Біг заради здоров'я діток-сиріт. Андрес Анна
Біг заради здоров'я діток-сиріт. Андрес Анна
Завершений

Біг заради здоров'я діток-сиріт. Андрес Анна

Розпочато: 11.03.2019
Київ
Завершений
Всього зібрано
75621,15 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
75621,15 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Мене звати Анна і я біжу свій Марафон Добра заради діток, яким не пощастило і вони просто непотрібні власним батькам. Моя мета – зібрати кошти на оздоровчий табір для діток-сиріт, якими опікується Центр допомоги дітям "Місто щасливих дітей". Це унікальне місце, де понад 11 років рятують діток, яких кинули батьки, яких забрали у батьків з алко та нарко залежністю, та які просто були на вулиці.

У Центрі діток забезпечують необхідним – харчуванням, проживанням, навчанням. Поряд з цим починається соціально-психологічна реабілітація після пережитих трагедій. Крім того, всі діти отримують необхідну медичну допомогу. Здоров'я дітей є надважливим аспектом і саме тому оздоровлення в курортно-лікувальних закладах не просто рекомендовано, а й навіть необхідне для кожного вихованця. Давайте разом зробимо подарунок кожному з них!

Місто щасливих дітей – заклад соціально-психологічної реабілітації дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Він орієнтований на цілодобове проживання одночасно 30 неповнолітніх віком від 3 до 15 років. Усі вони пройшли складний життєвий шлях, пережили травматичні події, які викривили їх світосприйняття та призвели до розлучення з родиною. Цей заклад фактично виконує таку ж функцію, як і державний притулок, але підхід до реабілітації дітей відрізняється кардинально. Передусім, тут забезпечують індивідуальний підхід до кожної дитини, який не в змозі забезпечити державна система. Головна цінність Центру в тому, що дорослі створюють середовище, яке не акцентує увагу на травмованості дитини. Тут приймають минуле вихованців, а психолог допомагає його переосмислити, і звісно пропонується дітям новий досвід більш якісного життя, дають змогу будувати новий тип стосунків з дорослими і прив’язаності.

Центр повністю існує за рахунок благодійних коштів від небайдужих людей, і зараз діткам потрібна ваша допомога. Центр допомоги збирає кошти, щоб оздоровити дітей в дитячому санаторії "Прибережний" протягом 20 днів. Літнє оздоровлення вкрай необхідно, тому що воно спрямоване на закріплення ефекту екстреної медичної допомоги, діти отримують в Центрі протягом осінньо-весняного періоду, на профілактику захворювань, активацію процесів зміцнення імунітету і регенеративних можливостей організму дитини, закладається основа для зменшення кількості рецидивів хронічних захворювань.
З вашою допомогою ми допоможемо діткам поїхати у табір. Літні канікули – величезна територія життя. І є діти, яким так потрібні пригоди, ігри, відкриття, нові друзі і яскраві враження. Для початку – щоб дитина просто відпочила від школи, змінила ритм життя, вибралася, врешті-решт, з міста. І звичайно ж, щоб оздоровилась!

Давайте бігти разом та втілювати мрії у життя?!

Я планую зібрати 100 000 грн. Основний проект тут.

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
03.04.2019 22:55
509,62 грн.
Анонімна допомога
02.04.2019 14:50
5000,00 грн.
Анонімна допомога
28.03.2019 10:55
6224,03 грн.
Анонімна допомога
22.03.2019 11:35
50,00 грн.
Анонімна допомога
16.03.2019 12:22
40733,20 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Новий iPhone 12 за добру справу
Кожен внесок від 200 гривень на цей благодійний проект - це автоматична участь у розіграші Apple iPhone …
Підтримати
Здоров'я
Syngenta ПроДобро
Ми пропонуємо вам долучитись до спільної соціальної ініціативи компанії Syngenta та учасників проекту "М…
Підтримати
Здоров'я
Дихати вільно! 2
Замість безтурботної юності і дитинства Дихати вільно щоденна боротьба за життя! 20-річного Діму Семеніх…
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть мені вирости!
Дорогі донори! Ви вже знайомі з Еліною Гордієнко, яка хворіє на ахондроплазію, хворобу, що призводить до…
Показати всі