Біг заради життя без плям та шрамів. Олександр Павлик із сином Давидом
Біг заради життя без плям та шрамів. Олександр Павлик із сином Давидом
Завершений

Біг заради життя без плям та шрамів. Олександр Павлик із сином Давидом

Проект здійснює
Розпочато: 01.03.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
200,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
200,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Олександр Павлик (спортсмен, музикант, учасник шоу «Х-Фактор») з сином Давидом, підтримує команду ВБО «Українського фонду допомоги» на Благодійному марафоні, який проходить в рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016. Мета команди – зібрати кошти на придбання лазерного обладнання для лікування у дітей поширеного захворювання – доброякісних судинних пухлин під назвою гемангіома в Відділенні реконструктивно-пластичної мікрохірургії Національної дитячої Спеціалізованої лікарні «Охматдит».

Відділення реконструктивно-пластичної мікрохірургії Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» гостро потребує лазерного обладнання. Йдеться про лікування у дітей поширеного захворювання – доброякісних судинних пухлин під назвою гемангіома. Половина маленьких пацієнтів, які звертаються до відділення мікрохірургії з доброякісними новоутвореннями, страждають саме цією недугою. В даний час, ці захворювання, лікуються хірургічним методом, за допомогою пересадки шкіри, що тягне за собою шрами і рубці. А наявність апарату, дозволить усувати новоутворення без хірургічного втручання. Також, якщо не лікувати дані новоутворення на ранній стадії, у дітей можуть з'явитися дуже небезпечні ускладнення.

- Гемангіома, - пояснює завідувач відділенням реконструктивно-пластичної мікрохірургії Володимир Фідельський, – це новоутворення, викликані патологією судин. Зовні воно виглядає як червона яскрава пляма, яка помітно псує зовнішність дитини. Більш того, ця пухлина має тенденцію до прогресуючого зростання. Також, крім чисто візуального дискомфорту, ці новоутворення можуть порушувати функції ковтання, зору, а також розвиток у дітей глаукоми і навіть епілепсії.

Гемангіоми найчастіше зустрічаються на видимих, відкритих ділянках тіла. Як тільки дитина розуміє, що вона – не така як усі, починає комплексувати, замикатися в собі. Тому фахівці рекомендують видалити пухлину якомога раніше, щоб уникнути травмування психіки дитини. - Найбільш об'ємні утворення видаляються хірургічним шляхом, - продовжує Володимир Фідельський. - Більш площинні форми на ранній стадії можна лікувати медикаментозно. Але прибрати їх повністю за допомогою лікарських препаратів неможливо, остаточне знебарвлення пухлини можна провести тільки завдяки лазеру.

Сьогодні хірурги «Охматдиту», не маючи спеціального обладнання, змушені направляти пацієнтів в приватні клініки, де лазерні процедури коштують дуже дорого. Багатьом українським сім'ям таке лікування не по кишені. Якщо ж в «Охматдиті» з'явиться необхідне лазерне обладнання, лікування для дітей з усієї України буде безкоштовним!

Крім гемангіом, лазер може бути використаний при лікуванні судинних невусів, а також при телеангіоектазії (судинні захворювання).

Необхідна сума становить 290 тисяч гривень. Олександр Павлик планує зібрати 72 500 грн.

Олександр Павлик: «Ми дуже раді, що теж можемо внести свою невеликий внесок в найголовніше, що є в цьому світі – здоров'я і життя дітей! Дуже сподіваємося, що вдасться зібрати всю суму, і вони зможуть абсолютно безкоштовно лікуватися, видужувати і вести повноцінне життя!»

 

UPD:Шановні друзі! У зв'язку з тим, що у відділенні реконструктивно-пластичної мікрохірургії Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" відпала потреба лазерного обладнання, реалізація даного проекту не можлива. Зібрані кошти були перенаправлені на інший проект Оператора допомоги "Уфонд" - "Не боюсь мріяти" і успішно придбаний оклюдер для Зої Потапенко і 2 серпня 2016 року вставновлений. Дякуємо всім за довіру та підтримку!

ID: 2042
Підтримали
Благодійна допомога
11.04.2016 19:36
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Скарбничка категорії Здоров'я
Підтримати
Здоров'я
Скарбничка категорії Здоров'я
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на порятунок життя, оплату операцій, закупку медикаментів та обладнання, т…
Вони її не бачать, а вона їх не чує... 3
Підтримати
Здоров'я
Вони її не бачать, а вона їх не чує... 3
Дорогі донори! Ви вже знайомі з сім'єю Веронічкі Кістюк. У незрячих батьків народилася дочка з порушення…
BDayVyklyk: перший подих
Підтримати
Здоров'я
BDayVyklyk: перший подих
Передчасно народжені дітки – найуразливіша та найскладніша категорія пацієнтів. З перших хвилин перебува…
Світ, замкнений в тобі
Підтримати
Здоров'я
Світ, замкнений в тобі
Двійнята Назар і Богдан народилися 01.03.2016 р довгоочікуваними дітьми в повній любові сім'ї. Зі слів м…
Показати всі