Анастасійка мріє ходити!
Анастасійка мріє ходити!
Завершений

Анастасійка мріє ходити!

Розпочато: 29.05.2017
Хмельницька обл.
Завершений
Всього зібрано
10850,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
10850,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Дмитрієва Анастасія народилась 18 грудня 2014 року в Хмельницькому обласному перинатальному центі. Через важкі пологи та помилку лікарів дівчинка народилась у критичному стані, її довелося оживляти адреналіном. Протягом двох тижнів від моменту народження дівчинка перебувала в реанімації на апараті штучної вентиляції легенів. Незважаючи на важкий стан дитини, її разом з мамою перевели в Хмельницьку міську дитячу клінічну лікарню у відділення патології, де після огляду лікарі перевели дівчинку в реанімацію, де знову поставили апарат штучної вентиляції легенів.

Життя цієї маленької дівчинки почалося з болю та випробувань. Протягом перших чотирьох місяців через те, що Настя не могла ковтати, її вигодовували зондом. У реанімаційному відділенні міської лікарні протягом тривалих обстежень було виявлено підвивихи шийного відділу хребта та встановлено клінічний діагноз: "перинатальне ураження ЦНС, Бульбарний синдром, синдром рухових розладів гіпоксичного ґенеза, судомний синдром".

Із цим діагнозом батьки разом із Настею поїхали до Києва та звернулися в Національну дитячу спеціалізовану лікарню "ОХМАТДИТ". І тут випробування почалися не лише для маленької дівчинки, але і для доведених до відчаю батьків, які щоразу натикалися на відмови в госпіталізації, декілька разів Анастасію переводили з одного відділення в інше. Протягом місяця важких переїздів та лікувань до списку проблем додалось гостре ураження нирок.

"Залишившись з проблемою сам на сам ми разом з Анастасією почали відвідувати курси лікувального масажу та неврологів. Я запитувала їх: "Що з моєю дитиною? Чому вона так кричить і вдень, і вночі?". Одні лікарі відповідали, що в неї сильне ураження центральної нервової системи, інші – що травма шийного відділу хребта… До року нам не дозволяли робити рентген шиї, але ми наполягли на тому щоб його все ж зробити, і побачили: підвивихи, які були при народженні, так і залишились у рік", – говорить мама Анастасії.

Родина Анастасії власними зусиллями назбирала коштів і поїхала на реабілітацію у Львівський реабілітаційний центр, де протягом 5 днів для дівчинки робили масаж, лікувальну фізкультуру, корекцію хребта. І нарешті довгоочікуваний для усіх результат – дитина стала самостійнішою і активнішою, почала рухати ніжками і ручками. Через три місяці батькам вдалося повторити лікування, та цього разу вони поїхали вже на 10 днів, після яких Анастасійка змогла самостійно повертатись на живіт. Боротьба за здорове дитинство продовжується.

"Кожного дня ми самостійно в домашніх умовах виконуємо комплекс необхідних вправ, регулярно відвідуємо басейн, в якому Настя дуже добре себе почуває, посмішка на обличчі донечки з’являється все частіше. У Насті є хороші зміни – вона починає говорити, вже краще утримує голову, трохи повзає "по-пластунськи" та стоїть на четвереньках".

Для досягнення кращих результатів та повного одужання Анастасії необхідно чотири рази на рік проходити корекцію хребта в міжнародній клініці відновного лікування м. Трускавця, проте самотужки родина не має можливості щоразу забезпечувати дороговартісні курси лікування. Допоможемо Насті стати повноцінною, здоровою дівчинкою та насолоджуватись дитинством сповна!

 

ПІБ: Дмитрієва Анастасія Віталіївна, 18.12.2014 р.

Місто: с. Лісогірка, Хмельницька обл.

Діагноз: стійкі наслідки пологової травми, спастичний тетрапарез, затримка психомоторного розвитку

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
29.06.2017 20:57
1806,77 грн.
Благодійна допомога
29.06.2017 19:15
200,00 грн.
Благодійна допомога
29.06.2017 18:39
200,00 грн.
Vadim Barylo
29.06.2017 17:37
25,48 грн.
Благодійна допомога
29.06.2017 16:17
152,77 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Допоможіть мамі одужати!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть мамі одужати!
Світлана - мама двох дітей з інвалідністю. У молодшого, Діми, синдром Дауна, у старшого – Сергія – затри…
Нове життя в новому році
Підтримати
Здоров'я
Нове життя в новому році
У 14 років Данило отримав травму на тренуванні з кікбоксингу – як наслідок, у нозі розвинулася пухлина. …
Hearts Charity Evening 2020
Підтримати
Здоров'я
Hearts Charity Evening 2020
HeartsCharityEvening влаштовує благодійні заходи, щоб зібрати кошти на ендоваскулярні операції. Саме вон…
Незапланована подорож: мета поставлена. 2
Підтримати
Здоров'я
Незапланована подорож: мета поставлена. 2
Народження дитини з особливостями розвитку завжди є важкою ситуацією для сім'ї, але підтримка може допом…
Показати всі