Атиповий аутизм – не вирок
Атиповий аутизм – не вирок
Завершений

Атиповий аутизм – не вирок

Проєкт здійснює
Розпочато: 16.01.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
13170,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
13170,00 грн.

4 роки тому у нашій родині сталося велике горе – трагічно загинула наша 5-річна донечка. А потім народилися малюки-двійнята, і знову біда – тяжко хвора дівчинка. Складно уявити наш стан, але ми тримаємося щосили і боремося, адже на кону – здоров'я нашої доньки. За 3,5 роки життя Олеся вже пройшла 7 курсів реабілітації, і якщо вона й далі лікуватиметься, у неї є всі шанси позбутися інвалідності. Проте бюджет сім'ї виснажений, і без сторонньої допомоги просто не обійтися.

4 роки тому у нашій родині сталося велике горе – трагічно загинула наша 5-річна донечка. А потім народилися малюки-двійнята, і знову біда – тяжко хвора дівчинка. Складно уявити наш стан, але ми тримаємося щосили і боремося, адже на кону – здоров'я нашої доньки. За 3,5 роки життя Олеся вже пройшла 7 курсів реабілітації, і якщо вона й далі лікуватиметься, у неї є всі шанси позбутися інвалідності. Проте бюджет сім'ї виснажений, і без сторонньої допомоги просто не обійтися.

Із самого народження Олеся бореться за життя! Завдяки виснажливим заняттям і постійним реабілітаціям вона домоглася багатьох успіхів і колосальних результатів, вона почала пристосовуватися й адаптуватися в соціумі. За своє життя Олеся вже пройшла 7 курсів реабілітації, 5 із них – у Центрі Стимуляції Мозку. Дівчинка навчилася сидіти самостійно, самостійно вставати біля опори, стояти біля опори з підтримкою і ходити з підтримкою за дві ручки, вимовляти деякі звуки, повзати. 

На жаль, у нашій сім'ї немає достатньо коштів для оплати повних курсів лікування дочки, так як лікування та реабілітації, курси масажу та ЛФК Олесі потрібні постійно і тільки курсами можна домогтися позитивного результату. Кожен новий придбаний навик – це ще один крок до здорового життя.

Якщо зараз не дати нашій донечці потрібне лікування, то потім буде пізно. Олесі з кожним роком все важче добитися гарних результатів. На лікування йшли всі гроші родини. Але черговий курс їм уже не під силу, і тому ми зважилися звернутися за допомогою до сторонніх небайдужим до дитячої біди людей.

Перемогти наслідки лікарської помилки можна, але для цього знадобляться роки роботи. І чим раніше буде розпочато лікування,реабілітація, тим більше шансів досягти успіху. При належній реабілітації Олеся може забути про інвалідність, стати самостійною людиною і повноцінним членом суспільства. Треба тільки допомогти Олесі, адже самій їй не впоратися. Всі разом ми зможемо допомогти Олесі жити повноцінним життям.

Будь ласка, допоможіть! Батьки Олесі будуть безмежно вдячні Вам за кожну гривню, за кожну копієчку, за кожне добре слово.

 

ПІБ: Ганчук Олеся Олександрівна, 05.08.2011 р.

Місто: Київ

Діагноз: атиповий аутизм, розумова відсталість, мікроцефальний синдром, системне недорозвинення мовлення першого рівня, дизартрія, міопія слабкого ступеня

ID: 1267
Підтримали
Благодійна допомога
01.02.2015 15:52
747,00 грн.
Благодійна допомога
01.02.2015 15:23
25,00 грн.
Благодійна допомога
01.02.2015 15:10
100,00 грн.
Благодійна допомога
01.02.2015 13:34
100,00 грн.
Благодійна допомога
01.02.2015 13:20
20,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Київський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Київський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Вікторія крокує до одужання
Підтримати
Здоров'я
Вікторія крокує до одужання
У Вікторії когнітивна епілептиформна дезінтеграція, аутизм, гіперактивність, затримка психо-мовленнєвого…
Допоможи в лікуванні дітей з патологіями мозку
Підтримати
Здоров'я
Допоможи в лікуванні дітей з патологіями мозку
Найбільшому в західних областях України Центру дитячої нейрохірургії та хірургічного лікування епілепсії…
Не залишимо дитину на самоті в лікарні!
Підтримати
Здоров'я
Не залишимо дитину на самоті в лікарні!
Можливість бути поруч – найцінніша для родини, яка фактично живе у лікарні, піклуючись про малюка. Однак…
Показати всі