Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічними захворюваннями, які лікуються в українських лікарнях. Якщо ви бажаєте підтримати дітей з хворобами серця, ви можете відправити SMS-повідомлення із сумою допомоги на номер 450016. Сума разової пожертви – від 1 грн до 3000 грн.


В рамках проєкту «Дитяча надія» компанія Київстар разом із своїми абонентами збирає кошти для того, щоб забезпечити українські лікарні, де надають допомогу дітям з хворобами серця та онкологічними захворюваннями, сучасним медичним обладнанням, медичними витратними матеріалами, а також можливістю оперативно ремонтувати існуюче обладнання.

Абоненти передплаченого зв’язку компанії Київстар можуть вибрати напрямок допомоги (онко чи кардіо), та один з п'яти регіонів країни (Київ, Дніпро, Львів, Одеса та Харків), в лікарні яких будуть спрямовані їхні благодійні пожертви. Київстар надає абонентам можливість перераховувати кошти швидко та зручно, за допомогою SMS-повідомлень на спеціальні короткі номери.

Можливість пожертвувати кошти за допомогою SMS-повідомлень є лише у абонентів передплаченого зв’язку. Абонентам контрактної форми обслуговування така можливість поки не надається.

Кошти, які абоненти жертвують через SMS, не обтяжуються податками. 100% пожертв перераховуються на потреби лікарень. Розподіл зібраних коштів можна переглянути у закладці «Профінансовано». Перелік абонентів, які підтримали проєкт, оновлюється один раз на декілька днів та доступний у закладці «Донори». 

Для підтримки проєкту за допомогою банківської картки, ви можете скористатись кнопкою «Підтримати» на цій сторінці та пожертвувати будь-яку зручну суму на допомогу дітям з хворобами серця.

Розділ «Вся Україна. Допомога дітям з хворобами серця» - це місце для загального збору пожертв на підтримку діток з хворобами серця у п'яти регіонах України – Київ, Дніпро, Львів, Одеса та Харків. Якщо ви не можете прийняти рішення, якому регіону хочете допомогти більше - ви можете допомогти обраному Кардіо-напрямку і бути впевненим, що таким чином допомогли дітям у всіх регіонах одночасно, адже кошти розподіляються на потреби всіх лікарень рівними частинами.

«Вся Україна. Допомога дітям з хворобами серця» передбачає допомогу наступним 12 медичним закладам, де лікують таких діток.

Перелік медичних закладів у м.Київ:

1. Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова.

2. Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

3. Інститут серця Міністерства Охорони Здоров'я України.

Перелік медичних закладів у м.Львів:

4. Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ».

5. Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр.

6. Міська дитяча клінічна лікарня міста Львова.

Перелік медичних закладів у м.Дніпро:

7. Дніпропетровський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії.

8. Міська дитяча клінічна лікарня №6.

9. Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня.

Перелік медичних закладів у м.Одеса:

10. Одеська обласна дитяча клінічна лікарня.

11. Дитяча міська клінічна лікарня №3.

12. Дитячий консультативно-діагностичний центр м. Одеси.

 

З новинами проєкту «Дитяча надія» можна ознайомитися у закладці «Блог».

ID: 4175
Підтримали
Благодійна допомога
23.04.2024 16:50
2783,00 грн.
Благодійна допомога
23.04.2024 16:34
100,00 грн.
Благодійна допомога
22.04.2024 16:42
1593,00 грн.
Благодійна допомога
22.04.2024 12:08
100,00 грн.
Благодійна допомога
21.04.2024 15:49
2021,00 грн.
Усі донори

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати