Андрійко втомився від болю. 2
Андрійко втомився від болю. 2
Завершений

Андрійко втомився від болю. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 23.01.2019
Київ
Завершений
Всього зібрано
22400,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
22400,00 грн.

Андрійко – бажана і довгоочікувана дитина у родині Єзерських. Він народився і зростав у любові і турботі. Аж раптом у 3 місяці невролог вибив землю з-під ніг: у хлопчика підозра на ДЦП. Відтоді звичні і прості для багатьох дітей справи для Андрія – результат випробувань, болю, численних реабілітацій і титанічних зусиль. Стрімкі пологи у мами, і ось він з’являється на світ на 7 місяці вагітності. Вагою всього 2 кілограми... Дитину одразу забирають до реанімації. Кілька днів він самостійно навіть не дихав, замість маминих обіймів – кувез, а замість молока – суміші через зонд. Та вже за місяць Андрійка виписують, а маму обнадіяли – він впорається.

Андрійко – бажана і довгоочікувана дитина у родині Єзерських. Він народився і зростав у любові і турботі. Аж раптом у 3 місяці невролог вибив землю з-під ніг: у хлопчика підозра на ДЦП. Відтоді звичні і прості для багатьох дітей справи для Андрія – результат випробувань, болю, численних реабілітацій і титанічних зусиль. Стрімкі пологи у мами, і ось він з’являється на світ на 7 місяці вагітності. Вагою всього 2 кілограми... Дитину одразу забирають до реанімації. Кілька днів він самостійно навіть не дихав, замість маминих обіймів – кувез, а замість молока – суміші через зонд. Та вже за місяць Андрійка виписують, а маму обнадіяли – він впорається.

Але це був лише початок шляху, сповненого відчайдушної боротьби за життя. Слово "мама" він вперше вимовив лише у дев’ять років, а свій перший крок зробив у 11. Ще коли Андрійкові не було і року, Соня, мама хлопчика, почала помічати – син не такий, як усі. Він не тримав голівки, не перевертався із животика на спинку, його не цікавили іграшки, Андрій просто на них не дивився, згодом проявилася ще й косоокість. Діагноз виявився беззаперечним.

Усі 12 років Андрійчиного життя – боротьба за те, аби він став якщо не здоровим, то хоча б самостійним. Вони випробували всі методи – басейн, масаж, лікувальна фізкультура, заняття з кіньми, плавання з дельфінами, болючі уколи ботоксу – вони розслабляють м’язи, після чого на цілий місяць на ніжки накладають гіпс, щоб вирівнювалися – і так уже 10 разів. Вдавалися і до радикального – операцій на ногах. Результати є – Андрійко ходить до школи. Хлопчик уже в другому класі, хоч і вчиться індивідуально. Він вміє рахувати до 10, і це вже свідчить, що інтелект у нього збережений, а, отже, є й потенціал.

Завдяки донорам УББ у 2018 році Андрійку вдалося пройти дві реабілітації в РЦ "Крок за кроком". Результатами реабілітацій можна пишатися, адже дитина сидить самостійно, з підтримкою ходить, тримає рівно спину. У нього стали менш затиснуті ручки та ніжки, тим самим зменшився біль, і дитина краще спить вночі. Може вимовити кожну літеру – це найбільше досягнення, оскільки раніше були 3-4 звуки та слово "мама". З кожною реабілітацією Андрійко стає більш самостійним, старається навіть роздягнутися і одягнутися самостійно, тримає виделку і намагається самостійно їсти.

Ми дуже вдячні за підтримку нашого підопічного, тому що кожна реабілітація – це маленький поштовх до самостійності. Ні в якому разі не можна зупинятися, тому що напрацювання та досягнення зникнуть.

 

 

ПІБ: Єзерський Андрій Андрійович, 20.07.2005 р.

Місто: Київ

Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія, рухові порушення IV рівня (по GMFCS), IV рівень (по MACS), когнітивна недостатність, дизартрія, епісиндром в стадії ремісії (2 роки)

ID: 4747
Підтримали
Благодійна допомога
26.03.2019 14:48
4294,72 грн.
Благодійна допомога
26.03.2019 14:13
200,00 грн.
Благодійна допомога
26.03.2019 13:28
13,24 грн.
Благодійна допомога
26.03.2019 13:08
100,00 грн.
Игорь Просто
26.03.2019 11:58
339,10 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Аліса: від боротьби до мрії
Підтримати
Здоров'я
Аліса: від боротьби до мрії
Алісі 15 років, усе своє життя вона веде невпинну боротьбу з хворобою. Її діагнози потребують постійних …
Щире прохання про допомогу для Вадима
Підтримати
Здоров'я
Щире прохання про допомогу для Вадима
Вадимові 12 років, у нього спастична форма ДЦП (дитячий церебральний параліч), і йому необхідно проходит…
Збережімо життя онкохворих дітей!
Підтримати
Здоров'я
Збережімо життя онкохворих дітей!
Завдяки проєкту ми плануємо забезпечити Сумську обласну дитячу клінічну лікарню венозним сканером, інкуб…
Майбутнє для Кіри
Підтримати
Здоров'я
Майбутнє для Кіри
На жаль, Кіра ще не розмовляє, і дуже багато зусиль потрібно для того, аби це сталось, адже у наступному…
Показати всі