Біг, що рятує дітей. Наталя Мальцева
Біг, що рятує дітей. Наталя Мальцева
Завершений

Біг, що рятує дітей. Наталя Мальцева

Розпочато: 22.03.2018
Київ
Завершений
Всього зібрано
1274,7 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
1274,70 грн.

"Малюків, що з'явилися на світ раніше визначеного терміну, ласкаво називають Нетерплячками. Перші тижні їх життя залежать значною мірою від лікарів – адже без медичної допомоги багато з них можуть не впоратися з наслідками своєї "нетерплячки". Таким діткам потрібна величезна кількість любові, а також безліч обладнання, яке дозволяє стежити за їх станом, поки вони не зміцніють. Мене звуть Наталія Мальцева, і я беру участь в благодійному марафоні як фандрайзер.

Я та мої друзі з БФ "Свічадо" збираємо кошти на пульсоксиметр. Це такий спеціальний засіб діагностики, що дозволяє безперервно стежити за показаннями життя малюка. Зібрати треба не дуже велику суму, якщо оцінювати її з точки зору кількості моїх друзів і читачів. І досить велику, якщо подумати, скільком діткам може допомогти кілька десятків тисяч гривень".

Наталія Мальцева приєдналася до нашої команди та найдобрішої бігової події року – Фандрайзинг марафону в рамках Nova poshta half marathon. Мета Наталії – зібрати кошти на покупку пульсоксиметра в відділення неонатального догляду Бердянського територіального медичного об'єднання. Наташа збирає половину суми, і ми віримо, що завдяки вашій підтримці у нас вийде купити таке необхідне для спасіння крихт обладнання.

Пульсоксиметр – медичний контрольно-діагностичний прилад для неінвазивного вимірювання рівня сатурації киснем капілярної крові. У пульсоксиметра є спеціальний датчик, який приєднується до дитини і відстежує на скільки відсотків кров насичена киснем. Лікар або медсестра, маючи такі дані, можуть коригувати відсоток кисню, який подається дитині в залежності від індивідуальних потреб кожного малюка.

Ще вкрай важливо те, що у недоношених дітей часто трапляються затримки дихання (апное). Вони можуть бути фізіологічними, в наслідок незрілості, і патологічними. Цей стан може призвести до летального результату, а за допомогою сигналу пульсоксиметра затримку дихання можна розпізнати відразу і вжити необхідних заходів, щоб дитина почала знову дихати.

Крім цього, пульсоксиметр показує частоту серцевих скорочень дитини, що є надзвичайно важливим в виходжуванні недоношених дітей. Адже у незрілих дітей часто виникають аритмії (перебої в роботі серця), які дуже важко діагностувати без належного моніторингу. Тобто неможливо виходжувати недоношених дітей без спостереження за вкрай важливими показниками, такими як насичення крові киснем і частотою серцевих скорочень. Тривалість пульсоксиметрії залежить від зрілості дитини, характеру його захворювання. Передчасно народжена дитина живе, зростає, розвивається під контролем пульсоксиметра.

Навіть 1 гривня може допомогти! Побігли!

ID: 3843
Підтримали
Благодійна допомога
07.04.2018 09:01
509,81 грн.
Благодійна допомога
07.04.2018 08:48
509,99 грн.
Благодійна допомога
22.03.2018 15:17
254,90 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Порятунок життя дітей залежить від нас
Підтримати
Здоров'я
Порятунок життя дітей залежить від нас
Підтримавши цей проєкт, ви допоможете придбати сучасні пульсоксиметри та інфузомати одразу в три українс…
Допоможи в лікуванні дітей з патологіями мозку
Підтримати
Здоров'я
Допоможи в лікуванні дітей з патологіями мозку
Найбільшому в західних областях України Центру дитячої нейрохірургії та хірургічного лікування епілепсії…
Подвійний удар для родини Іванових
Підтримати
Здоров'я
Подвійний удар для родини Іванових
У двійнят Андрія і Софійки діагноз один на двох: ДЦП. Ростити малечу батькам допомагав старший син Олег;…
Дихати вільно після підвалів окупації
Підтримати
Здоров'я
Дихати вільно після підвалів окупації
Тимурчик має статус дитини, постраждалої від бойових дій. Півтора місяця він просидів із рідними в сиром…
Показати всі