Антибіотики для поранених
Антибіотики для поранених
Завершений

Антибіотики для поранених

Проєкт здійснює
Розпочато: 01.09.2014
Київ
Завершений
Всього зібрано
100180,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
100180,00 грн.

Війна на Сході України набирає обертів. Наша армія несе неминучі в ході ведення боїв втрати. Все більше українських бійців отримують поранення і надходять до військових хірургів. Одним із найбільш небезпечних ускладнень ран і ранової інфекції, що забрали безліч життів, є сепсис. Важкість цього захворювання є причиною великих труднощів у лікуванні, що обумовлює високу смертність. Чим більше ушкодження, тим важче розраховувати на радикальне очищення рани. Чим важче стан постраждалого, тим більше підстав вдатися до ампутації кінцівки.


Інфекційні зараження крові бійці отримують в результаті нагноєння ран. Втрата крові, характерна для важких поранень, послаблює імунітет організму і сприяє поширенню інфекції в крові. Виникаючі внаслідок заражень гнійні сепсиси необхідно зупиняти сильнодіючими антибіотиками. Боротьба з сепсисом крові є життєво важливою для поранених в умовах військової хірургії.

 

Потреби в якісних та ефективних антибіотиках в місцях бойових дій дуже великі. Придбані на зібрані кошти препарати Тиенам, Меронем і Дорібакс будуть передані в руки начмедів добровольчих батальйонів.

На УББ ми збираємо 51 110 грн (UPDATE: 03.09.2014 ця сума була зібрана, а загальна сума проєкту була збільшена, щоб допомогти ще більшій кількості захисників) – ця сума необхідна на антибіотики для поранених бійців батальйону спеціального призначення "Донбас". Допоможемо вижити тим, хто захищає нашу країну!

 

ID: 1072
Підтримали
259
Середній донат
100 грн.
ТОП-донат
43130 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
10.09.2014 15:25
50,00 грн.
Благодійна допомога
10.09.2014 15:24
30,00 грн.
Благодійна допомога
10.09.2014 15:22
100,00 грн.
Благодійна допомога
09.09.2014 14:49
13260,00 грн.
Благодійна допомога
09.09.2014 13:49
5,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Народжений боротися. Допоможіть йому перемогти! 2
Підтримати
Здоров'я
Народжений боротися. Допоможіть йому перемогти! 2
Сергійко мав важкий старт у житті – він з’явився на світ передчасно, на 28 тижні, вагою лише 980 грамів.…
Дівчинка, яка вміє дружити по-справжньому! 2
Підтримати
Здоров'я
Дівчинка, яка вміє дружити по-справжньому! 2
Оля – добра й щира дівчинка, яка попри труднощі не втрачає посмішки. Вона любить малювати, спілкуватися …
Її дитинство потребує підтримки сьогодні
Підтримати
Здоров'я
Її дитинство потребує підтримки сьогодні
У Поліни дитячий аутизм. Їй потрібні систематичні проходження курсів реабілітації, щоб розвиватися та ад…
Підтримка Олександра сьогодні – його здоров’я завтра
Підтримати
Здоров'я
Підтримка Олександра сьогодні – його здоров’я завтра
Ось уже 16 років Олександр живе з цукровим діабетом. День, коли родина дізналася про невиліковну хворобу…
Показати всі