Арсеній бореться з пелюшок
Арсеній бореться з пелюшок
Завершений

Арсеній бореться з пелюшок

Проєкт здійснює
Розпочато: 21.01.2015
Київська область
Завершений
Всього зібрано
8590,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
8590,00 грн.

Це Арсеній. Йому в березні виповниться 2, а він вже рік лікується від раку. У Арсенія дуже пухкі щічки завдяки препарату Дексаметазон. Пухкі щічки і в улюбленої іграшки хлопчика – Вінні Пуха. Разом з Вінні Арсеній бореться з надраннім (ЦНС) ізольованим рецидивом гострого лімфобластного лейкозу. «Поганий» лікар лікує Арсенія, а Арсеній лікує Пуха. Тільки Пуха лікувати не треба, та й місцевий лікар Арсенія не вилікує. Хлопчика врятує лише ТКМ від неспорідненого донора, яку в Україні не роблять.

Операція запланована в Італії, ціна питання – 120 тис. євро. Залишилося зібрати – 35 тис. євро.

- Арсенію, привіт! Давай дружити!

- Мммммм, – незадоволено «мукає» хлопчик і відвертається.

Знімаю на секунду маску. Маску знімають і Арсенію.

- Привіт-привіт, хлопчику! Давай дружити!

- Иииииии, – посміхається Арсеній.

І справді, як можна знайомитися з дівчатами в масках? Абсолютно неприпустимо. Ось якщо обличчя дівчини можна розгледіти, то можна й довірити їй на хвилинку Вінні Пуха, розмалювати їй блокнот. А якщо вона в масці, то як зрозуміти, яка вона – ця нова знайома? Ніяк.

Маленький він, цей Арсеній. Говорить поки що тільки найважливіші слова: «мама», «тато» і «дай». А слово «боляче» не каже. Це слово Арсеній може показати: стискає кулачки, мукає, сунеться назад, носик червоніє, в очах – сльози. Боляче – якщо болить, навіщо це слово вчити? Краще, щоб його не було.

Поява лікаря в палаті – «боляче», кабінет, де роблять пункції – «дуже боляче» (тата можна і кулачками побити в цьому випадку). Зате звіряткам і, головне, Вінні Пуху – не боляче. Арсеній одягає великі окуляри, бере в руки іграшковий стетоскоп і градусник та йде лікувати своїх друзів. Діловито крокує по відділенню у своїх смішних жовтих «кроксах» і синіх штанях.

- О, лікар Сеня пішов, наш майбутній онколог!, – сміються лікарі і медсестри.

Ніякий він не Сеня. Він – Арсеній. І своїх друзів він лікує так, щоб було зовсім не боляче: послухає грудку, температуру виміряє, погладить. Знайомі онкологи Арсенія роблять якось зовсім по-іншому. Після їх лікування у роті суцільна рана, і неможливо ні попити, ні поїсти. А хотілося б пюре і котлету.

Арсеній народився в молодій родині КВК-шників. Таким же веселим і сміхотливим вдався й він. Після народження, правда, потрапив до реанімації з пневмонією, але викарабкався. А в 9 місяців веселий Арсеній засумував і продемонстрував мамі підозрілий синяк на руці. Далі – аналізи, діагноз, лікарні, і рецидив за тиждень до остаточної виписки. Відтепер лікарня – його дім.

- Якщо чесно, то я спочатку не зрозумів, що таке лейкоз. Не хотів навіть відпрошуватися з роботи, думав, що за два тижні це мине. А потім мені сказали, що це рак, я вийшов в хол, прочитав в Інтернеті усе про цю хворобу і вперше заплакав. Сидів тут і плакав. А потім повернувся до сина і став за нього боротися. Я ні на хвилину не відступаю, – розповідає тато хлопчика Сергій Бакун.

Поки ми розмовляємо, Арсеній постійно бігає до ліфтів у холі і просить натиснути на кнопку. Подобається йому ця справа. Ще він чекає, що до нього приїде улюблена бабуся і з ним гратиме. Бабуся Арсенія – ефектна блондинка. Тому Арсеній любить усіх медсестер-блондинок у відділенні. Посміхається їм і гладить їх по руці, посилає руками поцілунки. До однієї навіть цілуватися в щічку просився. У смаках з сином не зійшлися, зітхає Сергій, обіймаючи дружину-брюнетку.

Тим часом Арсеній посилає рукою поцілунок мені, брюнетці. Багато ти розумієш, тато, підморгую я Арсенію.

До рецидиву батьки Арсенія боролися самі, нікому нічого не говорили і справлялися фінансово самостійно. Після рецидиву, коли стало зрозуміло, що врятує тільки пересадка за 120 тис. євро, юрист Сергій звільнився з роботи і серйозно зайнявся пошуком засобів – оббивав пороги депутатів, фірм, дзвонив на телебачення. За два місяці він зробив неймовірне і зібрав близько 85 тис. євро, із яких вже сплатив італійській клініці за типування крові і пошук донора для сина.

До новорічних свят збори істотно «просіли». Тим часом Арсенію роблять вже п'яту після рецидиву хімію, щоб дотягнути дитину до ТКМ. Рак – це ворог. Але ще більший ворог – це час, якого у хлопчика дуже мало. Організм дитини має межу, після якої високі дози хімії не підтримують, а вбивають разом із нездоровими клітинами й організм. Ми повинні поборотися з часом.

 

ПІБ: Бакун Арсеній Сергійович, 02.03.2013 р.

Місто: Київська область

Діагноз: гострий лімфобластний лейкоз, перший надранній ЦНС рецидив

ID: 1276
Підтримали
Благодійна допомога
09.02.2015 17:26
75,00 грн.
Благодійна допомога
08.02.2015 22:37
1000,00 грн.
Благодійна допомога
08.02.2015 14:20
40,00 грн.
Благодійна допомога
08.02.2015 13:50
200,00 грн.
HeNrY
08.02.2015 09:52
5,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допоможіть Мирону відчути дитинство без болю
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Мирону відчути дитинство без болю
Мирончик – маленький українець, народжений під час війни. Він ледь-ледь починає тримати голівку та робит…
Життя Марійки залежить від ліків
Підтримати
Здоров'я
Життя Марійки залежить від ліків
В 6-місячному віці список важких захворювань Марійки Данілової поповнився ще й симптоматичною епілепсією…
Благодійність від  Fun Padel Club
Підтримати
Здоров'я
Благодійність від Fun Padel Club
Ми віримо, що кожна дитина заслуговує на повноцінне життя, тому робимо все можливе, щоб забезпечити дітя…
Мрія Прохора – позбутися діабету
Підтримати
Здоров'я
Мрія Прохора – позбутися діабету
У 2017 році родина Прохора потрапила під обстріл, коли евакуювала з Донецька прабабусю. Після стресу в х…
Показати всі