев'яного декору Woodins всім необхідним, щоб діти там…
Подолати Дашин біль
Підтримати
Здоров'я
Подолати Дашин біль
Сколіоз прогресує: для Даші Щербаненко ці загрозливі слова означають, що за кілька місяців вона не зможе…
Все у твоїх руках
Підтримати
Здоров'я
Все у твоїх руках
Діти з вродженою вадою серця потребують допомоги. Підтримайте збір Сабіни Мусіної на серцеві імпланти.
Показати всі