Допоможемо Платону жити повноцінно
Допоможемо Платону жити повноцінно
Активний

Допоможемо Платону жити повноцінно

Проєкт здійснює
Розпочато: 13.06.2025
Кіровоградська обл.
Активний
Залишилось зібрати
10133,00 грн.
Зібрано у відсотках
63%
Потрібно зібрати
28000,00 грн.

Платон – дитина, яка хоче бігати, сміятися та безтурботно грати у футбол з друзями. Але вже два роки він має хронічне автоімунне захворювання, яке змінило все його дитинство. Відтоді щодня хлопець живе під пильним контролем: вимірювання цукру, дієта, уколи, страх перед гіпоглікемією. У Платона цукровий діабет 1 типу.

Та попри все це, він дуже активний хлопчик, якого обожнюють у школі. Платону легко дається навчання, він цікавиться усім новим та шалено любить футбол. Але хвороба забирає в нього те, що він любить найбільше – можливість безтурботно гратися з друзями. Постійний контроль цукру не дає хлопчику розслабитися, бо навіть невелике фізичне навантаження може спричинити різке падіння рівня глюкози в крові.

Батьки Платона постійно шукають гроші, аби придбати сенсори для безперервного моніторингу, які дають змогу бачити рівень цукру в реальному часі без щоденних болісних проколів пальців.

Ситуація в родині ускладнена тим, що, окрім Платона, батьки мають ще 16-річну доньку, яка теж хворіє на діабет уже 5 років. Виховання двох дітей, котрі хворіють, – це дуже виснажливо для будь-якої родини. 

Повне ім’я: Руфанов Платон Олександрович, 04.10.2015 р.
Місто: с. Устинівка, Кіровоградська обл.
Діагноз: інсулінозалежний цукровий діабет 1 типу
ID: 10257
Підтримали
20
Середній донат
200 грн.
ТОП-донат
12000 грн.

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Paul Zavorotnikov
09.02.2026 11:17
7,00 грн.
Благодійна допомога
06.02.2026 23:21
1000,00 грн.
Благодійна допомога
09.12.2025 16:53
50,00 грн.
Благодійна допомога
30.10.2025 09:41
100,00 грн.
Благодійна допомога
31.08.2025 21:44
200,00 грн.
Усі донори
Схожі проєкти
COVID спровокував загострення хвороби
Підтримати
Здоров'я
COVID спровокував загострення хвороби
Ростислав бореться одразу з двома тяжкими аутоімунними захворюваннями: хронічним гломерулонефритом та цу…
Зменшити ризики для життя Святослава
Підтримати
Здоров'я
Зменшити ризики для життя Святослава
Близько 6 інʼєкцій інсуліну та 10 проколів пальців на добу – тяжке випробування для дванадцятирічного Св…
Полегшити шлях Дані
Підтримати
Здоров'я
Полегшити шлях Дані
Найтяжчий біль для батьків – бачити, як їхня дитина раптом втрачає всі набуті навички. Малюк навчається …
Все у твоїх руках
Підтримати
Здоров'я
Все у твоїх руках
Діти з вродженою вадою серця потребують допомоги. Підтримайте збір Сабіни Мусіної на серцеві імпланти.
Показати всі