Батько просить про допомогу
Батько просить про допомогу
Завершений

Батько просить про допомогу

Проєкт здійснює
Розпочато: 08.10.2020
Дніпропетровська обл.
Завершений
Всього зібрано
22610,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
22610,00 грн.

Владику 6, і усі ці роки малий живе із важким генетичним захворюванням, що намагається зруйнувати його легені. А хлопець пручається і не дається. Доводиться кожного дня робити інгаляції, пити таблетки, робити спеціальну зарядку. Все – заради того, щоб врятувати легені і дихати. Зараз батько просить допомогти їм оплатити медичне обладнання. Це дуже важливо для того, аби щоденне лікування Влада стало максимально ефективним. Для хворого на муковісцидоз якісне лікування сьогодні – обов’язкова умова, якщо хочеш жити довго. А ми хочемо, щоби Влад став дорослим, правда ж?

Хлопчику дістався важкий діагноз. Муковісцидоз – наслідок поламки ДНК. Викликані нею зміни в організмі порушують його нормальну роботу, руйнують внутрішні органи та передчасно виснажують організм. Цей процес відбувається постійно, тож лишень така сама постійна терапія дає можливість максимально загальмувати розвиток хвороби і не дозволити їй вбивати тіло. Тут не можна "не доробити сьогодні і наздогнати завтра", адже не всі фізіологічні зміни зворотні. Кожного дня потрібно докладати максимум зусиль.

Отже, потужний інгалятор, здатний витримати численні щоденні інгаляції, з запасом змінних наборів до нього, стерилізатор, бактерицидна лампа, дихальний тренажер, домашній батут для вправ – той мінімум індивідуального обладнання, яке потрібне хлопчику і яке буде активно використовуватися щодня й берегтиме його здоров’я. Будь ласка, давайте купимо це якнайшвидше.

 

Повне ім’я: Терех Владислав Денисович, 08.06.2014 р.
Місто: Марганець, Дніпропетровська обл.
Діагноз: муковісцидоз з панкреатичною недостатністю
ID: 6401
Підтримали
86
Середній донат
102 грн.
ТОП-донат
6807 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
13.11.2020 09:30
6684,33 грн.
Благодійна допомога
13.11.2020 08:46
50,92 грн.
Будьмо!
13.11.2020 08:30
15,27 грн.
Світлана Нішпор
12.11.2020 20:02
509,16 грн.
Благодійна допомога
12.11.2020 12:05
50,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допоможіть дихати дітям із муковісцидозом!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть дихати дітям із муковісцидозом!
Завдяки цьому проєкту ми придбаємо апарат SIMEO, призначений для значного полегшення симптомів муковісци…
Допоможемо Насті жити повноцінно
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Насті жити повноцінно
Насті 14 років. Донедавна вона була звичайною дівчинкою, добре навчалася у школі, гуляла з друзями, займ…
Майбутнє Назара у наших руках
Підтримати
Здоров'я
Майбутнє Назара у наших руках
У Назара складна форма гідроцефалії – стан, коли рідина накопичується всередині мозку та створює небезпе…
Стрес сприяв появі діабету
Підтримати
Здоров'я
Стрес сприяв появі діабету
Марійка була довгоочікуваною та бажаною дитиною, зростала в любові обох батьків, майже не хворіла. Та, н…
Показати всі