Біг заради дітей з синдромом Дауна, Каширин Олег
Біг заради дітей з синдромом Дауна, Каширин Олег
Завершений

Біг заради дітей з синдромом Дауна, Каширин Олег

Проєкт здійснює
Розпочато: 17.03.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
2590,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
2590,00 грн.

Олег Каширін ось уже майже три роки як він з друзями бере участь в бігових змаганнях на підтримку ВБО "Даун синдром". На питання навіщо він це робить, відповідає: "Мені бачиться відповідь з двома причинами. Перша – це діти, які в силу своїх особливостей потребують допомоги і фінансової підтримки".

Олег Каширін ось уже майже три роки як він з друзями бере участь в бігових змаганнях на підтримку ВБО "Даун синдром". На питання навіщо він це робить, відповідає: "Мені бачиться відповідь з двома причинами. Перша – це діти, які в силу своїх особливостей потребують допомоги і фінансової підтримки". 

Багато з них виховуються в дитбудинках і це сумно. Головне, чого нам хотілося б досягти – це донести іншим людям, що всупереч усталеній думці, ці діти повинні сприйматися суспільством нарівні з іншими. Діти з синдромом Дауна дуже відкриті і безкорисливі, що має робити добрішими нас і наших дітей. Мені також хотілося б, щоб ставлення суспільства до них було організовано у нас так, як це зроблено в Європі, де діти виховуються, ростуть і навчаються разом зі звичайними своїми однолітками. З іншого боку, своєю участю в діяльності організації я хотів би підтримати батьків, які зуміли взяти на себе відповідальність за виховання дітей з синдромом Дауна.

Задайте собі питання чи кожен з вас здатний зважитися на такий крок, коли в пологових будинках традиційно пропонують залишити дитину, і вся наша пост-радянська система сприяла цьому. Наявність такої організації і небайдужих батьків допомагає новим мамам і татам впоратися з шокової ситуацією в пологових будинках. ВБО "Даун синдром" і його активісти роблять багато, щоб не залишати нових батьків наодинці з їхніми проблемами і, можливо, це перші кроки до перевиховання громадської думки про Дітей Сонця".

Цього разу збір коштів йде на організацію адаптаційної групи дітей "НЕПОСИДИ" (вік 3 роки). Ці заняття дуже важливі і корисливі для діток, тому що вони допомагають вчитися здобувати знання та формувати вміння групової роботи. Дітки зможуть навчитись самостійно виконувати завдання, взаємодіяти один з одним та самостійно виконувати ланцюжок послідовних дій, направлених на досягнення результату.

 

ID: 2075
Підтримали
Благодійна допомога
13.04.2016 15:35
1250,00 грн.
Благодійна допомога
04.04.2016 19:43
40,00 грн.
Благодійна допомога
04.04.2016 18:00
450,00 грн.
Благодійна допомога
28.03.2016 15:20
300,00 грн.
Благодійна допомога
24.03.2016 11:43
250,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Єдиний у мами. 4
Підтримати
Здоров'я
Єдиний у мами. 4
6-річний Діма хоче перемогти ДЦП. Лише регулярні покращують стан здоров’я хлопчика та збільшують його ша…
Допомога пологовому будинку на Донеччині
Підтримати
Здоров'я
Допомога пологовому будинку на Донеччині
Мета проєкту – закупити позиціонери, укладки та чохли в пологовий будинок на Донеччині.
Матусю, мені так болить!
Підтримати
Здоров'я
Матусю, мені так болить!
Звертаємося до всіх небайдужих людей з проханням – допомогти чудовій дівчині Катрусі пройти життєво необ…
Маленька мамина перемога. 2
Підтримати
Здоров'я
Маленька мамина перемога. 2
У два роки життя Ніки набуло нового, на жаль, нещасливого сенсу. Лікарі діагностували в неї ДЦП, і відто…
Показати всі