Біг, що рятує дітей. Наталя Мальцева
Біг, що рятує дітей. Наталя Мальцева
Завершений

Біг, що рятує дітей. Наталя Мальцева

Розпочато: 22.03.2018
Київ
Завершений
Всього зібрано
1274,70 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
1274,70 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

"Малюків, що з'явилися на світ раніше визначеного терміну, ласкаво називають Нетерплячками. Перші тижні їх життя залежать значною мірою від лікарів – адже без медичної допомоги багато з них можуть не впоратися з наслідками своєї "нетерплячки". Таким діткам потрібна величезна кількість любові, а також безліч обладнання, яке дозволяє стежити за їх станом, поки вони не зміцніють. Мене звуть Наталія Мальцева, і я беру участь в благодійному марафоні як фандрайзер.

Я та мої друзі з БФ "Свічадо" збираємо кошти на пульсоксиметр. Це такий спеціальний засіб діагностики, що дозволяє безперервно стежити за показаннями життя малюка. Зібрати треба не дуже велику суму, якщо оцінювати її з точки зору кількості моїх друзів і читачів. І досить велику, якщо подумати, скільком діткам може допомогти кілька десятків тисяч гривень".

Наталія Мальцева приєдналася до нашої команди та найдобрішої бігової події року – Фандрайзинг марафону в рамках Nova poshta half marathon. Мета Наталії – зібрати кошти на покупку пульсоксиметра в відділення неонатального догляду Бердянського територіального медичного об'єднання. Наташа збирає половину суми, і ми віримо, що завдяки вашій підтримці у нас вийде купити таке необхідне для спасіння крихт обладнання.

Пульсоксиметр – медичний контрольно-діагностичний прилад для неінвазивного вимірювання рівня сатурації киснем капілярної крові. У пульсоксиметра є спеціальний датчик, який приєднується до дитини і відстежує на скільки відсотків кров насичена киснем. Лікар або медсестра, маючи такі дані, можуть коригувати відсоток кисню, який подається дитині в залежності від індивідуальних потреб кожного малюка.

Ще вкрай важливо те, що у недоношених дітей часто трапляються затримки дихання (апное). Вони можуть бути фізіологічними, в наслідок незрілості, і патологічними. Цей стан може призвести до летального результату, а за допомогою сигналу пульсоксиметра затримку дихання можна розпізнати відразу і вжити необхідних заходів, щоб дитина почала знову дихати.

Крім цього, пульсоксиметр показує частоту серцевих скорочень дитини, що є надзвичайно важливим в виходжуванні недоношених дітей. Адже у незрілих дітей часто виникають аритмії (перебої в роботі серця), які дуже важко діагностувати без належного моніторингу. Тобто неможливо виходжувати недоношених дітей без спостереження за вкрай важливими показниками, такими як насичення крові киснем і частотою серцевих скорочень. Тривалість пульсоксиметрії залежить від зрілості дитини, характеру його захворювання. Передчасно народжена дитина живе, зростає, розвивається під контролем пульсоксиметра.

Навіть 1 гривня може допомогти! Побігли!

ID: 3843
Підтримали
Благодійна допомога
07.04.2018 09:01
509,81 грн.
Благодійна допомога
07.04.2018 08:48
509,99 грн.
Благодійна допомога
22.03.2018 15:17
254,90 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Епілепсія – не вирок! 7
Підтримати
Здоров'я
Епілепсія – не вирок! 7
Полінку в родині дуже чекали. Старшій дочці вже було 15 років, коли народилося маленьке диво. Однак, щас…
Гірке життя з "солодкою хворобою"
Підтримати
Здоров'я
Гірке життя з "солодкою хворобою"
Вікторія, ніжне сірооке створіння. У свої п’ять років маленька зазнала багато страждань, але все одно ві…
Терплячий Максим бореться з недугою
Підтримати
Здоров'я
Терплячий Максим бореться з недугою
На 2й день життя хлопчика в лікарні УЗД показало ваду серця – дефект міжшлункової перетинки, відкрите о…
Серйозна боротьба Діми
Підтримати
Здоров'я
Серйозна боротьба Діми
Коронавірус, пневмонія, лімфома Беркітта – ще пару місяців назад Діминій мамі у страшному сні не наснило…
Показати всі