Атиповий аутизм – не вирок
Атиповий аутизм – не вирок
Завершений

Атиповий аутизм – не вирок

Проєкт здійснює
Розпочато: 16.01.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
13170,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
13170,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

4 роки тому у нашій родині сталося велике горе – трагічно загинула наша 5-річна донечка. А потім народилися малюки-двійнята, і знову біда – тяжко хвора дівчинка. Складно уявити наш стан, але ми тримаємося щосили і боремося, адже на кону – здоров'я нашої доньки. За 3,5 роки життя Олеся вже пройшла 7 курсів реабілітації, і якщо вона й далі лікуватиметься, у неї є всі шанси позбутися інвалідності. Проте бюджет сім'ї виснажений, і без сторонньої допомоги просто не обійтися.

4 роки тому у нашій родині сталося велике горе – трагічно загинула наша 5-річна донечка. А потім народилися малюки-двійнята, і знову біда – тяжко хвора дівчинка. Складно уявити наш стан, але ми тримаємося щосили і боремося, адже на кону – здоров'я нашої доньки. За 3,5 роки життя Олеся вже пройшла 7 курсів реабілітації, і якщо вона й далі лікуватиметься, у неї є всі шанси позбутися інвалідності. Проте бюджет сім'ї виснажений, і без сторонньої допомоги просто не обійтися.

Із самого народження Олеся бореться за життя! Завдяки виснажливим заняттям і постійним реабілітаціям вона домоглася багатьох успіхів і колосальних результатів, вона почала пристосовуватися й адаптуватися в соціумі. За своє життя Олеся вже пройшла 7 курсів реабілітації, 5 із них – у Центрі Стимуляції Мозку. Дівчинка навчилася сидіти самостійно, самостійно вставати біля опори, стояти біля опори з підтримкою і ходити з підтримкою за дві ручки, вимовляти деякі звуки, повзати. 

На жаль, у нашій сім'ї немає достатньо коштів для оплати повних курсів лікування дочки, так як лікування та реабілітації, курси масажу та ЛФК Олесі потрібні постійно і тільки курсами можна домогтися позитивного результату. Кожен новий придбаний навик – це ще один крок до здорового життя.

Якщо зараз не дати нашій донечці потрібне лікування, то потім буде пізно. Олесі з кожним роком все важче добитися гарних результатів. На лікування йшли всі гроші родини. Але черговий курс їм уже не під силу, і тому ми зважилися звернутися за допомогою до сторонніх небайдужим до дитячої біди людей.

Перемогти наслідки лікарської помилки можна, але для цього знадобляться роки роботи. І чим раніше буде розпочато лікування,реабілітація, тим більше шансів досягти успіху. При належній реабілітації Олеся може забути про інвалідність, стати самостійною людиною і повноцінним членом суспільства. Треба тільки допомогти Олесі, адже самій їй не впоратися. Всі разом ми зможемо допомогти Олесі жити повноцінним життям.

Будь ласка, допоможіть! Батьки Олесі будуть безмежно вдячні Вам за кожну гривню, за кожну копієчку, за кожне добре слово.

 

ПІБ: Ганчук Олеся Олександрівна, 05.08.2011 р.

Місто: Київ

Діагноз: атиповий аутизм, розумова відсталість, мікроцефальний синдром, системне недорозвинення мовлення першого рівня, дизартрія, міопія слабкого ступеня

ID: 1267
Підтримали
Благодійна допомога
01.02.2015 15:52
747,00 грн.
Благодійна допомога
01.02.2015 15:23
25,00 грн.
Благодійна допомога
01.02.2015 15:10
100,00 грн.
Благодійна допомога
01.02.2015 13:34
100,00 грн.
Благодійна допомога
01.02.2015 13:20
20,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Допоможи Єві! 2
Підтримати
Здоров'я
Допоможи Єві! 2
Народившись, маленька Єва не дихала. На щастя, її серденько билося, тому її відправили в реанімацію під …
На скільки процентів працюють їхні легені? 3
Підтримати
Здоров'я
На скільки процентів працюють їхні легені? 3
Чому стало важко дихати? Чи працює призначене лікування? Поспішати в лікарню чи можна лікуватись вдома? …
Допомога дитячим лікарням під час війни
Підтримати
Здоров'я
Допомога дитячим лікарням під час війни
Тут ви допомагаєте купувати медичне обладнання, ліки та витратні матеріали для українських дитячих лікар…
Врятуй поранених захисників!
Підтримати
Здоров'я
Врятуй поранених захисників!
Завдяки цьому проєкту відразу шестеро українських захисників, які постраждали під час воєнних дій та вкр…
Показати всі