Біг заради порятунку життя немовлят, Ахтем Сеітаблаєв
Біг заради порятунку життя немовлят, Ахтем Сеітаблаєв
Завершений

Біг заради порятунку життя немовлят, Ахтем Сеітаблаєв

Проєкт здійснює
Розпочато: 08.04.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
10000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
10000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Ахтем Сеітаблаєв – відомий український актор та режисер. Заслужений артист АР Крим, ведучий військово-патріотичного шоу «Хоробрі серця» на телеканалах «1+1» та «2+2» підтримує команду ВБФ «Крона» на Благодійному марафоні, що проходить в рамках NovaPoshtaKyivHalfMarathon 2015. Ціль команди – зібрати кошти на придбання спеціальної програми CARDIO для ультразвукових досліджень серця і судин найменших пацієнтів відділення інтенсивної терапії НДСЛ "ОХМАТДИТ".

Ахтем Сеітаблаєв зіграв більше 30 ролей в кіно та театрі, найвідоміші з яких – Ромео у виставі «Ромео і Джульєтта», Макбет в однойменній виставі, Хосе у виставі «Кармен», Амет-Хан Султан у кінофільмі «Хайтарма». Лауреат двох Державних премій Автономної Республіки Крим, театральної премії «Київська Пектораль» за акторську роботу.

Зняв фільми: «Квартет для двох», «Фабрика щастя», «Операція «ЧеГевара», «Осінні квіти», «Темні води», «Чемпіони з підворіття», «Хайтарма».

Його фільм «Чемпіони з підворіття» отримав приз «Золотий Дюк» Одеського Міжнародного кінофестивалю та спеціальну нагороду Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Така нагорода ЮНІСЕФ була вручена вперше за 15-річну історію діяльності фонду в Україні.

Фільм «Хайтарма» визнаний найкращим українським фільмом за версією Премії Національної спілки кінематографістів України у 2013 році, нагороджений гран-прі Трускавецького Міжнародного кінофестивалю «Корона Карпат», гран-прі Міжнародного кінофестивалю «Кимера» в Термолі (Італія) у номінаціях «Кращий режисер» і «Кращий фільм», гран-прі кінофестивалю в м. Трієст, російської національної кінопремії «НИКА» як кращий фільм країн Балтії та СНД.

Під час благодійного марафону команді ВБФ «Крона» необхідно зібрати кошти, щоб придбати спеціальну програму CARDIO для ультразвукового апарату у відділення інтенсивної терапії новонароджених дитячої лікарні «ОХМАТДИТ».

Щороку лікарі цього відділення рятують більше 300 дітей з патологіями серця, ураженнями ЦНС, вродженими вадами розвитку, виходжують недоношених діток вагою навіть 500 грамів. Сьогодні життя такої дитинки у більшості випадків вдається врятувати за допомогою високотехнологічного обладнання, і головне завдання лікарів цього відділення – забезпечити подальший нормальний розвиток і якісне життя малюка.

«Наше життя схоже на марафон: ми всі кудись біжимо, намагаємося чогось досягти, когось обігнати. Деякі навіть не замислюються заради чого... Я приєднався до благодійного марафону, бо побачив у цьому більш важливу мету, ніж просто прийти першим... Адже найцінніше, що є в цьому світі – це життя, особливо життя дитини, що тільки починається. Є люди, готові заради спасіння, задля майбутнього дітей віддати набагато більше, ніж годину часу або гроші. І якщо ми можемо зберегти хоч одне життя новонародженого малюка, подарувати йому світ – ми повинні це зробити. Тим більше що в даному випадку це нескладно, головне зробити це разом... » – каже Ахтем.

ID: 1430
Підтримали
Благодійна допомога
06.05.2015 15:42
4500,00 грн.
Благодійна допомога
06.05.2015 13:50
947,00 грн.
Благодійна допомога
06.05.2015 09:41
50,00 грн.
Благодійна допомога
29.04.2015 10:29
100,00 грн.
Благодійна допомога
24.04.2015 21:03
500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Дівчинка вижила і хоче перемогти хворобу. 2
Підтримати
Здоров'я
Дівчинка вижила і хоче перемогти хворобу. 2
Оля мала народитися разом із сестричкою, проте інша дівчинка померла… в утробі майбутньої мами. Трупні в…
Обладнання для лікування шлункових кровотеч
Підтримати
Здоров'я
Обладнання для лікування шлункових кровотеч
У Бориспільську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування необхідне обладнання, яке буде застосовув…
Київська обласна дитяча лікарня потребує допомоги
Підтримати
Здоров'я
Київська обласна дитяча лікарня потребує допомоги
Мета нашого проекту – придбати сучасний апарат для ультразвукового дослідження (УЗД) в КНП КОР "Київська…
Вилікувати маленьку Соню. 5
Підтримати
Здоров'я
Вилікувати маленьку Соню. 5
До війни мама Соні відчайдушно боролася за повноцінне життя та здоровʼя донечки: дівчинці майже 3 рочки,…
Показати всі