Біг, що рятує дітей. Наталя Мальцева
Біг, що рятує дітей. Наталя Мальцева
Завершений

Біг, що рятує дітей. Наталя Мальцева

Розпочато: 22.03.2018
Київ
Завершений
Всього зібрано
1274,70 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
1274,70 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

"Малюків, що з'явилися на світ раніше визначеного терміну, ласкаво називають Нетерплячками. Перші тижні їх життя залежать значною мірою від лікарів – адже без медичної допомоги багато з них можуть не впоратися з наслідками своєї "нетерплячки". Таким діткам потрібна величезна кількість любові, а також безліч обладнання, яке дозволяє стежити за їх станом, поки вони не зміцніють. Мене звуть Наталія Мальцева, і я беру участь в благодійному марафоні як фандрайзер.

Я та мої друзі з БФ "Свічадо" збираємо кошти на пульсоксиметр. Це такий спеціальний засіб діагностики, що дозволяє безперервно стежити за показаннями життя малюка. Зібрати треба не дуже велику суму, якщо оцінювати її з точки зору кількості моїх друзів і читачів. І досить велику, якщо подумати, скільком діткам може допомогти кілька десятків тисяч гривень".

Наталія Мальцева приєдналася до нашої команди та найдобрішої бігової події року – Фандрайзинг марафону в рамках Nova poshta half marathon. Мета Наталії – зібрати кошти на покупку пульсоксиметра в відділення неонатального догляду Бердянського територіального медичного об'єднання. Наташа збирає половину суми, і ми віримо, що завдяки вашій підтримці у нас вийде купити таке необхідне для спасіння крихт обладнання.

Пульсоксиметр – медичний контрольно-діагностичний прилад для неінвазивного вимірювання рівня сатурації киснем капілярної крові. У пульсоксиметра є спеціальний датчик, який приєднується до дитини і відстежує на скільки відсотків кров насичена киснем. Лікар або медсестра, маючи такі дані, можуть коригувати відсоток кисню, який подається дитині в залежності від індивідуальних потреб кожного малюка.

Ще вкрай важливо те, що у недоношених дітей часто трапляються затримки дихання (апное). Вони можуть бути фізіологічними, в наслідок незрілості, і патологічними. Цей стан може призвести до летального результату, а за допомогою сигналу пульсоксиметра затримку дихання можна розпізнати відразу і вжити необхідних заходів, щоб дитина почала знову дихати.

Крім цього, пульсоксиметр показує частоту серцевих скорочень дитини, що є надзвичайно важливим в виходжуванні недоношених дітей. Адже у незрілих дітей часто виникають аритмії (перебої в роботі серця), які дуже важко діагностувати без належного моніторингу. Тобто неможливо виходжувати недоношених дітей без спостереження за вкрай важливими показниками, такими як насичення крові киснем і частотою серцевих скорочень. Тривалість пульсоксиметрії залежить від зрілості дитини, характеру його захворювання. Передчасно народжена дитина живе, зростає, розвивається під контролем пульсоксиметра.

Навіть 1 гривня може допомогти! Побігли!

ID: 3843

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
07.04.2018 09:01
509,81 грн.
Благодійна допомога
07.04.2018 08:48
509,99 грн.
Благодійна допомога
22.03.2018 15:17
254,90 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Допоможіть мені вирости!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть мені вирости!
Дорогі донори! Ви вже знайомі з Еліною Гордієнко, яка хворіє на ахондроплазію, хворобу, що призводить до…
Яке воно – життя після?
Підтримати
Здоров'я
Яке воно – життя після?
Хто знає, як живуть діти, які пройшли тривале та важке лікування від онкології? Як справляються з наслід…
Життя Максима сильніше смерті. 4
Підтримати
Здоров'я
Життя Максима сильніше смерті. 4
Цей мужній хлопчик пережив клінічну смерть, лікарі двічі практично витягали його з того світу, він переж…
Пухлина мозку може відняти у Олега життя. 9
Підтримати
Здоров'я
Пухлина мозку може відняти у Олега життя. 9
Епілепсія, три операції, 6 курсів хіміотерапії, втрата ваги, депресія, праве око не бачить, а ліве – пог…
Показати всі