Біг заради здоров'я діток-сиріт. Даша Астаф'єва
Біг заради здоров'я діток-сиріт. Даша Астаф'єва
Завершений

Біг заради здоров'я діток-сиріт. Даша Астаф'єва

Розпочато: 11.03.2019
Київ
Завершений
Всього зібрано
1328,99 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
1328,99 грн.

Маленькі дітки, які пережили страшні життєві обставини, дітки, яких кинули власні батьки або знущались із них, всі вони тепер знайшли прихисток у дитячому Центрі допомоги "Місто щасливих дітей". Понад 11 років в Києві існує чарівне місце, яке є унікальним для нашої країни. Тут кожного дня рятують діток, які потребують даху та тепла.

Центр відрізняється від інших притулків, інтернатів та організацій високими показниками реабілітаціЇ, особисто розробленими та адаптованими методами реабілітаційного процесу, індивідуальним підходом до кожної дитини з урахуванням її потреб, сімейною атмосферою, демократичністю виховання та пріоритетністю підготовки дитини до повернення чи влаштування в нову сім'ю.

Благодійна організація "Місто щасливих дітей" є неприбутковою організацією та існує тільки за рахунок добровільних пожертвувань. Саме тому я прошу вас разом зі мною їм допомогти. Діти – це найбільша цінність та майбутнє країни. Але пам’ятають про це, на жаль, не всі. В Центр допомоги "Місто щасливих дітей" потрапляють діти "з вулиці", ті, які відчули насильство, голодування, опинились у важких життєвих обставинах та пережили трагедії. Діти, яких просто покинули батьки, і яким потрібне наше з вами тепло. В Центр вони потрапляють фізично ослаблені, з різними хронічними захворюваннями та психологічними травмами. Для порятунку та реабілітації такого малюка вкрай важлива домівка – тепла та затишна.

Центр "Місто щасливих дітей" допомагає знедоленим із 2007 року. У Центрі дітки знаходять притулок і нарешті потрапляють у безпечне місце. Тут їх забезпечують необхідним: одягом, харчуванням, медичною допомогою. Одразу починається психологічна реабілітація – порятунок діток після всього того, що їм довелося побачити та пережити. І це найскладніше, адже внутрішні рани малюка лікувати важче, ніж рани на тілі.

Мета Центру – допомогти дітям повернутися до нормального життя та зміцніти їх духовно і фізично. У кожного з’являється своє ліжечко та кімната. Затишок, як в справжньому домі – основа відновлення. По-перше, майже всі діти Центру ніколи раніше не жили в нормальних умовах, і вони раді будь-якому "своєму куточку". По-друге, фізичне здоров'я можна відновити тільки якщо малюк добре їсть, живе в теплі та в затишку.

Найголовніша задача Центру – здоров'я малюків. Саме тому кожного року дорослі Центру роблять все, щоб у діток була можливість потрапити на оздоровче лікування. Літнє оздоровлення вкрай необхідно, тому що воно спрямоване на закріплення ефекту екстреної медичної допомоги. Малюки отримують профілактику захворювань, терапію, спрямовану на зміцнення імунітету та регенеративних можливостей організму, закладається основа для зменшення кількості рецидивів хронічних захворювань.

Грошей на це немає, держава не допомагає. Моя мета в рамках Марафону Добра – зібрати частину коштів на сплату літнього відпочинку для діток-сиріт. І саме ви можете стати частиною цього дивовижного та вкрай потрібного проєкту. Підтримуйте проєкт від 1 гривні та будьте впевнені, що саме ваша гривня може зміцнити та зробити щасливою одну дитину з Центру допомоги.

Я планую зібрати 10 000 грн. Основний проєкт тут.

ID: 4893
Підтримали
Благодійна допомога
10.04.2019 11:39
20,46 грн.
Благодійна допомога
10.04.2019 10:48
20,37 грн.
Благодійна допомога
10.04.2019 09:19
203,92 грн.
Благодійна допомога
10.04.2019 07:40
101,96 грн.
Благодійна допомога
09.04.2019 22:43
203,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Мамо, я буду крокувати з тобою!
Підтримати
Здоров'я
Мамо, я буду крокувати з тобою!
"Допоможіть моїй дитині! Я дуже хочу бачити її здоровою, як вона розмовляє та крокує зі мною по вулиці",…
Почути голос сина. 2
Підтримати
Здоров'я
Почути голос сина. 2
Маленький Іван з 10 дня від народження знаходиться у лікарні… Під час комплексного обстеження в Інститут…
Допомога Волинському госпіталю ветеранів війни
Підтримати
Здоров'я
Допомога Волинському госпіталю ветеранів війни
Наразі ми збираємо кошти для Волинського обласного госпіталю ветеранів війни для придбання хірургічних п…
Допоможіть Олені почати самостійне життя
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Олені почати самостійне життя
Олені 28, і в неї ДЦП. Мрія Олени – самостійність, справжня дорослість, коли ти можеш розраховувати тіль…
Показати всі