Андрій: залишитися в строю. 2
Андрій: залишитися в строю. 2
Завершений

Андрій: залишитися в строю. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 02.08.2019
Полтавська обл.
Завершений
Всього зібрано
92600,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
92600,00 грн.

"Моє ім'я Яся, мені пощастило стати дружиною чудової людини – Андрія. Ми познайомилися в 2006 році, і з тих пір я не перестаю дивуватися його позитивному настрою у найвідчайдушніших ситуаціях", – її лист особливо виділяється. Нам пишуть переважно мами дітей з муковісцидозом. Але Андрій – один із небагатьох дорослих із цим діагнозом, вивчився, взявся за роботу, створив сім'ю. "Самодостатній, скромний, завжди намагається заробити своєю працею, нікого не обтяжувати своїми проблемами, і це йому відмінно вдавалося", – пише Яся. "Але з моменту різкого погіршення стану і рецидивних пневмотораксів у 2013-2015 роках все стало надто складно. Останній рік дався дуже важко, Андрій став прив'язаний до кисневого апарату...

Андрій будує плани на життя, намагається працювати, але без портативного кисню це зараз практично неможливо". Сьогодні ми разом із дружиною Ярославою просимо вас допомогти купити для Андрія портативний кисневий апарат, це дасть йому свободу жити.

Муковісцидоз – дуже важке захворювання. З ним можна жити, але це життя складається з щоденної наполегливої праці і великих фінансових вкладень. Хворому потрібно мати вдома цілу колекцію медичного обладнання, кожен день приймати безліч ліків, а також регулярно госпіталізуватися на стаціонарне лікування – введення внутрішньовенно високих доз антибіотиків. Лише невелика частина потреб забезпечується за бюджетний рахунок. Жодна сім'я не може впоратися з таким фінансовим навантаженням поодинці.

Андрій старається. Але на тлі постійних витрат на підтримувальну терапію, придбати кисневий апарат вартістю понад сто тисяч гривень не під силу для його родини. Але ми всі разом могли б подарувати йому це чудо. "Попри все, я продовжую будувати плани на майбутнє: хочу потрапити туди, де ще не був, вдихати на повні груди повітря гір і морів, лісів і старовинних міст... колекціоную враження! А ще люблю риболовлю", – розповідає Андрій.

Портативний концентратор важить 2 кг, розташовується в зручній сумці через плече, заряду акумуляторів вистачає на цілий день. Це означає – Андрій не буде прив'язаний до розетки, зможе вільно пересуватися, працювати, гуляти, жити! "Допоможіть Андрію довше залишатися активним, він приголомшлива людина! Бережи вас усіх Господь! Всім миру і добра!", – пише Яся, і ми просимо разом із нею: допоможіть цій родині зберегти життя. Ваша допомога сьогодні – це життя Андрія.

Нещодавно на УББ ми вже збирали кошти Андрієві на портативний інгалятор та витратні матеріали до нього. Переглянути попередній проєкт Ви можете за посиланням.

 

ПІБ: Лук'янець Андрій Олександрович, 26.04.1983 р.

Місто: Кременчук

Діагноз: муковісцидоз із панкреатичною недостатністю, бульозна емфізема обох легень, пневмофіброз, множинні бронхоектази

 

ID: 5301
Підтримали
Благодійна допомога
17.12.2019 11:46
7352,50 грн.
Благодійна допомога
17.12.2019 11:03
2,05 грн.
Благодійна допомога
17.12.2019 10:54
203,92 грн.
Вікторія Кириченко
17.12.2019 10:11
203,92 грн.
Благодійна допомога
17.12.2019 09:16
203,85 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Обладнання для реабілітації військових!
Підтримати
Здоров'я
Обладнання для реабілітації військових!
Завдяки цьому проєкту ми забезпечимо КНП "Обласний клінічний центр нейрохірургії та неврології" Закарпат…
Вероніка: боротьба за кожен крок
Підтримати
Здоров'я
Вероніка: боротьба за кожен крок
Коростель Вероніка народилася недоношеною на 36 тижні з діагнозом "гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, вро…
Нове життя під час війни
Підтримати
Здоров'я
Нове життя під час війни
В Запорізький пологовий будинок дуже необхідне медичне обладнання для надання повноцінної медичної допом…
Дитяча надія: допомога незламним дітям
Підтримати
Здоров'я
Дитяча надія: допомога незламним дітям
Відділення анестезіології та інтенсивної терапії Лікарні Святого Миколая потребує допомоги у вигляді вис…
Показати всі