Біг заради порятунку життя немовлят, Ахтем Сеітаблаєв
Біг заради порятунку життя немовлят, Ахтем Сеітаблаєв
Завершений

Біг заради порятунку життя немовлят, Ахтем Сеітаблаєв

Проєкт здійснює
Розпочато: 08.04.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
10000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
10000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Ахтем Сеітаблаєв – відомий український актор та режисер. Заслужений артист АР Крим, ведучий військово-патріотичного шоу «Хоробрі серця» на телеканалах «1+1» та «2+2» підтримує команду ВБФ «Крона» на Благодійному марафоні, що проходить в рамках NovaPoshtaKyivHalfMarathon 2015. Ціль команди – зібрати кошти на придбання спеціальної програми CARDIO для ультразвукових досліджень серця і судин найменших пацієнтів відділення інтенсивної терапії НДСЛ "ОХМАТДИТ".

Ахтем Сеітаблаєв зіграв більше 30 ролей в кіно та театрі, найвідоміші з яких – Ромео у виставі «Ромео і Джульєтта», Макбет в однойменній виставі, Хосе у виставі «Кармен», Амет-Хан Султан у кінофільмі «Хайтарма». Лауреат двох Державних премій Автономної Республіки Крим, театральної премії «Київська Пектораль» за акторську роботу.

Зняв фільми: «Квартет для двох», «Фабрика щастя», «Операція «ЧеГевара», «Осінні квіти», «Темні води», «Чемпіони з підворіття», «Хайтарма».

Його фільм «Чемпіони з підворіття» отримав приз «Золотий Дюк» Одеського Міжнародного кінофестивалю та спеціальну нагороду Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Така нагорода ЮНІСЕФ була вручена вперше за 15-річну історію діяльності фонду в Україні.

Фільм «Хайтарма» визнаний найкращим українським фільмом за версією Премії Національної спілки кінематографістів України у 2013 році, нагороджений гран-прі Трускавецького Міжнародного кінофестивалю «Корона Карпат», гран-прі Міжнародного кінофестивалю «Кимера» в Термолі (Італія) у номінаціях «Кращий режисер» і «Кращий фільм», гран-прі кінофестивалю в м. Трієст, російської національної кінопремії «НИКА» як кращий фільм країн Балтії та СНД.

Під час благодійного марафону команді ВБФ «Крона» необхідно зібрати кошти, щоб придбати спеціальну програму CARDIO для ультразвукового апарату у відділення інтенсивної терапії новонароджених дитячої лікарні «ОХМАТДИТ».

Щороку лікарі цього відділення рятують більше 300 дітей з патологіями серця, ураженнями ЦНС, вродженими вадами розвитку, виходжують недоношених діток вагою навіть 500 грамів. Сьогодні життя такої дитинки у більшості випадків вдається врятувати за допомогою високотехнологічного обладнання, і головне завдання лікарів цього відділення – забезпечити подальший нормальний розвиток і якісне життя малюка.

«Наше життя схоже на марафон: ми всі кудись біжимо, намагаємося чогось досягти, когось обігнати. Деякі навіть не замислюються заради чого... Я приєднався до благодійного марафону, бо побачив у цьому більш важливу мету, ніж просто прийти першим... Адже найцінніше, що є в цьому світі – це життя, особливо життя дитини, що тільки починається. Є люди, готові заради спасіння, задля майбутнього дітей віддати набагато більше, ніж годину часу або гроші. І якщо ми можемо зберегти хоч одне життя новонародженого малюка, подарувати йому світ – ми повинні це зробити. Тим більше що в даному випадку це нескладно, головне зробити це разом... » – каже Ахтем.

ID: 1430
Підтримали
Благодійна допомога
06.05.2015 15:42
4500,00 грн.
Благодійна допомога
06.05.2015 13:50
947,00 грн.
Благодійна допомога
06.05.2015 09:41
50,00 грн.
Благодійна допомога
29.04.2015 10:29
100,00 грн.
Благодійна допомога
24.04.2015 21:03
500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Маленькі штучки з високою ціною
Підтримати
Здоров'я
Маленькі штучки з високою ціною
Ситуація потребує термінового вирішення! Наш список підопічних, яким якнайшвидше життєво необхідно замін…
Потрібні життєво необхідні ліки
Підтримати
Здоров'я
Потрібні життєво необхідні ліки
Інна постійно приймає протисудомні препарати, які знижують частоту нападів. Коштують вони недешево, і бю…
УЗД для порятунку поспішайок
Підтримати
Здоров'я
УЗД для порятунку поспішайок
Збір коштів спрямований на закупівлю портативного апарату УЗД з доплером та набором датчиків для відділе…
Покинутий, але сильний. 5
Підтримати
Здоров'я
Покинутий, але сильний. 5
Вова народився передчасно, у нього була гіпоксія і гемангіома, його виходжували в перинатальному центрі.…
Показати всі