Бігти, щоб дихання не перервалось. Лідія Кузьменко
Бігти, щоб дихання не перервалось. Лідія Кузьменко
Завершений

Бігти, щоб дихання не перервалось. Лідія Кузьменко

Проєкт здійснює
Розпочато: 02.03.2017
Київ
Завершений
Всього зібрано
5417,78 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5417,78 грн.

Привіт! Мене звати Лідія. Я мама трьох дітей та працюю в гуманітарній організації. Часто стикаюся із різними потребами людей, які не завжди можна задовольнити порухом пальця.


Ще зовсім недавно одна лише думка про біг викликала в мене дивне відчуття. Ще півроку тому я, пробігши свої перші за довгий час кілометри, думала, що п’ять поспіль – це недосяжно. Я задихалася. Не вистачало кисню. Організм бунтував. Ноги ледь пересувалися. Проте за деякий час ці відчуття зникли. Бігати стало легше.

Мотиваторами для мене стали діти, які у свої 6 і 8 взяли участь у першому забігу; сестра, яка бігає досить давно і регулярно; друзі, які ставили за мету пробігти напівмарафон і бігли його; друзі, які беруть участь у різноманітних забігах по всьому світу. А ще – друзі і віртуальні знайомі, які брали участь у благодійних забігах, щоб допомогти тій чи іншій категорії людей, збираючи кошти на конкретні потреби.


Цієї весни я вирішила долучитися до ініціативи. Разом із БФ «Відкриті долоні» ми збираємо кошти, які будуть використані на придбання спірографа для Дніпровської міської лікарні №2.


Є діти, організм яких має інші плани. І бігати їм, як правило, не судилося. Вони задихаються постійно. А допомогти подолати їх проблему може спеціалізоване обладнання. Коштує таке обладнання досить багато. Щоб визначити, яка саме допомога потрібна дитині, в якому обсязі та як швидко, можна використовувати сучасну медичну техніку, яка слугуватиме довго і обслуговуватиме потреби маленьких паціентів.


Біжимо назустріч меті!

ID: 2847
Підтримали
19
Середній донат
204 грн.
ТОП-донат
1000 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
12.04.2017 01:13
200,00 грн.
Благодійна допомога
12.04.2017 00:04
203,92 грн.
Благодійна допомога
10.04.2017 12:06
203,92 грн.
Благодійна допомога
10.04.2017 11:49
152,89 грн.
Благодійна допомога
09.04.2017 16:04
152,94 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Надія на повноцінне життя попри ДЦП. 2
Підтримати
Здоров'я
Надія на повноцінне життя попри ДЦП. 2
Ніколь народилась і не заплакала. З самого народження дівчинка бореться за своє життя. Два тижні реаніма…
Маленька Єва хоче ходити. 2
Підтримати
Здоров'я
Маленька Єва хоче ходити. 2
Єві 4 рочки, і в її медичній карті вказані такі діагнози: наслідки гіпоксично-ішемічного ураження центра…
Мамо, я теж хочу ходити
Підтримати
Здоров'я
Мамо, я теж хочу ходити
Назар мріє зробити свій перший крок. Після складної операції йому потрібна реабілітація. Допоможіть йому…
Лікування для маленького Іллі. 3
Підтримати
Здоров'я
Лікування для маленького Іллі. 3
Ілля – сильний хлопчик, який з перших секунд життя вступив у боротьбу. Пологи були дуже важкими – малюк …
Показати всі